Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Seria próbna przed pierwszym konkursem letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle, podobnie jak trening, padła łupem Klemensa Murańki. Polak minimalnie pokonał Stefana Hubera.

Murańka, skaczący przy wietrze 1,26 m/s pod narty, uzyskał 131 metrów - dzięki temu o 0,2 punktu wyprzedził Stefana Hubera (133 m, ale z wiatrem 1,61 m/s).

W czołówce znaleźli się także Moritz Baer (125,5 m) i Tjas Grilc (125 m), a także kolejni trzej reprezentanci Polski - Paweł Wąsek (125 m), Aleksander Zniszczoł (131 m) i Andrzej Stękała (126,5 m). Dobrze poszło także Kacprowi Juroszkowi i Tomaszowi Pilchowi, którzy uplasowali się w drugiej dziesiątce.

Wszyscy skoczkowie startowali z czternastej belki; wiatr wiał pod narty z prędkością do nawet 2,3 m/s.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Klemens Murańka Polska 131.0 66.2
2 Stefan Huber Austria 133.0 66.0
3 Moritz Baer Niemcy 125.5 62.8
4 Tjas Grilc Słowenia 125.0 61.4
5 Paweł Wąsek Polska 125.0 61.0
6 Aleksander Zniszczoł Polska 131.0 60.8
7 Andrzej Stękała Polska 126.5 60.5
8 Anders Haare Norwegia 127.0 56.4
9 Sander Vossan Eriksen Norwegia 121.5 54.6
  Justin Lisso Niemcy 123.5 54.6
11 Philipp Raimund Niemcy 124.0 54.3
12 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 125.0 54.1
13 Kacper Juroszek Polska 121.5 53.1
14 Andreas Granerud Buskum Norwegia 124.0 51.3
15 Cene Prevc Słowenia 121.0 51.2
16 Tomasz Pilch Polska 121.0 50.1
17 Jernej Presecnik Słowenia 122.0 48.9
18 Luca Roth Niemcy 123.0 48.8
19 Oscar P. Westerheim Norwegia 120.0 48.1
20 Mikhail Purtov Rosja 120.0 48.0
21 Yevgen Marusyak Ukraina 117.5 47.6
22 Clemens Leitner Austria 118.0 47.5
23 Pius Paschke Niemcy 116.5 47.2
24 Markus Schiffner Austria 121.5 47.1
25 Cestmir Kozisek Czechy 120.5 46.8
26 Jan Habdas Polska 121.0 45.8
27 Mikhail Maksimochkin Rosja 114.5 44.6
28 Sondre Ringen Norwegia 119.0 43.4
29 Ulrich Wohlgenannt Austria 118.0 42.9
30 Gabriel Karlen Szwajcaria 120.0 42.8
31 Felix Hoffmann Niemcy 121.0 42.7
32 Maximilian Lienher Austria 111.0 42.4
33 Gregor Deschwanden Szwajcaria 116.0 42.2
34 Masamitsu Ito Japonia 117.5 41.8
35 Lovro Kos Słowenia 119.0 40.9
36 Decker Dean USA 115.5 39.4
37 Fredrik Villumstad Norwegia 118.0 39.1
38 Aljaz Osterc Słowenia 116.5 38.9
39 Sandro Hauswirth Szwajcaria 115.0 38.6
40 Casey Larson USA 121.5 37.5
41 Jaka Hvala Słowenia 118.5 37.4
  Filip Sakala Czechy 114.0 37.4
43 Patrick Gasienica USA 118.5 37.2
  Adam Niżnik Polska 118.5 37.2
45 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 114.5 36.7
  Matthew Soukup Kanada 111.5 36.7
47 Seou Choi Korea Pd. 116.5 36.5
48 Wiktor Pękala Polska 112.5 33.8
49 Artti Aigro Estonia 110.0 33.4
50 David Haagen Austria 112.0 29.4
51 Eduard Torok Węgry 112.5 28.7
52 Nigel Lauchlan Kanada 104.0 24.5
53 Bartosz Czyż Polska 107.5 22.1
54 Mateusz Gruszka Polska 104.0 16.2
55 Sung-Woo Cho Korea Pd. 100.5 15.7
56 Kevin Maltsev Estonia 99.0 12.9
57 Radu Mihai Pacurar Rumunia 94.5 10.9
58 Florian Molnar Węgry 104.0 10.7
59 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 96.5 7.7
60 Sam Bolton Wielka Brytania 84.0 0.0
  Andrei Feldorean Rumunia 87.5 0.0
  Stephane Tremblay Kanada 76.0 0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Wisła: Seria próbna również dla Murańki
CoC Wisła: Seria próbna również dla Murańki

CoC Wisła: Seria próbna również dla Murańki

Kalendarium
Christian Ulmer
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich