Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k

Marita Kramer spisała się najlepiej podczas treningu i serii próbnej przed zawodami Pucharu Kontynentalnego kobiet w Szczyrku. W¶ród Polek najdalej latały Joanna Szwab i Kinga Rajda.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W jedynej serii treningowej Marita Kramer poleciała na odległo¶ć 95 metrów (wiatr 0,62 m/s pod narty), dzięki czemu wyprzedziła Karolinę Indrackow± (92 m - 0,66 m/s) o 6,3 punktu. Trzecia Claudia Purker uzyskała 93,5 metra. W¶ród Polek najlepiej spisała się Joanna Szwab, której skok na odległo¶ć 85,5 metra dał dziewi±te miejsce. Joanna Kil była ostatnia (66,5 m), natomiast Anna Twardosz, Nicole Konderla i Kinga Rajda nie startowały.

W serii próbnej Kramer również zdecydowanie wyprzedziła rywalki, tym razem lec±c na odległo¶ć 97,5 m (0,13 m/s). Za jej plecami znalazły się Karolina Indrackova (94 m) i Kinga Rajda (96 m). Dobrze spisały się również pozostałe nasze reprezentantki - Nicole Konderla była dziesi±ta (91 m), Joanna Szwab szesnasta (94,5 m), a Anna Twardosz (89,5 m). Gorzej poszło Joannie Kil (61 m i zerowa liczba punktów).

Podczas treningu wszystkie panie startowały z szesnastej belki; w trakcie serii próbnej były to bramki od szesnastej do osiemnastej. Wiatr wiał z różnych stron, a jego prędko¶ć osi±gała maksymalnie 1,9 m/s.
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Marita Kramer Austria 95.0 55.0
2 Karolina Indrackova Czechy 92.0 48.7
3 Claudia Purker Austria 93.5 48.6
4 Klara Ulrichova Czechy 90.0 45.5
5 Misaki Shigeno Japonia 91.0 45.4
6 Zdenka Pesatova Czechy 90.0 44.9
7 Jenny Rautionaho Finlandia 92.5 42.8
8 Haruka Iwasa Japonia 89.0 42.6
9 Joanna Szwab Polska 85.5 40.4
10 Pia Mazi Słowenia 86.0 40.0
11 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 85.5 39.3
12 Paige Jones USA 87.0 38.6
13 Karoline Lauvsland Norwegia 84.5 38.5
  Natasha Bodnarchuk Kanada 89.0 38.5
15 Julia Huber Austria 86.5 37.8
16 Anna Hoffmann USA 86.0 36.0
17 Rio Seto Japonia 85.0 35.7
18 Virag Voros Węgry 84.0 34.2
19 Annika Belshaw USA 80.0 33.5
20 Stepanka Ptackova Czechy 81.0 33.4
21 Sophie Sorschag Austria 81.0 32.1
22 Shihori Oi Japonia 83.0 30.5
23 Josephin Laue Niemcy 86.5 30.1
24 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 76.5 23.3
25 Machiko Kubota Japonia 80.0 22.2
26 Anna Jaekle Niemcy 82.5 19.4
27 Nicole Maurer Kanada 75.5 19.0
28 Lara Logar Słowenia 74.5 18.7
29 Logan Sankey USA 78.5 18.0
30 Guy-Lim Park Korea Pd. 75.5 17.3
31 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 79.0 16.8
32 Fangyu Zhou Chiny 70.5 14.3
33 Elisabeth Raudaschl Austria 70.0 13.0
34 Nika Vetrih Słowenia 70.5 12.0
35 Arantxa Lancho Niemcy 68.5 8.7
36 Pia Lilian Kuebler Niemcy 73.5 8.5
37 Katja Markuta Słowenia 69.5 8.3
38 Ana Jereb Słowenia 72.5 7.2
39 Andreea Diana Trambitas Rumunia 68.0 5.7
40 Samantha Macuga USA 67.0 0.1
41 Tetyana Pylypchuk Ukraina 60.5 0.0
  Hannah Wiegele Austria 63.0 0.0
  Maria Daria Chindris Rumunia 56.0 0.0
  Viktoria Sidlova Słowacja 58.5 0.0
  Joanna Kil Polska 66.5 0.0
46 Anna Twardosz Polska DNS DNS
47 Nicole Konderla Polska DNS DNS
48 Ayaka Igarashi Japonia DNS DNS
49 Kinga Rajda Polska DNS DNS
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Marita Kramer Austria 97.5 64.0
2 Karolina Indrackova Czechy 94.0 58.6
3 Kinga Rajda Polska 96.0 54.8
4 Virag Voros Węgry 97.0 53.8
5 Rio Seto Japonia 93.5 51.9
6 Klara Ulrichova Czechy 91.5 51.5
7 Zdenka Pesatova Czechy 90.0 51.4
8 Haruka Iwasa Japonia 90.5 50.5
9 Misaki Shigeno Japonia 95.5 50.0
10 Nicole Konderla Polska 91.0 45.0
11 Karoline Lauvsland Norwegia 95.5 44.4
12 Machiko Kubota Japonia 96.0 43.5
13 Julia Huber Austria 84.0 42.6
  Pia Mazi Słowenia 82.5 42.6
15 Paige Jones USA 85.0 41.2
16 Joanna Szwab Polska 94.5 40.7
17 Claudia Purker Austria 83.5 40.5
18 Stepanka Ptackova Czechy 92.0 39.7
19 Sophie Sorschag Austria 93.5 39.0
  Jenny Rautionaho Finlandia 87.0 39.0
21 Anna Twardosz Polska 89.5 37.7
  Josephin Laue Niemcy 86.0 37.7
23 Ayaka Igarashi Japonia 87.5 35.8
24 Anna Hoffmann USA 81.5 34.7
25 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 87.0 34.0
26 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 88.0 33.1
27 Lara Logar Słowenia 84.5 31.9
28 Pia Lilian Kuebler Niemcy 83.5 31.3
29 Arantxa Lancho Niemcy 74.0 29.1
30 Natasha Bodnarchuk Kanada 75.5 27.0
31 Logan Sankey USA 81.5 26.0
32 Guy-Lim Park Korea Pd. 77.0 25.5
33 Elisabeth Raudaschl Austria 88.0 25.1
34 Ana Jereb Słowenia 80.0 24.6
35 Shihori Oi Japonia 77.5 24.0
36 Annika Belshaw USA 75.0 23.8
37 Fangyu Zhou Chiny 72.0 19.9
38 Nicole Maurer Kanada 69.5 18.7
39 Anna Jaekle Niemcy 77.0 18.4
40 Nika Vetrih Słowenia 68.0 12.5
41 Andreea Diana Trambitas Rumunia 64.0 10.6
42 Samantha Macuga USA 68.0 6.8
43 Katja Markuta Słowenia 72.0 6.2
44 Hannah Wiegele Austria 63.0 0.8
45 Tetyana Pylypchuk Ukraina 61.0 0.0
  Maria Daria Chindris Rumunia 60.5 0.0
  Viktoria Sidlova Słowacja 58.0 0.0
  Joanna Kil Polska 61.0 0.0
  Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 66.0 0.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Szczyrk: Marita Kramer najlepsza na treningu i w serii próbnej
CoC Szczyrk: Marita Kramer najlepsza na treningu i w serii próbnej

CoC Szczyrk: Marita Kramer najlepsza na treningu i w serii próbnej

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich