Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC

Andrea Morassi zast±pił Łukasza Kruczka na stanowisku głównego trenera reprezentacji Włoch. Poznali¶my także składy poszczególnych zespołów szkoleniowych.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Dyrektor techniczny włoskiej federacji Federico Rigoni potwierdził, że Morassi obejmie męsk± kadrę A. Nie jest ona szczególnie rozbudowana - znalazł się w niej tylko Alex Insam. Można jednak spodziewać się, że były skoczek będzie współpracować również z zawodnikami kadry B - Federico Ceconem i Daniele Varesco.

W pozostałych kadrach męskich znaleĽli się Giovanni Bresadola, Francesco Cecon, Mattia Galiani i Daniel Moroder (kadra B juniorska) oraz Alexander Campregher, Alexander Cecon, Emanuele Meneghetti, Davide Moreschini i Robin Runggaldier (grupa rozwojowa).

U pań trenerem pozostanie Janko Zwitter, który będzie zajmować się Lar± Malsiner, Manuel± Malsiner i Elen± Runggaldier (kadra A). W kadrze B znalazły się Martina Ambrosi i Giada Tomaselli, w kadrze C - Jessica Malsiner.

Łukasz Kruczek, który przez ostatnie trzy sezony pracował z Włochami, teraz obejmie polsk± kadrę kobiet - choć nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
@Menedżer skoków
Trzeba założyć osobne konta do systemu i zahasłować, wtedy nie będzie nikt na twoich kontach pisał (no jeszcze musisz się logować na stronie).
Ewentualnie można też założyć główne hasło w samej przegl±darce, wtedy bez jego podania nie można się zalogować na strony, na których zapamiętałe¶ hasła w przegl±darce...
(21.05.2019, 15:15)
Menedżer Skoków
@Pawmak
Sory za mojego młodszego brata (Menedżer Eliminacji,który chyba już tu pisał),ma kiełbie we łbie,że tak powiem.
Czasem się dorywa do internetu jak nie ma mnie w domu i na wszelakich portalach sportowych,na których się udzielam i jest bezkarny,bo go nie przyłapali,a Menedżer Eliminacji (tudzież Daniel)
pisze z mojego kompa :(.
Wybacz,jeżeli Cię uraził czy co¶.
Te nazwiska robiłem ja DAWID,a on te głupie dopiski w stylu co¶ jeszcze panie czepialski.
Ogólnie to nic do Ciebie nie mam,to były tylko lekkie korekty,ale mój braciszek...na każdym portalu,czy to z kolarstwem,czy z piłk±,czy ze skokami,zawsze ma swoje 3 grosze.
Jeszcze raz przepraszam.

Dawid 'Menedżer Skoków' Kiełł
:)
(08.05.2019, 14:25)
Menedżer Skoków
Wiem,zapomniałem zje¶ć Snickersa :D
Wybacz...
(06.05.2019, 23:11)
Pawmak
Nie wytykam, tylko uzupełniam, bo wpisałe¶ niepełne dane przy nazwiskach, nie widzisz różnicy?
(06.05.2019, 18:49)
Menedżer Skoków
@Pawmak
Co¶ jeszcze Panie Czepialski?
O Karlssonach,Matillowach,Jean- Prostach czy o Reymondach chyba nawet nie słyszałe¶ i jeszcze wytykasz.
TYLE ROBOTY,A ON I TAK SIĘ CZEPIA!
TYPOWY JANUSZ...
(06.05.2019, 17:22)
Pawmak
A, i z Korhonenów Ville.
(06.05.2019, 14:19)
Pawmak
O Szumbareciach napisałem. Chodziło o popr. błędów i uzup. w¶ród podanych nazwisk. Błędy sobie już daruję, ale uzupełnię, że z Pungorów jeszcze był Mate, z Aschenwaldów Patrick, z Denneyów Jeffreyowie (ojciec i syn), z Lunardich Ivan i Andrew, z Watanabech Rikuta, a z Ylipullich Anssi. Czasem to samo nazwisko powtarza się w różnych krajach, ale to raczej nie s± pokrewieństwa.
(06.05.2019, 14:19)
Menedżer Skoków
Ylipulli (?):
Heikki,Mika,Raimo i Tuomo
Maeaettae:
Jarko i Antti
Nieminenowie:
To ni,Ansi i Tuure
Matillowie:
Jani i Topi
Miettinenowie:
Ju ha i Rauno
Karkinenowie:
Ju hani i Kalevi
(Jeszcze jest Veli-Mati Ahonen)
Tajnerowie:
Wo jciech,T omisław i Apoloniusz
G±sienicowie (nie wszyscy s± spokrewnieni ale GˇSIENICA):
Wojciech...Kot leni cki,Andrzej, Józef...Daniel,Mieczysław... Samek,Józef...Bryja,Izydor... Łuszczek,Władysław...Roj, Wojciech...Marcinowski, Bartłomiej...Sieczka
Harad owie :
Yumu i Masahito
(Itowie-Naodo i Takao)
Nakamurowie:
Na oki i Kazachira
Nishikatowie:
Chihar u i Jin'ya
Sasakowie:
Shin 'ya,Yuhe i i Takayuki
Watasowie:
Yu ta i Yataro
Takanashiowie:
Sara,Dai to,Masahiko i Ryuji
Takeuchiowie:
Ta ku,Motoy asu i Takuya
Watanabowie:
Hi roaki i Tatsuo
Spulberowie:
Fl orin i Mihea
De Zordowie:
Bruno i Dino
Lunardiowie:
Mich ael i Virgini
Balcarowie:
Ja roslav i Jindrich
Bogatajowie:
Jure,Mir ko i Tine
Peterkowie:
Primo z i Uros
Zupanowie:
Primoz ,Matjaz, Ivo i Bine
Zupancicowie:
Mir an i Zoran
Mandlowie:
Rok i Ziga
Damjanowie:
Jerne j i Anze
(Był jeszce (co do Maylaenderów)Jan)
Halvorse nowi e (?):
Finn,Joergen,Erik i Espen
Andersenowie (?):
Gunnar,Gunnar,Reidar, Davi d,Alf, Gjert i Gunde
Bergowie:
Rolf Age,Kare i Oeyvind
Bjoernstadowie:
Hans i Olaf B.
Johansenowie (?):
Henry,Magde i Kent
Johanssonowie (?):
Robert,Linda i Kristian
Hemmestveitowie:< br>Mikk jel i Tojrus
Sneliowie:
Arne i Tore
Debelakowie:
Jane z i Matjaz
Kopacowie:
Prim oz i Robert
Norcicowie:
Bog dan i Bine
Pudgarowie:
Danil o i Drago
I to tyle NA RAZIE,może jeszcze jakie¶ 'klany' znajdę i się podzielę.
POZDRO! (-_-)
(06.05.2019, 13:56)
Menedżer Skoków
Karlssonowie:
Christer i Holger
Gagneowie:
Lesl ie i Norman
Hlavovie:
Lukas i Jakub
Sakalowie:
Jaros lav i Filip
Mazochowie:
Jan i Jiri
Krenekowie:
Rober t i Roman
Jiroutekowie:
Da vid i Jakub
Aigrowie:
Artti i Kalev
Jean-Prostowie:
Claude i Nicolas
Cakadzowie:
Ka chaber i Koba
Denneyowie:
Jim,J im i John
Hastlingsowie:
Ch ris i Jeff
Birchlerowie:
Tob ias i Christof
Schulerowiie:
Andreas i Adrian
Schmidowie (Szwajcaria):
Hans i Peter
Reymondowie:
Mar cel i Pascal
Aschenwaldowie:
Philipp i Franz
Fettnerowie:
Man uel i Nicolas
(U Huberów jeszcze Klaus jest)
Milloningowie:
H ans i Herwig
Mullerowie (?):
Lukas,Christoph,Rolan d i Peter
Shalertowie:
Ric hard i Gerard
Turnbichlerowie:
Stefan i Thomas
Steinerowie (?):
Maximilian,Markus i Manfred
Gellerowie:
Ga bor,Lasz lo i Mihaly
Pungotowie:
Ist van i Denes
Cvavacsowie:
Ist van i Laszlo
Karpenkowie:
Ni kolay i Antoliy
(Pasi Ahonen)
Aaltowie:
Antt i i Asko
Kytoesahowie:
Nik o i Pasi
Korhonenowie:
Jan ne i Keijo
Kokkonenowie:
Ak seli i Pentti
Larintowie:
Vil le i Jari
Happonenowie (?):
Janne i Olli
Na razie to tyle,wkrótce kolejna dawka klanów.
(06.05.2019, 11:35)
Menedżer Skoków
@Pawmak
Zauważ,że i tak dużo napisałem.
O Jojkach,Shumbaretsach,
Pasichnikach,Ilvesach i Fuchsach nawet nie wspomniałe¶.
(06.05.2019, 10:54)
Pawmak
Duąan to Doleľel, a nie Doleľal. Ja pamiętam Jana Doleľala, i jeszcze widzę, że był Bohumil w latach 70. Miętus był jeszcze Marcin - nie brat, ale może spokrewniony. Tähkävuori drugi to Riku (nie skacze już zdaje się). Hautamäki jeszcze jaki¶ Jaakko miał kod FIS, ale to nie brat. Hofer jeszcze Gerhard skakał, nie wiem, czy oni s± jako¶ pospokrewniani. Tepeą jeszcze Anja skakała, siostra Jurija. A teraz jeszcze skacze Jon Tepeą.
(05.05.2019, 22:14)
Menedżer Skoków
Dolezalowie:
Michal i Dusan
(05.05.2019, 21:49)
Menedżer Skoków
Czę¶ć 2
Miętusowie:
Grzegorz i Krzysztof
Takhaevuriowie:< br>Fran s i Rico
Hoferowie (?):
Thomas i Walter
Lamy Chappuisowie:
Ronan i Jason
Hautamekiowie:
M atti i Jusi
Aignerowie:
Cleme ns i Xavier
Shumbaretsowie:
Vladisl av i Oleksandr
Pasichnikowie:Stepa n i Viktor
Zhaparovowie:
M arat i Radik
Jojkowie:
Szymon i Arek
Ilvesowie:
Kristj an i Andreas
Fuchsowie:
Tim i Eric
Tepesowie (?):
Miran i Jurij
Forfangowie:
Joh an i Daniel
Lokowie:
Robert i Jake
I tyle ZAWODNIKÓW pamiętam,RODZIN jest więcej, to wiem,ale nie spamiętałem wszystkich
@Pawmak
Gra tuluję pamięci (i chęci).
O,się mi rymneło :)
(05.05.2019, 21:49)
Pawmak
Jeszcze był Zeno Cecon i też skakał, ale chyba nie fisowsko (choć kod miał).

Itów było więcej, ale nie wiem, czy spokrewnieni (Choiowie na pewno nie, Hoferowie może). Freitag miał ojca skacz±cego, J. Ahonen brata, a z Hayboecków jeszcze Stefan był. Satowie nie wiem, czy rodzina, ale jeszcze był Masayuki. Jeszcze Nakamurowie, Sakalowie, Hoerlowie, Haare'owie, Skupieniowie, Miętusowie, Rutkowscy, Kruczkowie, Fijasowie, Jarz±bkowie, Kowalowie, Peterkowie, Haradowie, Marusarzowie, Damian Żyła jaki¶ skakał, Juroszkowie (co jeden zmarł za młodu, może rodzina), Ruudowie, Cakadzowie, Norcziciowie, Forfangowie, Grimholmowie, Engerowie, Sneliowie, Hlavowie, Aschenwaldowie, Thurnbichlerowie, Ankenowie, Aignerowie, Mesikowie, de Witowie, Doleżalowie, Mazochowie (i ich dziadek Raszka), Kochowie, Widhoelzlowie, Larintowie, Aaltowie, Takhaevuoriowie, Maeaettae'owie, Jiroutkowie, Krzenkowie, Żaparowowie, Karpienkowie, Westbergowie, Ingebrigtsenowie, Lockowie, Bafiowie, Szumbareciowie, Damjanowie, Parmowie, Spulberowie, Kelemenowie, Pungorowie, Korhonenowie, Pihowie, bracia Hautamaeki, siostry Windmueller, Malsiner i Klinec... Ba, sam bohater artykułu Morassi miał bodaj brata skacz±cego (Simone). Jeszcze jest parę skoczkiń o nazwiskach skoczków, no i przypadki, że jeden brat skoczek, a drugi kombinator (Schmittowie, Geigerowie, Lamy Chappuisowie czy Bachledowie - te dwie ostatnie pary braci w sumie i skokowe, bo w konkursach nawet fisowskich skoków parę razy Daniel i Jason startowali). Rafał Kot to akurat skoczkiem nie był, no ale ¶rodowisko skoków (chociaż jak to brać pod uwagę, to i żony Stocha czy Huli w nim s±).
(04.05.2019, 15:38)
placek08
@Menedżer Skoków
A Tajnerowie?
(04.05.2019, 13:04)
Menedżer Skoków
Klany w skokach:
Kobayashiowie:
Ryoyu, Junshiro i Tatsunake
Ceconowie:
F ederico, Alexander,Francesco i Roberto
Itowie (zbieg nazwisk,ale Ito to Ito)
Daiki,Kenshiro i Masamitsu
Freitagowie:
Rysiek i Celina
Prevcovie:
Pete r,Domen, Cene i te dwie siostry
Małyszowie (naci±gane,ale rodzinka to rodzinka):
Adam (Małysz),Tomek (Pilch)
Hayboeckowie:
Michael, Alexander
Ahonenowie:
Janne i Mico
Huberowie:
Daniel i Stefan
Zografscy:
Vlad imir,Emi l i Martin
Satowie:
Yukiya i Keiichi
Maylaenderowie:
Axel i Dominik
Siegelowie:
Da vid i Jonathan
Weigelowie:
C edrik,Ju stin i Lennart
Jacobsenowie:
Anders i Espen
Kotowie:
Maciej, Jakub i Rafał
Bartolowie:
Tile n i Gasper
Egloffowie:
Luc a i Pascal
Gasienicowie:
P atrick i Lucas
Bresadolowie:
Da vide i Giovanni
JEST TEGO TROCHĘ (a i tak to chyba nie wszyscy)
(04.05.2019, 11:01)
@organizator raw air
WSZYSTKICH 123 :)
(04.05.2019, 10:49)
organizator raw air
Ojciec cecon uczył dzieci swoje a miał ich sto dwadzie¶cia troje
(01.05.2019, 19:58)
Roberto
Ile Cecon ma tych synów? Federico, Francesco, Alexander i...?
(30.04.2019, 23:29)
Organizator raw air
Słaba decyzja
(30.04.2019, 16:17)
lolek
Kadra A
(30.04.2019, 14:36)
lolek
@Lamuz
ale Biegun nie obj±ł głównej kadry a to ona jest najważniejsza.
Morassi ma kadrę a a Biegun to jaki¶ juniorów trenuje albo asystentem jest nie wiem dokładnie.
(30.04.2019, 14:36)
Lamuz
@lolek a Biegun? :d
(30.04.2019, 10:24)
hej
Bior± przykład z PZN. Tez nominuj± bylekogo na stanowiska trenerów. Nieważny interes zawodników i kibicow ważne fuchy dla bezrobotnych
(29.04.2019, 22:50)
M.
Prima Aprilis to był już dawno...
(29.04.2019, 20:24)
lolek
nie wierze.
czy aby nie jest to najmłodszy trener reprezentacji w skokach narciarskich?
(29.04.2019, 20:12)