Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Tuż po zakończeniu rywalizacji w Wi¶le poznali¶my skład męskiej reprezentacji Polski na kolejne zawody Letniej Grand Prix. Do Hinterzarten uda się siedmiu skoczków.

W Schwarzwaldzie starty w Letniej Grand Prix rozpoczn± panie, jednak na razie nie wiemy, kogo zabior± tam Łukasz Kruczek i Marcin Bachleda. Znamy za to skład męskiej reprezentacji. Co prawda nie jest on tak silny, jak ekipa, która walczyła w Wi¶le, ale można spodziewać się powiększenia dorobku punktowego w klasyfikacji generalnej cyklu.

Do Hinterzarten pojedzie dwóch zawodników kadry A (Maciej Kot i Stefan Hula) oraz aż pięciu skoczków kadry B (Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Paweł W±sek, Klemens Murańka i Tomasz Pilch).

Program zawodów w Hinterzarten przewiduje rozegranie konkursu indywidualnego kobiet (pi±tek), konkursu drużyn mieszanych (sobota rano) i konkursu indywidualnego mężczyzn (sobota wieczorem).
Letnia Grand Prix Hinterzarten
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30odprawa techniczna (kobiety)
11:00odprawa techniczna (mężczyĽni)
13:30oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
15:30kwalifikacje (kobiety)
17:30oficjalny trening (mężczyĽni, dwie serie)
19:00kwalifikacje (mężczyĽni)
20:30konkurs indywidualny (kobiety)
27 lipca 2019 (sobota)
10:55seria próbna (mix)
11:55konkurs drużyn mieszanych
17:30seria próbna (mężczyĽni)
18:30konkurs indywidualny (mężczyĽni)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Gall Anonim
Zamiast Petera jest Deschwanden
(26.07.2019, 11:35)
Gall Anonim
W tym 37 nie ma pkt-ów LGP2019
(26.07.2019, 11:35)
Gall Anonim
Cacina,Kornilov,Nazarow i Hazedtinov na li¶cie startowej!
55 zawodników w Q
(26.07.2019, 11:33)
PeeJoot
@Gall Anonim
W±tpię że Czesiek będzie walczył o 50 miejsce po tym podium w CoC,Konieczko raczej niestety ogony i walka z Pohjol±.
(25.07.2019, 20:02)
PeeJoot
@Gall Anonim
Toć to już wiadome jest od 2 tygodni że już nie skacze
(25.07.2019, 14:26)
Ajem Groot
O sorki,bez Kazachów i Koreanów
(25.07.2019, 11:36)
niezarejestrowany
Obstawcie przed wynikami kwali składy mikstów.
(25.07.2019, 11:34)
Janusz Grażynowski
@Ajem Groot
Koreany nie wystartuj±,bo do miksta trzeba 2k i 2m
(25.07.2019, 11:32)
Ajem Groot
Mikst (drużyny):
Polska,Nory,Joa nny ,Słowy,Koreany (chyba),France, Aus-trole,Włosy,Klapki i Kazachy.
(25.07.2019, 11:26)
Gall Anonim
Czyli rywalizacja o 50 miejsce między Muminkiem a Czojami
(25.07.2019, 11:23)
Gall Anonim
52 zgłoszenia
(25.07.2019, 11:22)
Gall Anonim
Wank kończy karierę!
Austria:
Hube r,Huber ,Haagen,Aigner,Leitner,Schlieu i i Sciffner.
Czechy:
Koud i,Polase k i Stursa
Francja:
Learoy d i Brasme
Włochy:
Insam i Cecon
Finowie:
Pohjola
Niemce:
Eisenbi¶la,Rysiek,Geiger, Sch mid,Hammann i Leje
Japońce bez zmian,
Kazachy też.
Szwajcary:
Zimi,S chuler, Piotr i Peier.
Bułgaria:
Zogra
Korean y:
Czoje i Czo (bez prawa startu w Q,chyba w mik¶cie będzie).
(25.07.2019, 11:21)
!sss!
Kto¶ mi wytłumaczy czemu do Hiza zawsze jad± osłabione kadry?
(25.07.2019, 11:11)
PeeJoot
Jednak Norwegowie będ± w Hiza w składzie:Lindvik,Markeng,Busk um,Aune,Villumstad i Haare.
(24.07.2019, 19:17)
k777
@Gall Anonim
No tak, chodzi mi o to, ze te tabelki tutaj nie sa na 100% wiarygodne, dlatego wolalem spojrzec na fisie.
(24.07.2019, 16:02)
Menedżer Skoków
@zsunaJ
Ale Q s± w pi±tek,a ty to pisał we poniedziałek.
(24.07.2019, 15:01)
Menedżer Skoków
@k777
Ale sam napisałe¶ o tym fisie nie?
(24.07.2019, 14:59)
k777
@Gall Anonim
Niby tak, ale to moze byc human error, jak w przypadku Toroka, ktorego nadal nie ma na liscie zawodnikow dopuszczonych do PK, mimo ze powinien tam byc :p
(24.07.2019, 11:30)
Gall Anonim
Albo pro¶ciej,na tej stronie na zawodnikach z prawem startu w P¦,jest?-Nie
(24.07.2019, 10:23)
k777
@PeeJoot
Proszę bardzo, profil Cho na stronie FIS, wybieramy wyniki, filtrujemy PK, sortujemy po miejscach - najwyżej na 33 miejscu ostatnio w Szczuczyńsku. Gdzie ty tutaj widzisz prawo do startu w LGP?
(23.07.2019, 23:36)
PeeJoot
@Gall Anonim
a od czego jest internet?
(23.07.2019, 23:24)
Gall Anonim
A kiedy ostatnio punktował w CoC-u?
(23.07.2019, 23:16)
PeeJoot
@k777
jak nie ma prawa startu jak ma.
P.S 4 sezon z rzędu u was i u konkurencji coraz więcej Januszów i Grażyn komentuje newsy (skokami interesuj± się od sezonu 2016/2017 więc nic dziwnego)
(23.07.2019, 23:13)
k777
Zastanawiam się jakim cudem Sungwoo Cho jest na li¶cie zgłoszeń, skoro nie ma prawa startu w P¦/LGP :p
(23.07.2019, 22:56)
FS30
Zniszczoł pokazał że może go stać na więcej po skokach w Wi¶le
(23.07.2019, 17:47)
Qacperrro TV
To dobrze że będzie Rasnov,Cacina ze skoczy,no chyba,że w PK pkt-y zdobędzie kto¶ z nich:
M.A. Spulber
H. Farkas
A. Feldorean
R.M. Pacuar,
To wtedy będzie ich więcej.
(23.07.2019, 10:36)
EGZOTIC SKI JUMPING
Hiszpani± nie skacze,o Greku ani widu ani słychu,a Węgry s± uznawane za egzotyczne (w sensie,że skacz± koszmarnie),a USA chciałem by było,a nie mówiłem,że jest egzotyczne.
(23.07.2019, 10:28)
zsunaJ
@Egzotic ski jump
Gdzie tam,bodaj nawet Q nie będzie trzeba rozgrywać bo narazie jest zgłoszonych 47 skoczków (w tym po raz pierwszy Woo Cho Sung z Korei).
P.S skokowa egzotyka to Hiszpania i Grecja nie żadne USA,Bułgaria czy Węgry
(22.07.2019, 23:33)
EGZOTIC SKI JUMPING
Ciekawe czy jad± Ukry, Turek,Usa albo Rumun
(22.07.2019, 22:40)
EGZOTIC SKI JUMPING
A z Cesarstwa Insam,Cecon (Fr) i ewentualnie Bresadola (G)
(22.07.2019, 22:39)
EGZOTIC SKI JUMPING
Z Francji pojedzie pewnie Lirojd i Brasme
(22.07.2019, 22:37)
EGZOTIC SKI JUMPING
Korea w 3...
Czyli Czoj,Czoj i Czo???
(22.07.2019, 22:37)
Paweł
A kto na kontynentalny.
(22.07.2019, 22:37)
Paweł
A co robi kubacki i wolny mogli oni jachać zamiast plicha i w±ska i widać że niechca się skakać stochowi i żyle.
(22.07.2019, 22:36)
Menedżer Skoków
Tak-nie jedzie Zajc
(22.07.2019, 22:34)
Menedżer Skoków
Kadra SLO na Hinterzarten:
P.Prevc,R.Ju stin i Z.Jelar
(22.07.2019, 22:33)
zsunaJ
A i jeszcze Łysy (Bułgaria)
(22.07.2019, 21:05)
zsunaJ
Jak czytałem u konkurencji komentarze to w Hiza nie będzie Norwegów,ale za to będ± Francuzi,Koreańczycy (w 3!) i Włosi.
(22.07.2019, 21:04)
Matt
Do Redakcji taka mała uwaga dobrze że dali¶cie Toroka do działu zawodników z prawem startu w P¦, ale ma też on oczywi¶cie prawo startu w PK :)
(22.07.2019, 20:27)
Menedżer Skoków
Zawody P¦ 19/20 w Rasnovie!!!
Klinghental i Tauplitz powracaj±!
(22.07.2019, 18:23)
placek08
Dobra, sprostuję sam siebie. Miejsc jest 7. My¶lałem, że wystawili¶my komplet na inaugurację.
(22.07.2019, 16:21)
placek08
To jest lato, kto nie rozumie, niech zajrzy w listy startowe z zeszłego roku. Skoczkowie trenuj±, starty s± na drugim miejscu. Dlatego na zawody najwyższej rangi pojedzie drugi garnitur. A to, czy Hula wystartuje, okaże się po treningach. W końcu mamy 6 miejsc na LGP, a jedzie ich 7.
(22.07.2019, 10:51)
zsunaJ
I tak zapewne obsada będzie słabsza niż we Wi¶le,tak było przez ostatnie 3 lata.
(22.07.2019, 10:43)
Trzy Pytajniki
HULA?! TO JAKI¦ ŻART?!
(22.07.2019, 10:17)
(-_-)
Zniszczoł i Stękała to zrozumiała decyzja.
W±sek i Pilch nie pkt-owali,Hula poległ w Q,Murańka zdobył 1 pkt,a Kota jeszcze rozumiem...
(22.07.2019, 10:16)
Polonus
Hula i Kot jad± tam ze względów, nazwijmy je, "strategicznych". po prostu po tym periodzie wypada im z rankingu WRL, szczególnie Stefanowi, stosunkowo dużo punktów i trzeba to "załatać". Nie wiem tylko czy w takiej formie Stefan Hula jest w stanie jakiekolwiek punkty zdobyć. No chyba, że Wisła to był wypadek przy pracy. Je¶li nie, to nie wiem czy nie sensowniej było go zostawić w treningu z kadr± A, a do Hinterzarten wysłać Juroszka. Skoro może tam jechać Pilch, mógłby i on. Nie zauważyłem, jak chodzi o prezentowan± formę, żeby w Wi¶le była między nimi jaka¶ różnica.
(22.07.2019, 08:35)