Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

W ten weekend rozegrano także mistrzostwa Estonii. Na skoczni w Otepaa najlepszy okazał się Kevin Maltsev.

Maltsev uzyskał 88 i 97 metrów i wyprzedził bardziej do¶wiadczonego kolegę - Marttiego Nomme (85,5 i 93 m). Trzecie miejsce zaj±ł Kristjan Ilves (88,5 i 85,5 m), który prowadził po pierwszej serii. Tuż za podium znalazł się Artii Aigro. W konkursie wzięło udział tylko szesnastu zawodników. W¶ród czterech zgłoszonych pań złoto uzyskała Annemarii Bendi.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
zsunaJ
Nomme=Kang
(15.04.2019, 20:14)
Polonus
Estonia ma, mniej więcej, tylu mieszkańców co Słowenia. Pytanie "co to ma do rzeczy?" jest bardzo zasadne:)
A propos jeża. Wygrana Malcewa ¶wiadczy o klasie Aigro i Nomme. Aigro mi wygl±da na gwiazdę jednego obiektu. Nomme natomiast wygl±da mi na poważnego kandydata do pobicia rekordu wszech czasów Czoja w liczbie nieoprzebrniętych kwalifikacji. Koreańczyk ma ich, je¶li dobrze liczę, 170. Nomme, na razie, 55 lub ciut więcej. Jęsli Czoj już w Pucharze skakał nie będzie, a Estończycy dalej, niczym osły, będ± upierać się przy wystawianiu Nomme do składu na P¦, to jest szansa, że za jakie¶ 6 lat rekord Czoja padnie. Niczym Mur Berliński.
(15.04.2019, 12:13)
vestlaM
@cbk
W Prima Aprilis nikt ci nie wieży
(02.04.2019, 09:56)
fan skoków85
Bendi pobiła rekord Estonii w długo¶ci skoku kobiet
(01.04.2019, 14:50)
cbk
Matti Hautameki i Janne Ahonen zapowiadaj± powrót na skocznie!!!
I to juz od LGP 2019/20
(01.04.2019, 09:06)
marmi
16tu to bym powiedział, że całkiem sporo jak na Estonię...
(31.03.2019, 22:17)
CinyCH2
(trochę nie w temacie) Damian Skupień zakończył karierę, czy redakcji co¶ wiadomo na ten temat?
(31.03.2019, 18:20)
cedryk
Estonia ten sezon miała całkiem niezły - 30 miejsce Maltseva na M¦, 19 miejsce w Kuusamo, rekord kraju i 9 miejsce na M¦J Aigro.
Kraj jako tako perspektywiczny
(31.03.2019, 18:03)
hej
Maltsew i Małysz to rodzina? ;)
(31.03.2019, 11:44)
Decitos
Marttiego...