Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

42 panie stan± na starcie pi±tkowych treningów i kwalifikacji do konkursu Pucharu ¦wiata w Czajkowskim. W porównaniu z Niżnym Tagiłem lista startowa uszczuplała o dwa nazwiska...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W Czajkowskim nie zabraknie większo¶ci zawodniczek z czołówki klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata - z najlepszej trzydziestki nie mamy tylko Danieli Iraschko-Stolz, Ramony Straub, Emy Klinec, Anny Rupprecht i Lei Lemare. Na rosyjskim obiekcie wyst±pi± oczywi¶cie i zwyciężczyni Pucharu ¦wiata Maren Lundby, i liderka turnieju Blue Bird Juliane Seyfarth, i plasuj±ca się w czołowej trójce obu cykli Katharina Althaus.

W porównaniu do zawodów w Niżnym Tagile lista startowa uszczuplała o dwa nazwiska - w Czajkowskim zabraknie Stefanii Nadymowej i Tary Geraghty-Moats.

Panie w ten weekend czekaj± dwa konkursy zaliczane do turnieju Blue Bird - w sobotę wystartuj± na skoczni normalnej, w niedzielę - na dużej. Treningi i kwalifikacje zaplanowano na pi±tek.
Puchar ¦wiata kobiet / Blue Bird Czajkowski
21 marca 2019 (czwartek)
13:00odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
6:00oficjalny trening (HS-102, dwie serie)
7:30kwalifikacje (HS-102)
23 marca 2019 (sobota)
9:00seria próbna (HS-102)
10:00konkurs indywidualny (HS-102)
24 marca 2019 (niedziela)
5:15oficjalny trening (HS-140, dwie serie)
10:00konkurs indywidualny (HS-140)
Lista startowa
zawodnikkraj
1Anna ZhukovaRosja
2Kristina ProkopievaRosja
3Alina BorodinaRosja
4Veronika ShishkinaKazachstan
5Valentina SderzhikovaKazachstan
6Nina LussiUSA
7Aleksandra BarantcevaRosja
8Irina AvvakumovaRosja
9Oceane Avocat GrosFrancja
10Ksenia KablukovaRosja
11Nita EnglundUSA
12Ingebjoerg Saglien BraatenNorwegia
13Maja VticSłowenia
14Anna ShpynyevaRosja
15Svenja WuerthNiemcy
16Josephine PagnierFrancja
17Daniela Vasilica HaralambieRumunia
18Lucile MoratFrancja
19Julia KykkänenFinlandia
20Kaori IwabuchiJaponia
21Jerneja BreclSłowenia
22Elena RunggaldierWłochy
23Yuka SetoJaponia
24Spela RogeljSłowenia
25Nozomi MaruyamaJaponia
26Jacqueline SeifriedsbergerAustria
27Alexandra KustovaRosja
28Lara MalsinerWłochy
29Silje OpsethNorwegia
30Sofia TikhonovaRosja
31Lidiia IakovlevaRosja
32Yuki ItoJaponia
33Chiara HoelzlAustria
34Ursa BogatajSłowenia
35Carina VogtNiemcy
36Anna Odine StroemNorwegia
37Nika KriznarSłowenia
38Eva PinkelnigAustria
39Sara TakanashiJaponia
40Juliane SeyfarthNiemcy
41Katharina AlthausNiemcy
42Maren LundbyNorwegia
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
Powinni zrezygnować z kwalifikacji bo odrzucanie dwóch to już jakie¶ barbarzyństwo jest...
(21.03.2019, 13:56)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Czajkowski: 42 panie na starcie treningów i kwalifikacji
P¦ Czajkowski: 42 panie na starcie treningów i kwalifikacji

P¦ Czajkowski: 42 panie na starcie treningów i kwalifikacji

Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich