Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k

Roman Sergiejewicz Trofimow uzyskał najlepszy rezultat treningu poprzedzającego zawody Pucharu Kontynentalnego w Rasnowie. Nieźle spisali się Polacy, których w czołowej piętnastce było czterech.

Trofimow wyraźnie pokonał rywali, skacząc na odległość 92 metrów (wiatr 0,13 m/s w plecy). Drugi Sander Vossan Eriksen (91 m - 0,33 m/s pod narty) stracił do Rosjanina prawie sześć punktów.

Na kolejnych lokatach również znaleźli się Norwegowie - Joakim Aune (90 m - 0,44 m/s pod narty) i Anders Haare (89 m - 0,23 m/s); piąte i szóste miejsca zajęli natomiast reprezentanci Niemiec - Pius Paschke (93 m - 1,51 m/s) i Moritz Baer (91 m - 1,14 m/s).

Nieźle skakali Polacy - pod koniec czołowej dziesiątki sklasyfikowano Kacpra Juroszka (86 m - 0,31 m/s), na początku drugiej - Mateusza Gruszkę (90,5 m - 1,68 m/s), Stefana Hulę (89 m - 1,31 m/s) i Jana Habdasa (88,5 m - 1,32 m). Nieco słabiej poszło Adamowi Niżnikowi (21. - 81 m; 0,47 m/s) i Tomaszowi Pilchowi (27. - 82,5 m; 1,53 m/s).

Początkowo skoczkowie startowali z 24. belki, później rozbieg skrócono do bramki 22. Wiatr wiał niemal wyłącznie pod narty, a jego prędkość była spora (do 2,3 m/s).
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 92.0 72.2
2 Sander Vossan Eriksen Norwegia 91.0 66.3
3 Joakim Aune Norwegia 90.0 63.4
4 Anders Haare Norwegia 89.0 63.1
5 Pius Paschke Niemcy 93.0 60.8
6 Moritz Baer Niemcy 91.0 59.8
7 Andreas Granerud Buskum Norwegia 82.5 57.3
8 Cene Prevc Słowenia 88.0 57.2
9 Kacper Juroszek Polska 86.0 56.4
10 Daniel Andrei Cacina Rumunia 91.5 55.3
11 Mateusz Gruszka Polska 90.5 54.5
12 Stefan Hula Polska 89.0 54.4
13 Jan Habdas Polska 88.5 53.3
14 Jernej Presecnik Słowenia 81.0 49.3
15 Tim Fuchs Niemcy 88.0 48.6
  Justin Lisso Niemcy 80.5 48.6
17 Felix Hoffmann Niemcy 85.5 48.2
18 Frantisek Holik Czechy 80.0 47.3
19 Eduard Torok Węgry 84.0 46.9
20 Andrew Urlaub USA 92.0 46.7
21 Adam Niżnik Polska 81.0 45.1
22 Mikhail Maksimochkin Rosja 84.5 44.4
23 Lovro Kos Słowenia 84.0 44.3
24 Decker Dean USA 90.0 43.9
25 Kilian Maerkl Niemcy 80.5 42.6
26 Aljaz Osterc Słowenia 82.0 40.9
27 Tomasz Pilch Polska 82.5 39.7
28 Fredrik Villumstad Norwegia 78.0 38.4
29 Patrick Gasienica USA 81.5 38.1
30 Matevz Samec Słowenia 87.5 37.0
31 Yevgen Marusyak Ukraina 81.0 35.5
32 Filip Sakala Czechy 70.5 31.9
33 Andrei Feldorean Rumunia 79.5 31.7
34 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 73.5 31.3
35 Florian Molnar Węgry 75.5 30.8
36 Tjas Grilc Słowenia 78.5 30.1
37 Andrii Vaskul Ukraina 73.0 27.2
38 Rishi Saether Norwegia 70.5 21.4
39 Nigel Lauchlan Kanada 71.0 19.1
40 Radu Mihai Pacurar Rumunia 72.5 15.9
41 Rok Justin Słowenia DNS DNS
42 Maximilian Lienher Austria DNS DNS
43 Markus Schiffner Austria DNS DNS
44 Clemens Leitner Austria DNS DNS
45 Ulrich Wohlgenannt Austria DNS DNS
46 Vitaliy Kalinichenko Ukraina DNS DNS
47 David Haagen Austria DNS DNS
48 Stefan Huber Austria DNS DNS
49 Shinya Komaba Japonia DNS DNS
50 Rikuta Watanabe Japonia DNS DNS
51 Riki Kurita Japonia DNS DNS
52 Yuto Nakamura Japonia DNS DNS
53 Markus Rupitsch Austria DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Rasnov: Trofimow najlepszy na treningu, niezłe skoki Polaków
CoC Rasnov: Trofimow najlepszy na treningu, niezłe skoki Polaków

CoC Rasnov: Trofimow najlepszy na treningu, niezłe skoki Polaków

Najbliższe zawody
20 września 2019 (piątek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich