Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Nika Kriznar wygrała rozgrywany we Frenstacie finałowy konkurs Letniej Grand Prix kobiet. Na podium stanęły także Juliane Seyfarth i Ursa Bogataj.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Na półmetku rywalizacji Kriznar zajmowała drugie miejsce, trac±c kilka punktów do Juliane Seyfarth. W finale to jednak Słowenka była zdecydowanie lepsza, a skoki na odległo¶ć 104 i 100,5 metra dały jej prawie siedem punktów przewagi nad Niemk±.

Seyfarth, mimo nieco słabszego występu w drugiej serii, obroniła miejsce na podium. 101,5 m w pierwszej rundzie i 94 m w drugiej wystarczyły, by swobodnie pokonać Ursę Bogataj (101,5 i 96 m).

W konkursie wzięły udział trzy Polki, jednak wszystkie zakończyły rywalizację po pierwszej serii. Kinga Rajda zajęła 31. miejsce (80 m), Nicole Konderla była 35. (81,5 m), a Anna Twardosz - 38. (73,5 m). Joanna Szwab odpadła we wczorajszych kwalifikacjach.

Panie startowały w zmiennych warunkach - wiatr wiał głównie pod narty z prędko¶ci± do 2,3 m/s, choć sporadycznie u¶redniony pomiar wykazywał podmuchy niekorzystne dla zawodniczek. Belka startowa była ustawiana w pozycjach od dziewiętnastej do dwudziestej czwartej.

Przed konkursem przeprowadzono serię próbn±, w której najlepsza okazała się Nika Kriznar - Słowenka uzyskała 98,5 metra, pokonuj±c swoje rodaczki - Spelę Rogelj (94 m) i Ursę Bogataj (95,5 m). W¶ród Polek najdalej - na 88. metrze - l±dowała Kinga Rajda.

Finałowy konkurs zmienił nieco układ sił w klasyfikacji generalnej. Nie zmieniła się co prawda liderka i zwyciężczyni cyklu (została ni± Sara Takanashi), ale z takim samym dorobkiem punktowym rywalizację zakończyła Nika Kriznar - Słowenka nie triumfowała jednak w końcowym rankingu, bo odniosła mniej zwycięstw. Trzecie miejsce zajęła Juliane Seyfarth.
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 104.0 100.5 249.7
2 Juliane Seyfarth Niemcy 101.5 94.0 242.8
3 Ursa Bogataj Słowenia 101.5 96.0 237.3
4 Spela Rogelj Słowenia 99.5 93.5 223.1
5 Maja Vtic Słowenia 95.0 94.5 221.6
6 Karolina Indrackova Czechy 99.0 96.0 215.4
7 Lara Malsiner Włochy 94.5 97.0 214.6
8 Josephine Pagnier Francja 97.5 84.5 207.5
9 Alexandra Kustova Rosja 95.5 89.0 206.9
10 Misaki Shigeno Japonia 97.0 96.5 203.8
11 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 93.5 96.5 203.4
12 Anna Shpynyeva Rosja 93.0 94.0 203.2
13 Jerneja Brecl Słowenia 88.5 101.0 201.6
14 Sofia Tikhonova Rosja 89.0 91.0 200.7
15 Silje Opseth Norwegia 90.0 95.5 200.4
16 Julia Kykkänen Finlandia 95.0 92.0 197.8
17 Lidiia Iakovleva Rosja 97.5 88.5 196.6
18 Rio Seto Japonia 94.5 95.0 195.4
19 Luisa Goerlich Niemcy 84.0 100.0 192.4
20 Jacqueline Seifriedsberger Austria 95.5 78.5 190.8
21 Katra Komar Słowenia 87.5 95.0 188.3
22 Haruka Iwasa Japonia 87.5 92.0 176.5
23 Virag Voros Węgry 88.0 92.0 176.2
24 Claudia Purker Austria 90.0 90.5 173.9
25 Shihori Oi Japonia 87.0 86.0 168.1
26 Klara Ulrichova Czechy 90.5 85.0 166.8
27 Zdenka Pesatova Czechy 88.5 82.5 162.5
28 Selina Freitag Niemcy 86.0 82.0 150.4
29 Machiko Kubota Japonia 90.5 80.5 146.9
30 Stepanka Ptackova Czechy 81.0 81.0 146.5
31 Kinga Rajda Polska 80.0   73.0
32 Anna Hoffmann USA 82.0   72.7
33 Nina Lussi USA 76.5   67.5
  Manuela Malsiner Włochy 77.0   67.5
35 Nicole Konderla Polska 81.5   67.1
36 Ayaka Igarashi Japonia 79.0   65.5
37 Anna Jaekle Niemcy 71.5   52.6
38 Anna Twardosz Polska 73.5   52.0
39 Barbora Blazkova Czechy 65.5   46.5
40 Nicole Maurer Kanada 62.5   41.2
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 98.5 60.7
2 Spela Rogelj Słowenia 94.0 58.5
3 Ursa Bogataj Słowenia 95.5 56.0
4 Sofia Tikhonova Rosja 96.0 55.0
5 Alexandra Kustova Rosja 89.5 53.2
6 Josephine Pagnier Francja 90.5 49.4
7 Lara Malsiner Włochy 87.0 48.2
8 Maja Vtic Słowenia 94.5 47.5
9 Jacqueline Seifriedsberger Austria 90.5 46.9
10 Karolina Indrackova Czechy 93.0 46.5
11 Silje Opseth Norwegia 91.0 45.7
12 Anna Shpynyeva Rosja 88.0 43.4
  Julia Kykkänen Finlandia 89.0 43.4
14 Katra Komar Słowenia 88.0 42.4
15 Haruka Iwasa Japonia 91.0 39.7
16 Lidiia Iakovleva Rosja 87.5 39.2
17 Jerneja Brecl Słowenia 88.0 39.0
18 Misaki Shigeno Japonia 90.5 38.9
19 Zdenka Pesatova Czechy 89.5 37.2
20 Kinga Rajda Polska 88.0 36.8
21 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 85.0 35.4
22 Ayaka Igarashi Japonia 85.5 32.7
23 Rio Seto Japonia 88.0 32.5
24 Anna Hoffmann USA 82.5 30.1
25 Luisa Goerlich Niemcy 83.5 28.4
  Klara Ulrichova Czechy 84.5 28.4
27 Manuela Malsiner Włochy 84.0 27.7
28 Shihori Oi Japonia 81.0 26.2
29 Nina Lussi USA 82.0 24.2
30 Anna Twardosz Polska 79.0 23.8
31 Machiko Kubota Japonia 79.5 23.5
32 Stepanka Ptackova Czechy 82.0 21.3
33 Virag Voros Węgry 79.0 20.2
34 Claudia Purker Austria 77.5 19.9
35 Selina Freitag Niemcy 77.0 19.6
36 Anna Jaekle Niemcy 74.0 7.3
37 Nicole Konderla Polska 67.5 0.0
  Barbora Blazkova Czechy 63.0 0.0
  Nicole Maurer Kanada 66.0 0.0
40 Juliane Seyfarth Niemcy DNS DNS
klasyfikacja generalna Letniej Grand Prix kobiet »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Tomek
Szkoda że nikt tego nie pokazuje. Pokazujecie tych psychopatów i zboczeńców w telewizji na okr±gło (delikatnie mówi±c), a tutaj co¶ bardzo, bardzo ciekawego...i nie ma telewizji.
(22.08.2019, 04:49)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Frenstat: Kriznar wygrywa finałowy konkurs, Polki bez punktów
LGP Frenstat: Kriznar wygrywa finałowy konkurs, Polki bez punktów

LGP Frenstat: Kriznar wygrywa finałowy konkurs, Polki bez punktów

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich