Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC

Eva Pinkelnig i Chiara Hoelzl spisały się najlepiej podczas treningów przed zawodami Pucharu Świata kobiet w Czajkowskim...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Dziś panie startowały na obiekcie normalnym (HS-102), na którym będzie rozgrywany sobotni konkurs (w niedzielę czeka je walka na dużej skoczni).

W pierwszej serii treningowej najlepszy rezultat uzyskała Eva Pinkelnig, która przy wietrze 0,66 m/s pod narty poleciała na odległośc 92,5 metra. Austriaczka o 0,2 punktu wyprzedziła Maren Lundby (91,5 m), natomiast kolejne wyniki należały do Kathariny Althaus (90,5 m), Sary Takanashi (91 m) i Chiary Hoelzl (88,5 m).

W drugiej rundzie to właśnie Hoelzl lądowała najdalej (93 m - 0,33 m/s). Za Austriaczką znalazły się Maren Lundby, Juliane Seyfarth i Eva Pinkelnig (wszystkie trzy po 92,5 m), piąta była Sara Takanashi.

W pierwszej serii panie startowały z szesnastej belki, w drugiej rozbieg wydłużono do bramki osiemnastej. Wiatr wiał pod narty z prędkością do 0,9 m/s.

Dziś przed paniami jeszcze kwalifikacje.
Wyniki treningu - I seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 92.5 49.7
2 Maren Lundby Norwegia 91.5 49.5
3 Katharina Althaus Niemcy 90.5 47.3
4 Sara Takanashi Japonia 91.0 47.1
5 Chiara Hoelzl Austria 88.5 42.3
6 Nika Kriznar Słowenia 88.0 41.7
7 Sofia Tikhonova Rosja 85.0 36.5
8 Carina Vogt Niemcy 85.5 36.3
9 Anna Odine Stroem Norwegia 86.0 36.0
  Yuki Ito Japonia 85.5 36.0
11 Ursa Bogataj Słowenia 85.5 35.9
12 Juliane Seyfarth Niemcy 83.5 33.1
13 Julia Kykkänen Finlandia 84.0 31.8
14 Elena Runggaldier Włochy 83.5 31.2
15 Lucile Morat Francja 83.0 30.2
16 Spela Rogelj Słowenia 82.0 29.8
17 Lara Malsiner Włochy 82.0 29.6
18 Kaori Iwabuchi Japonia 82.5 27.8
19 Anna Shpynyeva Rosja 81.5 27.6
20 Josephine Pagnier Francja 81.5 27.4
21 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81.0 25.8
22 Alexandra Kustova Rosja 80.0 25.7
23 Svenja Wuerth Niemcy 80.0 25.5
24 Jacqueline Seifriedsberger Austria 79.5 25.2
25 Nozomi Maruyama Japonia 79.5 24.6
26 Oceane Avocat Gros Francja 79.0 23.1
  Irina Avvakumova Rosja 79.0 23.1
28 Yuka Seto Japonia 79.0 22.5
29 Silje Opseth Norwegia 78.0 21.3
30 Jerneja Brecl Słowenia 77.5 19.6
31 Lidiia Iakovleva Rosja 74.5 15.8
32 Ksenia Kablukova Rosja 75.0 14.9
33 Nina Lussi USA 74.5 11.8
34 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 73.5 11.7
35 Nita Englund USA 72.5 10.5
36 Maja Vtic Słowenia 71.5 7.1
37 Aleksandra Barantceva Rosja 70.5 4.4
38 Alina Borodina Rosja 68.5 3.6
39 Valentina Sderzhikova Kazachstan 64.0 0.0
  Veronika Shishkina Kazachstan 65.0 0.0
  Kristina Prokopieva Rosja 66.0 0.0
  Anna Zhukova Rosja 66.5 0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Wyniki treningu - II seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Chiara Hoelzl Austria 93.0 53.4
2 Maren Lundby Norwegia 92.5 51.1
3 Juliane Seyfarth Niemcy 92.5 51.0
4 Eva Pinkelnig Austria 92.5 50.4
5 Sara Takanashi Japonia 91.0 47.8
6 Yuki Ito Japonia 88.0 43.7
  Spela Rogelj Słowenia 89.0 43.7
8 Ursa Bogataj Słowenia 89.0 41.9
9 Jerneja Brecl Słowenia 87.5 41.6
10 Lara Malsiner Włochy 87.0 41.0
11 Nika Kriznar Słowenia 88.0 40.9
12 Elena Runggaldier Włochy 86.0 37.3
13 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 85.5 35.5
14 Silje Opseth Norwegia 85.0 35.1
  Josephine Pagnier Francja 84.0 35.1
16 Jacqueline Seifriedsberger Austria 85.0 35.0
  Kaori Iwabuchi Japonia 84.5 35.0
18 Oceane Avocat Gros Francja 84.0 34.1
19 Nozomi Maruyama Japonia 84.0 33.8
20 Anna Shpynyeva Rosja 84.5 33.6
21 Alexandra Kustova Rosja 83.5 32.3
22 Julia Kykkänen Finlandia 82.5 32.0
23 Lucile Morat Francja 83.0 31.1
24 Yuka Seto Japonia 83.5 30.7
25 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 81.5 29.3
26 Lidiia Iakovleva Rosja 82.0 27.4
27 Nita Englund USA 78.5 22.0
28 Maja Vtic Słowenia 76.5 19.3
29 Ksenia Kablukova Rosja 74.5 17.2
30 Kristina Prokopieva Rosja 75.0 14.9
31 Nina Lussi USA 73.5 13.0
32 Valentina Sderzhikova Kazachstan 73.0 11.1
33 Aleksandra Barantceva Rosja 71.0 7.8
34 Veronika Shishkina Kazachstan 67.5 2.6
35 Alina Borodina Rosja 68.0 1.4
36 Anna Zhukova Rosja 64.0 0.0
37 Katharina Althaus Niemcy DNS DNS
38 Anna Odine Stroem Norwegia DNS DNS
39 Carina Vogt Niemcy DNS DNS
40 Sofia Tikhonova Rosja DNS DNS
41 Svenja Wuerth Niemcy DNS DNS
42 Irina Avvakumova Rosja DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Czajkowski: Pinkelnig i Hoelzl najlepsze na treningach
PŚ Czajkowski: Pinkelnig i Hoelzl najlepsze na treningach

PŚ Czajkowski: Pinkelnig i Hoelzl najlepsze na treningach

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (piątek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich