Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 16:30
Ruka HS-142

Timi Zajc wygrł serię próbną przed drugimi zawodami Pucharu Kontynentalnego w Kranju. Słoweniec poszybował na 111 metr wyprzedzając Klimowa (108,5 m) i Sato (109 m).

W czołówce znaleźli się także Peter Prevc, Naoki Nakamura oraz Maciej Kot i Klemens Murańka. W czołowej dziesiątce zmieścił się także Aleksander Zniszczoł.

Początek pierwszej serii o godz. 9:30.

Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Timi Zajc Słowenia 111.0 84.9
2 Evgeniy Klimov Rosja 108.5 81.8
3 Keiichi Sato Japonia 109.0 78.7
4 Peter Prevc Słowenia 109.5 78.0
5 Naoki Nakamura Japonia 110.0 76.0
6 Maciej Kot Polska 105.5 70.4
7 Klemens Murańka Polska 107.5 68.9
8 Luca Roth Niemcy 104.5 68.4
9 Shohei Tochimoto Japonia 107.0 68.3
10 Aleksander Zniszczoł Polska 107.0 67.9
11 Jernej Presecnik Słowenia 103.0 67.0
12 Cene Prevc Słowenia 102.0 66.1
  Pius Paschke Niemcy 102.5 66.1
14 Domen Prevc Słowenia 105.5 65.7
15 Anze Lanisek Słowenia 105.0 65.5
16 Philipp Raimund Niemcy 105.0 65.1
17 Moritz Baer Niemcy 101.5 64.6
18 Rok Justin Słowenia 100.0 63.9
19 Vojtech Stursa Czechy 104.0 63.1
20 Anze Semenic Słowenia 104.0 63.0
21 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 104.5 62.6
22 Andreas Schuler Szwajcaria 102.5 61.7
23 Yuken Iwasa Japonia 103.0 61.3
24 Tomasz Pilch Polska 103.5 59.8
  Niko Kytoesaho Finlandia 103.5 59.8
26 Sander Vossan Eriksen Norwegia 102.0 59.4
27 Clemens Leitner Austria 101.0 58.9
28 Janni Reisenauer Austria 102.5 58.8
29 Andreas Granerud Buskum Norwegia 102.5 58.7
30 Joakim Aune Norwegia 102.5 58.3
31 Martti Nomme Estonia 101.0 57.7
  Fredrik Villumstad Norwegia 101.5 57.7
33 Andrzej Stękała Polska 99.0 57.6
34 Ziga Jelar Słowenia 96.5 57.4
35 Artti Aigro Estonia 104.0 57.0
36 Ulrich Wohlgenannt Austria 100.0 55.8
37 Mikhail Nazarov Rosja 100.0 55.3
38 Dominik Peter Szwajcaria 97.0 54.4
39 Filip Sakala Czechy 98.0 53.0
40 Oscar P. Westerheim Norwegia 100.0 52.7
41 Felix Hoffmann Niemcy 98.5 51.8
42 Jaka Hvala Słowenia 98.5 51.7
43 Kilian Maerkl Niemcy 98.5 50.9
44 Mika Schwann Austria 99.5 50.7
45 Federico Cecon Włochy 97.5 49.9
46 David Haagen Austria 96.0 48.6
47 Kalle Heikkinen Finlandia 94.5 48.3
48 Sandro Hauswirth Szwajcaria 96.5 47.7
49 Lovro Kos Słowenia 95.5 46.6
50 Tilen Bartol Słowenia 88.0 42.1
51 Jonne Veteläinen Finlandia 91.0 41.3
52 Thomas Hofer Austria 92.5 40.3
53 Eduard Torok Węgry 89.0 40.1
54 Kevin Maltsev Estonia 89.0 37.7
55 Florian Molnar Węgry 85.0 29.7
56 Frantisek Holik Czechy 80.5 22.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Kranj: Zajc najdalej w serii próbnej
CoC Kranj: Zajc najdalej w serii próbnej

CoC Kranj: Zajc najdalej w serii próbnej

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
PŚ K Niżny Tagił
12:00
PŚ K Niżny Tagił
konkurs ind.
15:15
PŚ Ruka
seria próbna
16:30
PŚ Ruka
konkurs ind.
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
16:15
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (piątek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
PŚ Wisła
oficjalny trening
16:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
18:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja
LIVE
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
16:10
Eurosport
w Player
Puchar Świata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
16:40
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
17:40
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
18:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Skoki na żywo - PŚ Kobiet - Niżny Tagił - zobacz wyniki »                        
ukryj »