Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Polscy skoczkowie spisali się bardzo dobrze podczas treningu przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Wiśle. Najlepszy wynik uzyskał Klemens Murańka, drugi był Aleksander Zniszczoł.

Murańka przy wietrze 0,21 m/s pod narty poleciał na odległość 125 metrów - to pozwoliło mu o 4,2 punktu wyprzedzić Aleksandra Zniszczoła (129,5 m, ale przy silnych podmuchach z przodu - 1,35 m/s).

Trzecie miejsce zajął Sander Vossan Eriksen (124,5 m), a czwarty był kolejny z Polaków - Paweł Wąsek (127 m). Wysoko - na dziesiątej lokacie - uplasował się Adam Niżnik. Pozostali nasi reprezentanci zostali sklasyfikowani w trzeciej, czwartej i piątej dziesiątce.

Wiatr wszystkim wiał pod narty, a jego siła dochodziła do 1,9 m/s. Belka startowa była ustawiona w pozycji piętnastej, szesnastej i czternastej.
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Klemens Murańka Polska 125.0 70.3
2 Aleksander Zniszczoł Polska 129.5 66.1
3 Sander Vossan Eriksen Norwegia 124.5 63.0
4 Paweł Wąsek Polska 127.0 61.5
5 Ulrich Wohlgenannt Austria 127.0 60.3
6 Luca Roth Niemcy 123.0 59.4
7 Philipp Raimund Niemcy 121.0 58.9
  Stefan Huber Austria 125.5 58.9
9 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 129.0 58.4
10 Oscar P. Westerheim Norwegia 121.5 58.3
  Adam Niżnik Polska 122.5 58.3
12 Felix Hoffmann Niemcy 118.5 56.1
13 Cene Prevc Słowenia 121.5 54.9
14 Moritz Baer Niemcy 116.0 53.2
  Fredrik Villumstad Norwegia 119.5 53.2
  Aljaz Osterc Słowenia 124.0 53.2
17 Mikhail Maksimochkin Rosja 125.0 52.4
18 Clemens Leitner Austria 115.0 51.3
19 Andreas Granerud Buskum Norwegia 116.5 50.7
20 Maximilian Lienher Austria 118.5 50.4
21 Mateusz Gruszka Polska 119.0 50.0
22 Pius Paschke Niemcy 119.5 49.4
23 Anders Haare Norwegia 116.5 49.3
24 Sondre Ringen Norwegia 120.5 48.8
25 Sandro Hauswirth Szwajcaria 121.0 47.5
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 118.0 47.3
27 Kacper Juroszek Polska 120.5 45.5
28 Markus Schiffner Austria 113.0 45.3
29 Gabriel Karlen Szwajcaria 117.5 44.7
30 Jernej Presecnik Słowenia 112.5 43.5
31 Tomasz Pilch Polska 117.0 43.0
32 Artti Aigro Estonia 116.5 39.9
33 Mikhail Purtov Rosja 111.5 38.5
34 Wiktor Pękala Polska 107.0 34.7
35 Lovro Kos Słowenia 111.0 34.2
36 Jaka Hvala Słowenia 108.5 32.9
37 Justin Lisso Niemcy 112.0 31.9
38 Seou Choi Korea Pd. 106.0 31.8
39 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 107.5 31.1
40 Andrzej Stękała Polska 105.0 30.6
41 Jan Habdas Polska 107.5 28.0
42 David Haagen Austria 110.0 25.2
43 Tjas Grilc Słowenia 105.0 24.2
44 Yevgen Marusyak Ukraina 98.0 22.4
  Bartosz Czyż Polska 108.0 22.4
46 Kevin Maltsev Estonia 102.5 20.7
47 Nigel Lauchlan Kanada 105.0 19.2
48 Eduard Torok Węgry 101.5 16.7
49 Florian Molnar Węgry 100.5 10.2
50 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 98.5 5.0
51 Radu Mihai Pacurar Rumunia 97.0 3.7
52 Sung-Woo Cho Korea Pd. 95.0 2.5
53 Sam Bolton Wielka Brytania 96.5 0.0
  Andrei Feldorean Rumunia 89.5 0.0
  Stephane Tremblay Kanada 81.0 0.0
56 Matthew Soukup Kanada DNS DNS
57 Masamitsu Ito Japonia DNS DNS
58 Decker Dean USA DNS DNS
59 Filip Sakala Czechy DNS DNS
60 Casey Larson USA DNS DNS
61 Patrick Gasienica USA DNS DNS
62 Cestmir Kozisek Czechy DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
aaa
no ładnie
(10.08.2019, 16:23)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Wisła: Murańka przed Zniszczołem na treningu
CoC Wisła: Murańka przed Zniszczołem na treningu

CoC Wisła: Murańka przed Zniszczołem na treningu

Kalendarium
Christian Ulmer
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich