Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
PŚ-k druż.

Pierwszy trening w Courchevel wygrał Robert Johansson, który z 14 belki poszybował na 133 metr. Tuż za nim znalazł się Jewgienij Klimow (131,5 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Trzecie miejsce zajął Stephan Leyhe z wynikiem 131 metrów, a za nim byli Bartol, Eisenbichler i Peier.

Na początku jury ustawiło 16 belkę. Wiał zmienny wiatr, któy dawał skoczkom nawet 20 punktów różnicy. Potem zmieniano długość najazdu na 14 i 15 belkę.

Wielu skoczków ominęło serię treningową, m.in. trzej Polacy. Łącznie swoje próby oddało zaledwie 38 z 53 zawodników.

Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Robert Johansson Norwegia 133.0 73.6
2 Evgeniy Klimov Rosja 131.5 71.5
3 Stephan Leyhe Niemcy 131.0 62.2
4 Tilen Bartol Słowenia 124.5 61.9
5 Markus Eisenbichler Niemcy 124.5 58.0
6 Killian Peier Szwajcaria 128.0 57.6
7 Yukiya Sato Japonia 123.0 56.3
8 Robin Pedersen Norwegia 128.5 56.1
9 Michael Hayboeck Austria 120.0 54.0
10 Ziga Jelar Słowenia 118.5 53.6
11 Kevin Bickner USA 127.0 52.1
12 Thomas Aasen Markeng Norwegia 125.0 51.7
13 Shohei Tochimoto Japonia 125.5 51.3
14 Keiichi Sato Japonia 119.0 50.4
15 Simon Ammann Szwajcaria 122.5 49.1
16 Richard Freitag Niemcy 121.0 49.0
17 Martin Hamann Niemcy 127.5 48.1
18 Karl Geiger Niemcy 120.0 47.9
19 Manuel Fettner Austria 124.0 47.2
20 Junshiro Kobayashi Japonia 113.5 45.9
21 Viktor Polasek Czechy 111.5 45.8
  Anze Semenic Słowenia 123.5 45.8
23 Constantin Schmid Niemcy 114.0 45.3
24 Daniel Huber Austria 123.5 43.3
25 Yuken Iwasa Japonia 112.0 41.7
26 Jonathan Learoyd Francja 123.5 40.3
27 Andreas Schuler Szwajcaria 118.0 37.2
28 Roman Koudelka Czechy 112.5 35.9
29 Clemens Aigner Austria 118.5 34.6
30 Anze Lanisek Słowenia 116.0 33.5
31 Naoki Nakamura Japonia 109.0 33.3
32 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 111.0 32.4
33 Rok Justin Słowenia 111.5 30.4
34 Mikhail Nazarov Rosja 106.5 27.4
35 Daniel Andrei Cacina Rumunia 111.5 24.1
36 Dominik Peter Szwajcaria 102.5 15.2
37 Heung Chul Choi Korea Pd. 96.0 0.2
38 Paul Brasme Francja 94.5 0.0
39 Marius Lindvik Norwegia DNS DNS
40 Halvor Egner Granerud Norwegia DNS DNS
41 Daniel Andre Tande Norwegia DNS DNS
42 Sergey Tkachenko Kazachstan DNS DNS
43 Jakub Wolny Polska DNS DNS
44 Domen Prevc Słowenia DNS DNS
45 Alex Insam Włochy DNS DNS
46 Sabirzhan Muminov Kazachstan DNS DNS
47 Vladimir Zografski Bułgaria DNS DNS
48 Stefan Kraft Austria DNS DNS
49 Philipp Aschenwald Austria DNS DNS
50 Federico Cecon Włochy DNS DNS
51 Stefan Hula Polska DNS DNS
52 Timi Zajc Słowenia DNS DNS
53 Maciej Kot Polska DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Courchevel: Johansson wygrywa trening
LGP Courchevel: Johansson wygrywa trening

LGP Courchevel: Johansson wygrywa trening

Kalendarium
Yuka Seto
Dziś urodziny obchodzą:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
PŚ kobiet Ljubno
oficjalny trening
11:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
11:30
PŚ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
PŚ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (piątek)
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lahti
oficjalny trening
16:00
PŚ Lahti
kwalifikacje
17:30
PŚ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich