Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC

Timi Zajc uzyskał najlepszy rezultat serii próbnej przed drużynowym konkursem Letniej Grand Prix w Wiśle. W klasyfikacji zespołów najwięcej punktów zgromadzili Słoweńcy.

Zajc przy wietrze 0,11 m/s pod narty poleciał na odległość 131,5 metra i wyraźnie wyprzedził Jewgienija Klimowa (128,5 m w niemal neutralnych warunkach).

Za Słoweńcem i Rosjaninem uplasowali się dwaj Polacy - Piotr Żyła (124,5 m - 0,23 m/s w plecy) i Dawid Kubacki (127 m - 0,11 m/s). Gorzej poszło Kamilowi Stochowi (122 m - 19. miejsce) i Aleksandrowi Zniszczołowi (118 m - 25.).

W klasyfikacji zespołów najlepiej w serii próbnej poradzili sobie Słoweńcy, którzy o niespełna pięć punktów wyprzedzili Polaków. Trzecie miejsce, również z niewielką stratą, zajęli Norwegowie.

Pierwsza grupa startowała z dwunastej belki, pozostałe - z trzynastej. Wiatr wiał z niewielką siłą (do 0,3 m/s), ale - przynajmniej według uśrednionego pomiaru - z różnych kierunków.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Timi Zajc Słowenia 131.5 75.9
2 Evgeniy Klimov Rosja 128.5 71.8
3 Piotr Żyła Polska 124.5 71.1
4 Dawid Kubacki Polska 127.0 70.4
5 Markus Eisenbichler Niemcy 127.5 69.9
6 Daniel Andre Tande Norwegia 125.5 66.6
7 Tilen Bartol Słowenia 123.5 66.2
8 Naoki Nakamura Japonia 121.5 65.1
9 Stefan Kraft Austria 125.0 64.8
10 Johann Andre Forfang Norwegia 122.5 64.5
11 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 64.3
12 Viktor Polasek Czechy 122.5 64.0
13 Junshiro Kobayashi Japonia 124.0 62.4
14 Marius Lindvik Norwegia 123.5 61.9
15 Yukiya Sato Japonia 123.0 61.3
16 Keiichi Sato Japonia 122.5 61.0
17 Peter Prevc Słowenia 122.5 59.6
18 Robin Pedersen Norwegia 122.0 59.5
19 Kamil Stoch Polska 122.0 59.4
20 Anze Lanisek Słowenia 121.0 58.2
21 Karl Geiger Niemcy 117.0 57.9
22 Constantin Schmid Niemcy 119.0 55.4
  Antti Aalto Finlandia 120.0 55.4
24 Mikhail Nazarov Rosja 119.0 54.7
25 Aleksander Zniszczoł Polska 118.0 54.1
26 Gregor Schlierenzauer Austria 114.5 52.1
27 Daniel Huber Austria 117.5 50.9
28 Roman Koudelka Czechy 116.5 49.8
29 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 115.0 49.2
30 Mikhail Maksimochkin Rosja 114.0 48.2
31 Vojtech Stursa Czechy 115.0 47.3
32 Killian Peier Szwajcaria 114.5 45.7
33 Niko Kytoesaho Finlandia 110.5 41.2
34 Clemens Aigner Austria 111.0 41.1
35 Andreas Schuler Szwajcaria 109.0 39.0
36 Dominik Peter Szwajcaria 106.0 31.7
37 Eetu Nousiainen Finlandia 102.0 24.8
38 Arttu Pohjola Finlandia 98.0 18.8
39 Tomas Vancura Czechy 96.5 14.9
40 Sandro Hauswirth Szwajcaria 94.0 8.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Drużynowe wyniki serii próbnej
krajpunkty
1SłoweniaSłowenia259.9
2PolskaPolska255.0
3NorwegiaNorwegia252.5
4JaponiaJaponia249.8
5NiemcyNiemcy247.5
6RosjaRosja223.9
7AustriaAustria208.9
8CzechyCzechy176.0
9FinlandiaFinlandia140.2
10SzwajcariaSzwajcaria125.1
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Wisła: Zajc i Słoweńcy najlepsi w serii próbnej
LGP Wisła: Zajc i Słoweńcy najlepsi w serii próbnej

LGP Wisła: Zajc i Słoweńcy najlepsi w serii próbnej

Kalendarium
Primoz Pikl
Dziś urodziny obchodzą:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 września 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 września 2019 (piątek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 września 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich