Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
26.07.2019, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
LGP-k

Luca Roth uzyskał najlepszy rezultat treningu poprzedzającego zawody FIS Cup mężczyzn w Szczuczyńsku. Dobrze spisali się także Seou Choi i Sergiej Tkaczenko.

Startujący z jedenastej belki Roth poleciał na odległość 97,5 metra (wiatr 2,77 m/s pod narty), dzięki czemu wyprzedził Seou Choia o niespełna dwa punkty - Koreańczyk lądował jednak najdalej ze wszystkich (100 m), ale zrobił to przy podmuchach rzędu 3,85 m/s.

Trzeci wynik rundy należał do najlepszego spośród reprezentantów gospodarzy, Sergieja Tkaczenki (96,5 m z belki dwunastej, przy wietrze 3,13 m/s). W czołówce znaleźli się także Jernej Presecnik, Ulrich Wohlgenannt i Cene Prevc.

Początkowo panowie startowali z belki dwunastej, później rozbieg skrócono o jedną bramkę. Wiatr wiał stale pod narty, ale ze zróżnicowaną siłą (od 1,5 do 3,8 m/s). Podmuchy doprowadziły do opóźnienia rozpoczęcia treningu, odwołania serii próbnej, a także przełożenia rywalizacji pań.
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Luca Roth Niemcy 97.5 61.1
2 Seou Choi Korea Pd. 100.0 59.3
3 Sergey Tkachenko Kazachstan 96.5 53.3
4 Jernej Presecnik Słowenia 96.0 53.2
5 Ulrich Wohlgenannt Austria 92.0 50.5
6 Cene Prevc Słowenia 94.5 50.0
7 Sabirzhan Muminov Kazachstan 93.5 49.1
8 Tim Fuchs Niemcy 91.5 48.2
9 Daniel Andrei Cacina Rumunia 90.5 47.4
10 Maximilian Lienher Austria 91.0 46.3
11 Janni Reisenauer Austria 91.5 45.6
12 Nikolai Matavin Rosja 93.5 44.4
13 Heung Chul Choi Korea Pd. 90.5 44.1
14 Stefan Rainer Austria 87.5 43.7
15 Fabian Seidl Niemcy 90.5 43.2
16 Noah Camenzind Szwajcaria 87.5 41.0
17 Justin Nietzel Niemcy 90.0 40.9
18 Cedrik Weigel Niemcy 86.0 39.1
19 Yevgen Marusyak Ukraina 86.5 36.8
  Kiril Kotik Rosja 90.5 36.8
21 Sung-Woo Cho Korea Pd. 86.0 35.8
22 Aleksandr Marchukov Rosja 88.0 35.5
23 Thomas Hofer Austria 84.5 35.4
24 Francisco Moerth Austria 84.0 34.4
25 Danil Sadreev Rosja 86.0 33.9
26 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 84.5 31.6
27 Adrian Sell Niemcy 85.5 31.0
28 Radu Mihai Pacurar Rumunia 84.0 30.7
29 Lars Kindlimann Szwajcaria 81.0 29.1
30 Aleksandr Loginov Rosja 79.5 28.0
31 Andrei Feldorean Rumunia 84.0 27.9
32 Lean Niederberger Szwajcaria 84.0 27.0
33 Ilia Mankov Rosja 85.0 26.2
34 Zakhir Dzhafarov Rosja 80.0 24.3
35 Danil Vassilyev Kazachstan 82.5 24.1
36 Andrii Vaskul Ukraina 79.5 19.2
37 Nikita Devyatkin Kazachstan 78.5 18.0
38 Ilshat Kadyrov Kazachstan 70.0 14.0
39 Mikhail Purtov Rosja 72.5 13.5
40 Sergey Kravtsov Kazachstan 72.5 12.5
41 Gleb Safonov Kazachstan 74.5 11.2
42 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 67.5 1.0
43 Ivan Nekhoroshev Kazachstan 54.5 0.0
  Mikhail Boiko Kazachstan 66.5 0.0
  Anton Korchuk Ukraina 62.5 0.0
46 Fredrik Villumstad Norwegia DNS DNS
47 Vitaliy Kalinichenko Ukraina DNS DNS
48 Andreas Granerud Buskum Norwegia DNS DNS
49 Joakim Aune Norwegia DNS DNS
50 Oscar P. Westerheim Norwegia DNS DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Szczuczyńsk: Roth najlepszy na treningu
FIS Cup Szczuczyńsk: Roth najlepszy na treningu

FIS Cup Szczuczyńsk: Roth najlepszy na treningu

Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
17:30
LGP Wisła
26 lipca 2019 (piątek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich