Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Nika Kriznar i Maren Lundby spisywały się najlepiej podczas treningów poprzedzających rywalizację pań o punkty Letniej Grand Prix...

Pierwsza seria treningowa to popis Niki Kriznar, która z 25. belki startowej poleciała na odległość aż 130 metrów (wiatr 0,5 m/s pod narty). Słowenka wyprzedziła Maren Lundby (115 m - belka 23., wiatr 0,25 m/s) oraz Josephine Pagnier (123,5 m; belka 25., wiatr 0,65 m/s). W czołówce znalazły się również cztery inne Słowenki - Ursa Bogataj, Spela Rogelj, Katra Komar i Jerneja Brecl.

W drugiej rundzie jeszcze dalej lądowała Maren Lundby, która z 23. belki poszybowała na odległość 131 metrów (1,04 m/s). Za plecami Norweżki znalazły się Nika Kriznar (125,5 m - 1,09 m/s) i Josephine Pagnier (119 m - 0,8 m/s), a wysoko były także Ursa Bogataj, Daniela Haralambie i Maja Vtic.

W trzeciej serii, pod nieobecność Lundby, ponownie to Kriznar była najlepsza - 128,5 metra (0,86 m/s) pozwoliło jej wyprzedzić Ursę Bogataj (118,5 m) i Silje Opseth (106 m).

Ze względu na intensywny program dnia część zawodniczek opuściła poranne treningi, większość wystąpiła tylko w pierwszych dwóch seriach.

Wiatr stale wiał pod narty (prędkość do 1,2 m/s), a belka startowa była ustawiana w pozycjach 25., 23. i 22.
Wyniki treningu - seria I
zawodnik kraj odl. punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 130.0 122.7
2 Maren Lundby Norwegia 115.0 109.9
3 Josephine Pagnier Francja 123.5 109.1
4 Ursa Bogataj Słowenia 115.5 95.1
5 Spela Rogelj Słowenia 108.5 81.9
6 Katra Komar Słowenia 108.0 79.2
7 Jerneja Brecl Słowenia 106.0 78.0
8 Silje Opseth Norwegia 103.0 73.7
9 Maja Vtic Słowenia 104.0 72.7
10 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 102.5 71.3
11 Lucile Morat Francja 99.0 63.9
12 Luisa Goerlich Niemcy 95.0 57.6
13 Oceane Avocat Gros Francja 95.0 57.4
14 Selina Freitag Niemcy 93.5 56.7
15 Gyda Westvold Hansen Norwegia 88.0 42.4
16 Astrid Moberg Szwecja 77.0 26.4
17 Sara Takanashi Japonia DNS DNS
18 Nozomi Maruyama Japonia DNS DNS
19 Chiara Hoelzl Austria DNS DNS
20 Yuka Seto Japonia DNS DNS
21 Lisa Eder Austria DNS DNS
22 Manuela Malsiner Włochy DNS DNS
23 Elena Runggaldier Włochy DNS DNS
24 Agnes Reisch Niemcy DNS DNS
25 Lara Malsiner Włochy DNS DNS
26 Juliane Seyfarth Niemcy DNS DNS
27 Katharina Althaus Niemcy DNS DNS
28 Jacqueline Seifriedsberger Austria DNS DNS
29 Yuki Ito Japonia DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Wyniki treningu - seria II
zawodnik kraj odl. punkty
1 Maren Lundby Norwegia 131.0 117.7
2 Nika Kriznar Słowenia 125.5 107.2
3 Josephine Pagnier Francja 119.0 99.1
4 Ursa Bogataj Słowenia 115.0 96.0
5 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 115.5 94.0
6 Maja Vtic Słowenia 102.5 70.7
7 Katra Komar Słowenia 101.0 68.7
8 Spela Rogelj Słowenia 100.0 67.6
9 Lucile Morat Francja 97.0 64.4
10 Silje Opseth Norwegia 97.5 63.8
11 Jerneja Brecl Słowenia 95.0 60.3
12 Luisa Goerlich Niemcy 94.0 57.9
13 Selina Freitag Niemcy 93.0 55.5
14 Oceane Avocat Gros Francja 90.5 48.8
15 Gyda Westvold Hansen Norwegia 76.5 24.9
16 Astrid Moberg Szwecja 71.0 15.4
17 Nozomi Maruyama Japonia DNS DNS
18 Agnes Reisch Niemcy DNS DNS
19 Lara Malsiner Włochy DNS DNS
20 Juliane Seyfarth Niemcy DNS DNS
21 Katharina Althaus Niemcy DNS DNS
22 Jacqueline Seifriedsberger Austria DNS DNS
23 Chiara Hoelzl Austria DNS DNS
24 Yuka Seto Japonia DNS DNS
25 Yuki Ito Japonia DNS DNS
26 Lisa Eder Austria DNS DNS
27 Manuela Malsiner Włochy DNS DNS
28 Elena Runggaldier Włochy DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Wyniki treningu - seria III
zawodnik kraj odl. punkty
1 Nika Kriznar Słowenia 128.5 115.5
2 Ursa Bogataj Słowenia 118.5 95.6
3 Silje Opseth Norwegia 106.0 71.8
4 Spela Rogelj Słowenia 101.0 70.4
5 Maja Vtic Słowenia 99.5 66.2
6 Katra Komar Słowenia 95.0 58.8
7 Gyda Westvold Hansen Norwegia 87.0 41.9
8 Jerneja Brecl Słowenia 83.0 29.5
9 Sara Takanashi Japonia DNS DNS
10 Maren Lundby Norwegia DNS DNS
11 Nozomi Maruyama Japonia DNS DNS
12 Agnes Reisch Niemcy DNS DNS
13 Lara Malsiner Włochy DNS DNS
14 Juliane Seyfarth Niemcy DNS DNS
15 Katharina Althaus Niemcy DNS DNS
16 Jacqueline Seifriedsberger Austria DNS DNS
17 Josephine Pagnier Francja DNS DNS
18 Chiara Hoelzl Austria DNS DNS
19 Yuka Seto Japonia DNS DNS
20 Yuki Ito Japonia DNS DNS
21 Luisa Goerlich Niemcy DNS DNS
22 Lisa Eder Austria DNS DNS
23 Lucile Morat Francja DNS DNS
24 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia DNS DNS
25 Manuela Malsiner Włochy DNS DNS
26 Oceane Avocat Gros Francja DNS DNS
27 Selina Freitag Niemcy DNS DNS
28 Elena Runggaldier Włochy DNS DNS
29 Astrid Moberg Szwecja DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Courchevel: Kriznar i Lundby najlepsze na treningach
LGP Courchevel: Kriznar i Lundby najlepsze na treningach

LGP Courchevel: Kriznar i Lundby najlepsze na treningach

Kalendarium
Christian Ulmer
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich