Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Klemens Murańka, podobnie jak w sobotę, okazał się najlepszym skoczkiem zawodów Pucharu Kontynentalnego w Wiśle. Na podium stanął także Paweł Wąsek, w ścisłej czołówce nie zabrakło też innych Polaków.

Murańka był najlepszym skoczkiem obu serii konkursowych - jako jedyny dwukrotnie przekroczył barierę 130. metra. Ostatecznie loty na odległość 131 i 134 metra dały mu 12,5 punktu przewagi nad Moritzem Baerem (127 i 127,5 m).

Na najniższym stopniu podium stanął kolejny z Polaków, Paweł Wąsek (124 i 125 m), natomiast w czołówce znaleźli się także Aleksander Zniszczoł (127 i 129 m - piąty) oraz Andrzej Stękała (122,5 i 124,5 m). Punkty do klasyfikacji generalnej letniego CoC wywalczyli również Adam Niżnik (czternasty), Kacper Juroszek (osiemnasty) i Jan Habdas (dwudziesty dziewiąty, pierwsze punkty CoC w karierze).

Pozostała czwórka naszych reprezentantów (Tomasz Pilch, Mateusz Gruszka, Bartosz Czyż i Wiktor Pękala) została sklasyfikowana w piątej dziesiątce.

Podczas pierwszej serii konkursowej panowie startowali z belek piętnastej i czternastej; w drugiej już tylko z czternastej. Wiatr wiał głównie pod narty, a jego prędkość osiągała maksymalnie 1,4 m/s.

Po dwóch konkursach CoC w Wiśle w klasyfikacji generalnej cyklu wciąż prowadzi Keiichi Sato. Klemens Murańka awansował na trzecie miejsce, a jego strata do Japończyka zmalała do dwunastu punktów.
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Klemens Murańka Polska 131.0 134.0 265.4
2 Moritz Baer Niemcy 127.0 127.5 252.9
3 Paweł Wąsek Polska 124.0 125.0 242.9
4 Cestmir Kozisek Czechy 129.5 133.5 242.5
5 Aleksander Zniszczoł Polska 127.0 129.0 242.1
6 Stefan Huber Austria 127.5 128.5 239.8
7 Andrzej Stękała Polska 122.5 124.5 237.1
8 Philipp Raimund Niemcy 126.0 126.5 236.5
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 124.0 124.5 236.5
10 Sander Vossan Eriksen Norwegia 124.5 123.5 233.6
11 Masamitsu Ito Japonia 125.0 128.5 232.0
  Pius Paschke Niemcy 125.0 126.5 232.0
13 Andreas Granerud Buskum Norwegia 121.5 119.5 231.4
14 Adam Niżnik Polska 129.5 121.0 229.1
15 Jernej Presecnik Słowenia 126.5 115.0 228.0
16 Markus Schiffner Austria 119.5 126.5 226.5
17 Luca Roth Niemcy 124.0 125.5 221.8
18 Kacper Juroszek Polska 122.5 117.0 221.3
19 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 120.5 122.5 220.8
  Maximilian Lienher Austria 125.5 121.0 220.8
21 Cene Prevc Słowenia 122.0 120.0 217.4
22 Mikhail Purtov Rosja 117.5 122.5 217.2
23 Seou Choi Korea Pd. 126.5 121.0 216.7
24 Fredrik Villumstad Norwegia 125.0 123.5 216.2
25 Mikhail Maksimochkin Rosja 123.5 119.0 213.5
26 David Haagen Austria 125.0 119.0 212.6
27 Sandro Hauswirth Szwajcaria 126.0 120.0 211.5
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 124.0 117.0 208.4
29 Jan Habdas Polska 118.5 118.0 206.8
30 Anders Haare Norwegia 128.5 DSQ 115.7
31 Oscar P. Westerheim Norwegia 124.0   107.6
32 Filip Sakala Czechy 120.5   106.3
33 Matthew Soukup Kanada 121.5   102.8
34 Sondre Ringen Norwegia 113.5   102.6
35 Artti Aigro Estonia 119.0   102.0
36 Ulrich Wohlgenannt Austria 116.0   101.5
37 Aljaz Osterc Słowenia 118.0   101.2
38 Casey Larson USA 117.0   100.4
39 Gabriel Karlen Szwajcaria 118.0   99.5
40 Justin Lisso Niemcy 121.0   98.7
41 Yevgen Marusyak Ukraina 112.0   98.6
42 Lovro Kos Słowenia 114.0   98.0
43 Tomasz Pilch Polska 118.5   97.2
44 Mateusz Gruszka Polska 115.5   96.7
45 Decker Dean USA 114.5   95.3
46 Bartosz Czyż Polska 113.5   95.0
47 Felix Hoffmann Niemcy 110.0   93.7
48 Wiktor Pękala Polska 112.5   91.7
49 Jaka Hvala Słowenia 113.0   90.7
50 Tjas Grilc Słowenia 113.0   90.3
51 Andrew Urlaub USA 113.0   87.9
52 Sung-Woo Cho Korea Pd. 102.0   68.4
53 Florian Molnar Węgry 101.0   67.8
54 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 100.0   61.6
55 Radu Mihai Pacurar Rumunia 97.5   53.7
56 Eduard Torok Węgry 83.5   44.2
57 Sam Bolton Wielka Brytania 90.0   42.2
58 Nigel Lauchlan Kanada 85.5   41.3
59 Andrei Feldorean Rumunia 82.5   27.6
60 Stephane Tremblay Kanada 79.0   26.4
61 Kevin Maltsev Estonia DSQ   DSQ
62 Clemens Leitner Austria DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

klasyfikacja generalna letniego Pucharu Kontynentalnego » wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
MaciejKurzajewskiTVP
Bo ta poli jest bardziej porąbana niż drzewo w domu drwala.
PS.
Nie zaloguję się na stronie,gdyż takie są prawa w TVP,każdy zalogowany pod kimś z TVP,to nikt z TVP.
(13.08.2019, 18:48)
Paweł
Bo poli to jest jakaś nie normalna.
(13.08.2019, 14:56)
Serros
@poli Kamil , Dawid i Piotr trenują w Kraju
(12.08.2019, 07:51)
poli
Boże Stocha znuw nie ma nawet w kadrze B... Nawet do kątynentalu się nie załapał. Co się dzieje z gościem, totalne dno
(11.08.2019, 22:22)
Kibic
Proszę o rozliczenie typera
(11.08.2019, 18:44)
Serros
Młody byk
(11.08.2019, 17:25)
vbj
Habdas ma 15 lat??? hahahaha
(11.08.2019, 16:41)
and
Jeszcze nie skończył się period
(11.08.2019, 15:04)
Paweł
Pewno jo.
(11.08.2019, 14:46)
Serros
Chyba Tak
(11.08.2019, 14:29)
jb
Czy Murańka już wywalczył dla nas dodatkowe miejsce w PS w kolejnym periodzie?
(11.08.2019, 14:00)
Serros
Wiesz pierwszy raz skakał w kwalifikacjach do pś gdy miał 12/13lat
(11.08.2019, 13:27)
Serros
Brawo dla panów i za dobre wyniki brawa dla jana za pierwsze punkty w Coc trzymać tak dalej
(11.08.2019, 13:27)
Konrad
Murańka chyba wraca do formy.
(11.08.2019, 13:25)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Wisła: Kolejne zwycięstwo Murańki, Wąsek trzeci
CoC Wisła: Kolejne zwycięstwo Murańki, Wąsek trzeci

CoC Wisła: Kolejne zwycięstwo Murańki, Wąsek trzeci

Kalendarium
Christian Ulmer
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich