Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Stefan Rainer wygrał konkurs FIS Cup w Ljubnie skacząc 83 i 90 metrów. Drugie miejsce zajął Tjas Grilc,a trzecie Casey Larson z USA.

Kolejne cztery miejsca zajęli reprezentanci Niemiec: Roth, Rombach, Seidl i Fuchs. Najlepszy z Polaków okazał się Adam Niźnik, który zajął 16. miejsce.

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Rainer Austria 83.0 90.0 258.1
2 Tjas Grilc Słowenia 85.5 87.5 256.0
3 Casey Larson USA 86.0 86.5 252.5
4 Luca Roth Niemcy 84.0 84.5 251.8
5 Sebastian Rombach Niemcy 89.0 87.0 251.4
6 Fabian Seidl Niemcy 82.0 86.0 250.3
7 Matthew Soukup Kanada 82.0 89.0 249.5
  Tim Fuchs Niemcy 83.5 87.0 249.5
9 Jernej Presecnik Słowenia 83.0 84.0 249.0
10 Maximilian Steiner Austria 82.0 85.0 245.5
11 Tom Gerisch Niemcy 81.5 88.5 244.8
12 Maximilian Lienher Austria 83.0 83.0 244.7
13 Adrian Sell Niemcy 82.5 83.0 244.6
14 Seou Choi Korea Pd. 81.0 85.5 241.2
15 Mark Hafnar Słowenia 81.0 81.0 240.8
16 Adam Niżnik Polska 83.5 82.0 240.3
17 Markus Rupitsch Austria 83.0 81.5 239.8
18 Cene Prevc Słowenia 82.5 82.0 239.3
19 Decker Dean USA 83.0 82.5 238.9
20 Maksim Bartolj Słowenia 83.0 80.0 237.2
21 Mika Schwann Austria 83.0 81.5 237.1
22 Michael Hofer Austria 81.0 83.0 236.3
23 Artti Aigro Estonia 78.5 82.0 234.2
24 Janni Reisenauer Austria 81.0 82.0 232.4
25 Jaka Hvala Słowenia 84.5 79.0 231.8
26 Guang Yang Chiny 82.5 82.5 231.0
27 Paul Winter Niemcy 81.0 82.5 230.2
28 Andrii Vaskul Ukraina 79.0 77.5 224.5
29 Rok Oblak Słowenia 85.5 78.5 223.4
30 Matevz Samec Słowenia 83.0 68.5 201.4
31 Patrick Gasienica USA 81.0   107.2
32 Finn Braun Niemcy 78.5   107.1
33 Ernest Prislic Słowenia 79.0   106.7
34 Aljaz Osterc Słowenia 82.5   106.5
  Danil Vassilyev Kazachstan 78.5   106.5
36 Cedrik Weigel Niemcy 79.0   106.2
37 Lovro Vodusek Słowenia 83.0   106.1
38 Daniel Tschofenig Austria 79.5   106.0
  Giovanni Bresadola Włochy 79.0   106.0
40 Mateusz Gruszka Polska 78.0   105.7
41 Jan Habdas Polska 78.5   104.9
42 Lovro Kos Słowenia 80.0   103.7
43 Luka Robnik Słowenia 81.5   103.1
44 Jarosław Krzak Polska 80.5   103.0
45 Eduard Torok Węgry 79.0   102.9
46 Rok Masle Słowenia 77.0   102.3
47 Florian Molnar Węgry 80.5   102.2
48 Marcel Strzinar Słowenia 77.5   101.7
49 Francisco Moerth Austria 76.0   101.4
50 Jan Bombek Słowenia 75.0   101.1
51 Yevgen Marusyak Ukraina 76.0   101.0
52 Anton Schluetter Niemcy 75.0   100.9
53 Nik Fabijan Słowenia 78.0   100.3
  Patrik Vitez Słowenia 77.0   100.3
55 Timotej Jeglic Słowenia 76.5   100.0
  Kevin Maltsev Estonia 76.0   100.0
57 Benedikt Holub Czechy 76.0   99.3
58 Jostein Loe Norwegia 78.0   98.7
59 Daniel Moroder Włochy 74.5   98.3
  Lars Kindlimann Szwajcaria 75.0   98.3
61 Radek Selcer Czechy 76.5   97.9
62 Daniele Varesco Włochy 78.5   97.5
63 Francesco Cecon Włochy 77.0   96.4
64 Petr Vaverka Czechy 76.0   96.3
65 Zhe Chen Chiny 75.5   95.5
66 Benjamin Oestvold Norwegia 76.0   95.2
67 Stephane Tremblay Kanada 79.0   95.0
68 Chao Li Chiny 75.5   94.2
  Sebastian Kellerman Czechy 74.5   94.2
70 Olan Lacroix Szwajcaria 77.5   93.9
71 Noah Camenzind Szwajcaria 73.0   93.8
72 Sam Bolton Wielka Brytania 72.5   93.2
73 Hunter Gibson USA 72.5   92.8
74 Mattia Galiani Włochy 72.0   92.6
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 73.0   92.6
76 Nikita Devyatkin Kazachstan 72.5   91.4
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.5   91.4
78 Elias Medwed Austria 73.0   90.9
  Dusan Dolezel Czechy 71.5   90.9
80 Greyson Scharffs USA 73.0   90.6
81 Erik Belshaw USA 75.0   90.5
82 Markkus Alter Estonia 73.5   89.6
83 Remo Imhof Szwajcaria 74.0   89.2
84 Sung-Woo Cho Korea Pd. 69.5   87.0
85 Anton Korchuk Ukraina 69.5   86.0
86 Lean Niederberger Szwajcaria 71.5   85.7
87 Andrei Feldorean Rumunia 70.5   83.4
88 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 72.5   83.3
89 Szymon Jojko Polska 71.0   82.5
90 Nigel Lauchlan Kanada 74.5   81.6
91 Canden Wilkinson USA 69.0   78.2
92 Landon Lee USA 67.5   78.0
93 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 65.0   74.7
94 Markkus Kagu Estonia 65.5   68.5
95 Ivan Nekhoroshev Kazachstan 63.5   66.6
96 Sergey Kravtsov Kazachstan 64.5   63.1
97 Guozheng Li Chiny 60.5   59.0
98 Krystian Zygmuntowicz Polska 61.0   58.4
99 Matija Vidic Słowenia DSQ   DSQ
100 Mikhail Boiko Kazachstan DSQ   DSQ
101 Alexander Cecon Włochy DSQ   DSQ
102 Kacper Stosel Polska DSQ   DSQ
103 Ilshat Kadyrov Kazachstan DSQ   DSQ
104 Andrii Peleshok Ukraina DSQ   DSQ

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Paweł
Znam bo już bywali fis cupa rok temu a nie na mistrzostwach norwegi o.
(04.08.2019, 21:37)
Fak Ju
Do Cześć
E.Torok od jakiegoś czasu ma zmienione obywatelstwo,bo u Rumunów się zrobiło jakieś zamieszanie, a tak na marginesie to Nicolae Sorin Mitrofan skończył ze skokami?
(04.08.2019, 20:10)
DragonL
@Paweł
a znasz tych Norwegów, bo raczej to piąty garnitur ich skoczków;)
(04.08.2019, 17:07)
Paweł
Norwegowie co tak słabo cene prevc tak się pogubił miał z braćmi skakać i hvala.
(04.08.2019, 16:05)
DragonL
Czyżby Redakcja SZanowna na urlopie? Dawno nie było takiej obsuwy, ale wybaczam, za te lata Swietnej zabawy z Wami;) Miłego wekendu/urlopu, czekamy na Typera z niecierpliwością.
(04.08.2019, 15:31)
Organizator raw air
Do tej strony można by było dodać coś o nazwie "symulacja konkursu" chodziło by o to, że np. Wybierasz sobie zawodników z prawem startu w PŚ i wpisujesz:
- odległość
-punkty za wiatr
- noty sędziowskie
I później strona przeliczała by to na miejsce zawodnika.
(04.08.2019, 07:23)
cvb
Super konkurs. Z drugiej strony ifeslnie widac że np. Niemcy i Austria C są lepdi od Aigro z Estonii który plasował w okolicach 40-50 w PŚ.
Jakby tak zniesc limity krajowe w PŚ, to owszem konkursy byłby nudne pod względem nacji, ale za to dużo bardziej wyrównane, i fajnie jakby były jakis przepisy typu 90-100 najlepszych skoczków świataw PŚ w 1 konkursie.
Moze ktos sie pokusi o taką klasyfikaxje aktualnie 100 najlrpszych skoczków świata???
Tak żeby w tej ogromnej grupie decydowały detale o wejsciu do 50tki
(04.08.2019, 06:48)
pablos
Komplet Polaków w pierwszej setce. W maratonie byłby sukces.
(03.08.2019, 23:56)
marmi
Musiałem gościa przeoczyć, tych z tyłu w 2-3 lidze już dokładnie nie czytam :)
(03.08.2019, 23:22)
PeeJoot
@marmi
O ile się nie mylę to Grilc tego lata startował w LPK w Kranju i zdobył tam 2 punkty w I konkursie
(03.08.2019, 23:18)
marmi
No i ma węgierską flagę, w czym problem?
Poza tym to narodowości raczej nie da się zmienić, prędzej obywatelstwo :)
(03.08.2019, 22:59)
Serros
Tak bo zmienił narodowość
(03.08.2019, 22:17)
Cześć
Ciekawe wyniki Chińczyk oraz Ukrainiec w drugiej serii
Eduard Torok jest Węgrem
(03.08.2019, 21:47)
marmi
Czy dobrze widzę, że Choi przerzucił się z I ligi na III?
U Polaków zmiennie: dobrze Niżnik, większość średnio a Zygmuntowicz to mam nadzieję, że jutro nie będzie zamykał stawki za Kazachami i Chińczykiem...
Tego Słoweńca z podium to chyba pierwsze widzę to nazwisko...
(03.08.2019, 21:21)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Rainer wygrywa w Ljubnie
FIS Cup: Rainer wygrywa w Ljubnie

FIS Cup: Rainer wygrywa w Ljubnie

Kalendarium
Christian Ulmer
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich