Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K

W drugim treningu najlepszy wynik odnotowała Yuki Ito - 130 metrów, która pokonała Silje Opseth (128 m) i Maritę Kramer (134 m).

Maren Lundby zajęła czwarte miejsce ze skokiem na 127,5 metra, a piąta była Lara Malsiner wspólnie z Emą Klinec.

Zawodniczki skakały ponownie z 20 i 22 belki. O 19:51 mają rozpocząć się kwalifikacje.

Wyniki 2 treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Yuki Ito Japonia 130.0 81.7
2 Silje Opseth Norwegia 128.0 79.3
3 Marita Kramer Austria 134.0 78.2
4 Maren Lundby Norwegia 127.5 76.9
5 Lara Malsiner Włochy 132.0 74.6
  Ema Klinec Słowenia 131.0 74.6
7 Svenja Wuerth Niemcy 126.0 70.8
8 Katharina Althaus Niemcy 119.5 69.2
9 Yuka Seto Japonia 126.0 68.5
10 Eva Pinkelnig Austria 114.0 65.6
11 Juliane Seyfarth Niemcy 121.0 64.6
  Anna Shpynyeva Rosja 122.0 64.6
13 Luisa Goerlich Niemcy 122.5 63.6
14 Irina Avvakumova Rosja 120.0 60.8
15 Elena Runggaldier Włochy 121.5 60.1
  Julia Clair Francja 120.5 60.1
17 Chiara Hoelzl Austria 115.0 59.5
18 Lisa Eder Austria 119.0 58.9
19 Ursa Bogataj Słowenia 112.0 58.2
20 Sara Takanashi Japonia 114.0 57.0
21 Nozomi Maruyama Japonia 123.0 56.7
22 Spela Rogelj Słowenia 120.0 56.1
23 Daniela Iraschko-Stolz Austria 114.0 55.8
24 Nika Kriznar Słowenia 109.5 53.4
25 Anna Odine Stroem Norwegia 110.5 53.0
26 Sofia Tikhonova Rosja 113.0 52.3
27 Agnes Reisch Niemcy 114.0 48.9
28 Jacqueline Seifriedsberger Austria 110.5 48.6
29 Josephine Pagnier Francja 116.5 45.9
30 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 112.0 44.5
31 Julia Kykkänen Finlandia 111.0 43.8
32 Lucile Morat Francja 109.0 42.3
33 Selina Freitag Niemcy 109.0 41.8
34 Karolina Indrackova Czechy 109.0 41.5
35 Maja Vtic Słowenia 107.5 37.9
36 Xueyao Li Chiny 110.5 35.8
37 Manuela Malsiner Włochy 107.0 31.9
38 Jerneja Brecl Słowenia 106.5 31.8
39 Oceane Avocat Gros Francja 107.5 31.5
40 Tara Geraghty-Moats USA 86.0 30.3
41 Guy-Lim Park Korea Pd. 106.0 28.3
42 Susanna Forsstroem Finlandia 104.0 28.0
43 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 84.0 24.1
44 Karoline Roestad Norwegia 97.0 20.1
45 Nina Lussi USA 93.0 16.6
46 Jenny Rautionaho Finlandia 94.0 14.4
47 Valentina Sderzhikova Kazachstan 78.0 14.0
48 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 95.0 12.6
49 Astrid Moberg Szwecja 76.5 12.1
50 Stepanka Ptackova Czechy 90.5 10.0
51 Virag Voros Węgry 85.5 0.0
  Andreea Diana Trambitas Rumunia 67.0 0.0
  Eva Elise Amble Norwegia 69.0 0.0
54 Kaori Iwabuchi Japonia DNS DNS
55 Ksenia Kablukova Rosja DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków85
L.Malsiner pobił rekord Włoch Evelyn Insam o 2 metry, a Guy Lim Park rekord Korei Południowej o 10 metrów.
(12.03.2020, 11:22)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Lillehammer: Yuki Ito najlepsza w drugim treningu
PŚ Lillehammer: Yuki Ito najlepsza w drugim treningu

PŚ Lillehammer: Yuki Ito najlepsza w drugim treningu

Kalendarium
Matjaz Zupan
Dziś urodziny obchodzą:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 października 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich