Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 13:00
Vikersund HS-117
CoC

Robert Johansson uzyskał najlepszy rezultat serii próbnej przed pierwszym konkursem Pucharu Świata w Ruce. Wszyscy Polacy uplasowali się poza czołową dwudziestką.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Startujący z dwunastej belki Johansson poleciał nandalej ze wszystkich skoczków - na odległość 138 metrów (wiatr 0,85 m/s). To dało mu niemal jedenaście punktów przewagi nad Timim Zajcem (131 m - 0,68 m/s).

Kolejne miejsca zajęli Stefan Kraft (130,5 m - 0,83 m/s), Marius Lindvik (128 m - 0,58 m/s) i Markus Eisenbichler (134 m - 0,6 m/s i czternasta belka).

Polacy nie zachwycili - wszyscy nasi reprezentanci zostali sklasyfikowani poza czołową dwudziestką. Najlepiej poszło Jakubowi Wolnemu (123 m), Piotrowi Żyle (125,5 m) i Kamilowi Stochowi (115 m), którzy znaleźli się w trzeciej dziesiątce.

Seria próbna przebiegła całkiem płynnie - skoczkom nie przeszkadzał wiatr, który wiał z przodu ze stosunkowo niewielką prędkością (do 1,4 m/s). Belka startowa początkowo była ustawiona w bramce dwunastej; później wydłużono rozbieg do pozycji czternastej, aby w połowie rundy powrócić do dwunastki.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Robert Johansson Norwegia 138.0 82.5
2 Timi Zajc Słowenia 131.0 71.8
3 Stefan Kraft Austria 130.5 69.2
4 Marius Lindvik Norwegia 128.0 67.6
5 Markus Eisenbichler Niemcy 134.0 67.1
6 Yukiya Sato Japonia 127.5 64.4
7 Peter Prevc Słowenia 126.0 63.7
8 Anze Lanisek Słowenia 123.0 61.9
9 Gregor Schlierenzauer Austria 132.0 59.5
10 Jan Hoerl Austria 121.5 59.0
11 Philipp Aschenwald Austria 124.5 58.9
12 Daniel Andre Tande Norwegia 122.0 57.9
13 Anze Semenic Słowenia 131.5 55.7
14 Domen Prevc Słowenia 124.0 55.5
15 Pius Paschke Niemcy 130.0 53.8
16 Daiki Ito Japonia 121.0 51.9
17 Johann Andre Forfang Norwegia 119.5 51.7
  Michael Hayboeck Austria 123.5 51.7
19 Robin Pedersen Norwegia 118.0 51.6
20 Killian Peier Szwajcaria 118.5 51.2
21 Antti Aalto Finlandia 126.5 48.3
22 Jakub Wolny Polska 123.0 47.7
23 Piotr Żyła Polska 125.5 47.1
24 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 121.5 46.2
25 Ryoyu Kobayashi Japonia 116.5 45.7
26 Karl Geiger Niemcy 119.5 45.2
27 Simon Ammann Szwajcaria 126.5 44.3
28 Thomas Aasen Markeng Norwegia 115.5 42.1
29 Kamil Stoch Polska 115.0 41.1
30 Naoki Nakamura Japonia 112.0 40.5
31 Dawid Kubacki Polska 112.5 39.5
  Junshiro Kobayashi Japonia 110.0 39.5
33 Richard Freitag Niemcy 114.5 38.2
34 Daniel Huber Austria 112.0 37.9
35 Moritz Baer Niemcy 120.0 36.8
36 Roman Koudelka Czechy 116.0 36.4
37 Maciej Kot Polska 119.0 34.3
38 Constantin Schmid Niemcy 118.0 32.8
39 Niko Kytoesaho Finlandia 109.5 32.3
40 Stephan Leyhe Niemcy 106.0 28.9
41 Stefan Hula Polska 114.0 28.6
42 Andreas Alamommo Finlandia 114.0 25.6
43 Kevin Bickner USA 110.5 21.7
44 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 109.0 21.3
45 Dominik Peter Szwajcaria 111.5 19.6
46 Jarkko Määttä Finlandia 102.0 15.8
47 Klemens Murańka Polska 107.0 13.0
48 Artti Aigro Estonia 101.0 12.2
49 Vladimir Zografski Bułgaria 87.5 0.0
  Andreas Schuler Szwajcaria 90.0 0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
PeeJoot
Johansson DSQ
(30.11.2019, 17:18)
Pablo
Stoh się skończył
(30.11.2019, 16:41)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Ruka: Johansson najlepszy w serii próbnej, dalekie lokaty Polaków
PŚ Ruka: Johansson najlepszy w serii próbnej, dalekie lokaty Polaków

PŚ Ruka: Johansson najlepszy w serii próbnej, dalekie lokaty Polaków

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
11:45
PŚ kobiet Lillehammer
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
PŚ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:00
PŚ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
PŚ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
PŚ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
PŚ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
14:00
PŚ Niżny Tagił
kwalifikacje
15:30
PŚ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich