Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Eva Pinkelnig i Chiara Hoelzl spisały się najlepiej podczas treningów przed zawodami Pucharu Świata kobiet w Czajkowskim...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Dziś panie startowały na obiekcie normalnym (HS-102), na którym będzie rozgrywany sobotni konkurs (w niedzielę czeka je walka na dużej skoczni).

W pierwszej serii treningowej najlepszy rezultat uzyskała Eva Pinkelnig, która przy wietrze 0,66 m/s pod narty poleciała na odległośc 92,5 metra. Austriaczka o 0,2 punktu wyprzedziła Maren Lundby (91,5 m), natomiast kolejne wyniki należały do Kathariny Althaus (90,5 m), Sary Takanashi (91 m) i Chiary Hoelzl (88,5 m).

W drugiej rundzie to właśnie Hoelzl lądowała najdalej (93 m - 0,33 m/s). Za Austriaczką znalazły się Maren Lundby, Juliane Seyfarth i Eva Pinkelnig (wszystkie trzy po 92,5 m), piąta była Sara Takanashi.

W pierwszej serii panie startowały z szesnastej belki, w drugiej rozbieg wydłużono do bramki osiemnastej. Wiatr wiał pod narty z prędkością do 0,9 m/s.

Dziś przed paniami jeszcze kwalifikacje.
Wyniki treningu - I seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Eva Pinkelnig Austria 92.5 49.7
2 Maren Lundby Norwegia 91.5 49.5
3 Katharina Althaus Niemcy 90.5 47.3
4 Sara Takanashi Japonia 91.0 47.1
5 Chiara Hoelzl Austria 88.5 42.3
6 Nika Kriznar Słowenia 88.0 41.7
7 Sofia Tikhonova Rosja 85.0 36.5
8 Carina Vogt Niemcy 85.5 36.3
9 Anna Odine Stroem Norwegia 86.0 36.0
  Yuki Ito Japonia 85.5 36.0
11 Ursa Bogataj Słowenia 85.5 35.9
12 Juliane Seyfarth Niemcy 83.5 33.1
13 Julia Kykkänen Finlandia 84.0 31.8
14 Elena Runggaldier Włochy 83.5 31.2
15 Lucile Morat Francja 83.0 30.2
16 Spela Rogelj Słowenia 82.0 29.8
17 Lara Malsiner Włochy 82.0 29.6
18 Kaori Iwabuchi Japonia 82.5 27.8
19 Anna Shpynyeva Rosja 81.5 27.6
20 Josephine Pagnier Francja 81.5 27.4
21 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81.0 25.8
22 Alexandra Kustova Rosja 80.0 25.7
23 Svenja Wuerth Niemcy 80.0 25.5
24 Jacqueline Seifriedsberger Austria 79.5 25.2
25 Nozomi Maruyama Japonia 79.5 24.6
26 Oceane Avocat Gros Francja 79.0 23.1
  Irina Avvakumova Rosja 79.0 23.1
28 Yuka Seto Japonia 79.0 22.5
29 Silje Opseth Norwegia 78.0 21.3
30 Jerneja Brecl Słowenia 77.5 19.6
31 Lidiia Iakovleva Rosja 74.5 15.8
32 Ksenia Kablukova Rosja 75.0 14.9
33 Nina Lussi USA 74.5 11.8
34 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 73.5 11.7
35 Nita Englund USA 72.5 10.5
36 Maja Vtic Słowenia 71.5 7.1
37 Aleksandra Barantceva Rosja 70.5 4.4
38 Alina Borodina Rosja 68.5 3.6
39 Valentina Sderzhikova Kazachstan 64.0 0.0
  Veronika Shishkina Kazachstan 65.0 0.0
  Kristina Prokopieva Rosja 66.0 0.0
  Anna Zhukova Rosja 66.5 0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Wyniki treningu - II seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Chiara Hoelzl Austria 93.0 53.4
2 Maren Lundby Norwegia 92.5 51.1
3 Juliane Seyfarth Niemcy 92.5 51.0
4 Eva Pinkelnig Austria 92.5 50.4
5 Sara Takanashi Japonia 91.0 47.8
6 Yuki Ito Japonia 88.0 43.7
  Spela Rogelj Słowenia 89.0 43.7
8 Ursa Bogataj Słowenia 89.0 41.9
9 Jerneja Brecl Słowenia 87.5 41.6
10 Lara Malsiner Włochy 87.0 41.0
11 Nika Kriznar Słowenia 88.0 40.9
12 Elena Runggaldier Włochy 86.0 37.3
13 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 85.5 35.5
14 Silje Opseth Norwegia 85.0 35.1
  Josephine Pagnier Francja 84.0 35.1
16 Jacqueline Seifriedsberger Austria 85.0 35.0
  Kaori Iwabuchi Japonia 84.5 35.0
18 Oceane Avocat Gros Francja 84.0 34.1
19 Nozomi Maruyama Japonia 84.0 33.8
20 Anna Shpynyeva Rosja 84.5 33.6
21 Alexandra Kustova Rosja 83.5 32.3
22 Julia Kykkänen Finlandia 82.5 32.0
23 Lucile Morat Francja 83.0 31.1
24 Yuka Seto Japonia 83.5 30.7
25 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 81.5 29.3
26 Lidiia Iakovleva Rosja 82.0 27.4
27 Nita Englund USA 78.5 22.0
28 Maja Vtic Słowenia 76.5 19.3
29 Ksenia Kablukova Rosja 74.5 17.2
30 Kristina Prokopieva Rosja 75.0 14.9
31 Nina Lussi USA 73.5 13.0
32 Valentina Sderzhikova Kazachstan 73.0 11.1
33 Aleksandra Barantceva Rosja 71.0 7.8
34 Veronika Shishkina Kazachstan 67.5 2.6
35 Alina Borodina Rosja 68.0 1.4
36 Anna Zhukova Rosja 64.0 0.0
37 Katharina Althaus Niemcy DNS DNS
38 Anna Odine Stroem Norwegia DNS DNS
39 Carina Vogt Niemcy DNS DNS
40 Sofia Tikhonova Rosja DNS DNS
41 Svenja Wuerth Niemcy DNS DNS
42 Irina Avvakumova Rosja DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Czajkowski: Pinkelnig i Hoelzl najlepsze na treningach
PŚ Czajkowski: Pinkelnig i Hoelzl najlepsze na treningach

PŚ Czajkowski: Pinkelnig i Hoelzl najlepsze na treningach

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
PŚ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
PŚ Rasnov
oficjalny trening
12:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (piątek)
09:00
PŚ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
PŚ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
PŚ Rasnov
seria próbna
14:00
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
PŚ Rasnov
kwalifikacje
11:30
PŚ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
PŚ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
PŚ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich