Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
PŚ-k

Niemcy zdominowali serię próbną przed konkursem Letniej Grand Prix w Hinterzarten. Aż czterech znalazło się na najwyższych pozycjach. Wygrał Markus Eisenbichler z wynikiem stumetrowym.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Drugie miejsce zajął Stephan Leyhe (96,5 m), trzecie Karl Geiger (98,5 m), a czwarte Constantin Schmid (97,5 m). Tuż za nimi znaleźli się dwaj Polacy. Aleksander Zniszczoł po skoku na 99 metr był piąty, a oczko niżej uplasował się Andrzej Stękała (98,5 m). Nieźle skakali też Kot (14), Wąsek (16), Murańka (21) i Hula (26).

Wielu skoczków odpuściło serię próbną z uwagi na występ w dzisiejszej drużynówce mikstów.

Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Markus Eisenbichler Niemcy 100.0 60.6
2 Stephan Leyhe Niemcy 96.5 59.4
3 Karl Geiger Niemcy 98.5 59.1
4 Constantin Schmid Niemcy 97.5 57.8
5 Aleksander Zniszczoł Polska 99.0 56.7
6 Andrzej Stękała Polska 98.5 56.6
7 Shohei Tochimoto Japonia 96.5 56.4
8 Naoki Nakamura Japonia 97.0 56.0
  Sergey Tkachenko Kazachstan 97.0 56.0
10 Vojtech Stursa Czechy 95.0 54.5
11 Simon Ammann Szwajcaria 97.5 54.3
12 Rok Justin Słowenia 93.5 52.0
13 Richard Freitag Niemcy 91.0 51.3
14 Maciej Kot Polska 95.0 51.2
15 Yuken Iwasa Japonia 93.5 50.3
16 Paweł Wąsek Polska 94.5 49.8
17 Killian Peier Szwajcaria 93.0 49.3
18 Vladimir Zografski Bułgaria 89.5 47.1
19 Clemens Aigner Austria 92.5 46.7
20 Jonathan Learoyd Francja 91.5 46.5
21 Klemens Murańka Polska 89.0 46.2
22 Martin Hamann Niemcy 89.0 45.8
23 Andreas Granerud Buskum Norwegia 88.0 45.5
24 Heung Chul Choi Korea Pd. 89.5 43.4
25 Andreas Schuler Szwajcaria 89.0 43.2
26 Stefan Hula Polska 90.5 43.0
27 Joakim Aune Norwegia 89.5 41.9
28 Thomas Aasen Markeng Norwegia 88.0 41.7
29 Gregor Deschwanden Szwajcaria 88.0 40.5
30 Daniel Huber Austria 87.5 39.0
31 Stefan Huber Austria 87.0 37.7
32 David Haagen Austria 88.0 36.8
33 Sabirzhan Muminov Kazachstan 84.0 34.4
34 Tomasz Pilch Polska 81.0 30.0
35 Seou Choi Korea Pd. 79.5 19.8
36 Arttu Pohjola Finlandia 71.5 9.0
37 Keiichi Sato Japonia DNS DNS
38 Viktor Polasek Czechy DNS DNS
39 Gregor Schlierenzauer Austria DNS DNS
40 Yukiya Sato Japonia DNS DNS
41 Ziga Jelar Słowenia DNS DNS
42 Marius Lindvik Norwegia DNS DNS
43 Federico Cecon Włochy DNS DNS
44 Denis Kornilov Rosja DNS DNS
45 Alex Insam Włochy DNS DNS
46 Roman Koudelka Czechy DNS DNS
47 Mikhail Nazarov Rosja DNS DNS
48 Junshiro Kobayashi Japonia DNS DNS
49 Peter Prevc Słowenia DNS DNS
50 Fredrik Villumstad Norwegia DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Janósz Skokuf
Cztereh Niemcuf na pjerfszyh cztereh mjejscah,koniec śfjata.
Potem dwuch Polakuf,potem dwuch Japońcuf,27-28 dwuch Norweguf, 30-32 tszeh Austrjakuf,same serjale.
(28.07.2019, 22:43)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Hinterzarten: Niemcy najlepsi w serii próbnej
LGP Hinterzarten: Niemcy najlepsi w serii próbnej

LGP Hinterzarten: Niemcy najlepsi w serii próbnej

Najbliższe zawody
6 grudnia 2019 (piątek)
10:00
PŚ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
11:30
PŚ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
PŚ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
PŚ Niżny Tagił
kwalifikacje
18:00
PŚ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
19:30
PŚ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
PŚ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
PŚ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:30
PŚ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
PŚ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie są najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich