Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k

Niedzielny konkurs FIS Cup zakończył się zwycięstwem Jerneja Presecnika. Reprezentant gospodarzy uzyskał 87 i 91 metrów i o 0,1 punktu pokonał swojego rodaka - Tjasa Grilca. Trzecie miejsce zaj±ł Casey Larson.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Tuż za podium znalazł się Adam Niżnik, który skoczył 84,5 i 92 metry. W czołówce zmie¶cili się również Tim Fuchs, Decker Dean i Luca Roth. Z Polaków punktował jeszcze tylko Jarosław Krzak.

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jernej Presecnik Słowenia 87.0 91.0 240.6
2 Tjas Grilc Słowenia 85.0 91.5 240.5
3 Casey Larson USA 92.5 87.5 235.9
4 Adam Niżnik Polska 84.5 92.0 235.7
5 Tim Fuchs Niemcy 85.5 90.5 234.6
6 Decker Dean USA 89.5 91.0 233.6
7 Luca Roth Niemcy 83.5 91.0 231.3
8 Mark Hafnar Słowenia 87.5 93.0 229.2
9 Sebastian Rombach Niemcy 86.0 88.0 227.2
10 Kevin Maltsev Estonia 85.5 92.0 225.7
11 Lovro Kos Słowenia 83.5 87.5 225.5
12 Stefan Rainer Austria 82.5 88.0 225.0
13 Artti Aigro Estonia 86.0 97.5 224.2
14 Matthew Soukup Kanada 85.5 93.5 222.8
15 Mika Schwann Austria 88.5 86.0 221.9
16 Maximilian Steiner Austria 83.0 88.0 221.4
17 Seou Choi Korea Pd. 86.5 92.5 220.9
18 Maximilian Lienher Austria 83.5 84.5 218.0
19 Aljaz Osterc Słowenia 87.0 86.0 217.7
  Adrian Sell Niemcy 86.5 85.5 217.7
21 Ernest Prislic Słowenia 89.0 82.5 216.9
22 Cene Prevc Słowenia 82.5 90.5 214.2
23 Jaka Hvala Słowenia 84.0 83.5 213.8
24 Lovro Vodusek Słowenia 84.5 83.5 213.7
25 Patrick Gasienica USA 84.5 89.5 210.9
26 Tom Gerisch Niemcy 85.5 87.0 209.6
27 Rok Oblak Słowenia 81.0 87.5 208.3
28 Rok Masle Słowenia 85.0 80.5 205.9
29 Paul Winter Niemcy 84.5 86.5 204.0
30 Jarosław Krzak Polska 82.0 84.0 202.5
31 Francisco Moerth Austria 87.0   96.5
32 Markus Rupitsch Austria 85.5   96.2
33 Miha Lipovsek Rocnik Słowenia 85.0   96.0
34 Fabian Seidl Niemcy 86.0   95.4
35 Luka Robnik Słowenia 86.0   94.7
36 Michael Hofer Austria 84.0   93.9
37 Marcel Strzinar Słowenia 86.5   93.6
38 Kacper Stosel Polska 80.0   92.8
  Yevgen Marusyak Ukraina 85.0   92.8
40 Matija Vidic Słowenia 85.5   92.5
41 Florian Molnar Węgry 83.0   92.3
42 Daniel Moroder Włochy 84.5   91.4
43 Jan Habdas Polska 82.5   90.9
44 Jan Bombek Słowenia 83.5   90.6
45 Francesco Cecon Włochy 83.0   90.5
46 Matevz Samec Słowenia 79.5   90.2
47 Mateusz Gruszka Polska 82.5   89.3
48 Daniel Tschofenig Austria 81.0   89.2
49 Finn Braun Niemcy 81.5   88.3
  Giovanni Bresadola Włochy 82.5   88.3
51 Maksim Bartolj Słowenia 80.5   88.0
52 Elias Medwed Austria 80.0   87.8
53 Cedrik Weigel Niemcy 83.0   87.5
54 Eduard Torok Węgry 80.0   87.1
55 Janni Reisenauer Austria 77.0   87.0
56 Mattia Galiani Włochy 79.5   86.5
57 Sung-Woo Cho Korea Pd. 84.0   85.9
58 Szymon Jojko Polska 79.0   85.8
59 Daniele Varesco Włochy 78.0   85.4
60 Zhe Chen Chiny 78.0   85.2
61 Lars Kindlimann Szwajcaria 77.0   85.1
62 Guang Yang Chiny 80.5   84.9
63 Nigel Lauchlan Kanada 76.5   84.8
  Danil Vassilyev Kazachstan 79.0   84.8
65 Anton Schluetter Niemcy 78.5   83.4
66 Greyson Scharffs USA 80.0   83.2
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 79.5   83.2
68 Nace Erjavec Słowenia 77.0   82.8
69 Stephane Tremblay Kanada 80.0   82.3
70 Krystian Zygmuntowicz Polska 80.0   82.0
71 Chao Li Chiny 76.5   81.4
72 Jostein Loe Norwegia 78.5   81.3
73 Hunter Gibson USA 78.0   81.1
74 Benedikt Holub Czechy 76.0   80.9
75 Canden Wilkinson USA 77.0   80.0
76 Dusan Dolezel Czechy 76.5   79.6
77 Alexander Cecon Włochy 72.0   79.4
78 Erik Belshaw USA 78.5   79.1
79 Radu Mihai Pacurar Rumunia 75.5   78.9
80 Radek Selcer Czechy 76.5   78.4
81 Anton Korchuk Ukraina 73.0   76.4
82 Petr Vaverka Czechy 74.5   75.9
83 Andrei Feldorean Rumunia 77.5   75.4
84 Sebastian Kellerman Czechy 73.5   73.7
85 Nikita Devyatkin Kazachstan 73.0   73.4
86 Lean Niederberger Szwajcaria 71.5   72.7
87 Noah Camenzind Szwajcaria 75.0   72.1
88 Olan Lacroix Szwajcaria 72.5   71.0
89 Landon Lee USA 73.5   68.6
90 Remo Imhof Szwajcaria 74.5   68.0
91 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 67.0   66.1
92 Sam Bolton Wielka Brytania 67.0   61.5
93 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 68.5   60.4
94 Stas Santelj Słowenia 66.5   58.8
95 Ilshat Kadyrov Kazachstan 68.5   57.0
96 Sergey Kravtsov Kazachstan 62.0   56.7
97 Markkus Kagu Estonia 68.5   56.6
98 Mikhail Boiko Kazachstan 62.0   55.3
99 Guozheng Li Chiny 64.0   51.9
100 Ivan Nekhoroshev Kazachstan 60.0   41.9
101 Andrii Vaskul Ukraina DNS   DNS
102 Andrii Peleshok Ukraina DSQ   DSQ
103 Benjamin Oestvold Norwegia DSQ   DSQ
104 Markkus Alter Estonia DSQ   DSQ

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Yan
Poziom zawodów na minusie
(05.08.2019, 22:15)
Paweł
Niżnika do kontynentalnego dać dobry jest bo będzie jak Ziobro potem.
(05.08.2019, 22:08)
marmi
Ładnie Niżnik, zabrakło minimalnie do podium...
Zygmuntowicz lepiej, tym razem pokonał wielu outsiderów :)
Pozostali Polacy tak sobie.
(05.08.2019, 20:40)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Słoweńcy najlepsi w niedzielnym konkursie
FIS Cup: Słoweńcy najlepsi w niedzielnym konkursie

FIS Cup: Słoweńcy najlepsi w niedzielnym konkursie

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich