Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Katharina Althaus spisała się najlepiej podczas pierwszej serii treningowej przed zawodami Pucharu ¦wiata pań w Trondheim. Niezły rezultat zanotowała Kinga Rajda, która była osiemnasta.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Althaus poleciała na odległo¶ć 128 metrów (wiatr 0,12 m/s w plecy), a więc najdalej ze wszystkich zawodniczek. Niemka o 2,1 punktu wyprzedziła Maren Lundby (127 m; wiatr 0,1 m/s); w czołówce znalazły się także Eva Pinkelnig (122,5 m), Yuki Ito (121,5 m), Chiara Hoelzl (116 m) i Nika Kriznar (115,5 m).

Dobry rezultat zanotowała Kinga Rajda - skok na odległo¶ć 106 metrów (wiatr 0,18 m/s w plecy) dał jej osiemnaste miejsce; dużo bliżej l±dowała Kamila Karpiel (93 m - 34.).

Wszystkie panie startowały z 25. belki; wiatr wiał głównie w plecy, z minimaln± sił± (do 0,2 m/s).
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Katharina Althaus Niemcy 128.0 68.8
2 Maren Lundby Norwegia 127.0 66.7
3 Eva Pinkelnig Austria 122.5 59.4
4 Yuki Ito Japonia 121.5 56.3
5 Chiara Hoelzl Austria 116.0 48.1
6 Nika Kriznar Słowenia 115.5 47.1
7 Silje Opseth Norwegia 115.0 44.3
8 Elena Runggaldier Włochy 114.0 42.4
9 Juliane Seyfarth Niemcy 113.0 42.2
10 Sara Takanashi Japonia 112.0 40.9
11 Yuka Seto Japonia 110.5 36.5
12 Julia Kykkänen Finlandia 110.5 36.0
13 Ursa Bogataj Słowenia 110.0 35.3
14 Anna Odine Stroem Norwegia 109.5 34.8
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 109.5 34.6
16 Carina Vogt Niemcy 108.0 33.2
17 Josephine Pagnier Francja 107.0 31.1
18 Kinga Rajda Polska 106.0 30.0
19 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 105.5 28.0
20 Katra Komar Słowenia 105.5 27.4
21 Spela Rogelj Słowenia 105.0 26.1
22 Jerneja Brecl Słowenia 105.0 25.8
23 Daniela Iraschko-Stolz Austria 103.0 23.2
24 Nozomi Maruyama Japonia 103.0 22.7
25 Kaori Iwabuchi Japonia 103.0 22.0
26 Svenja Wuerth Niemcy 102.5 20.9
27 Alexandra Kustova Rosja 99.5 17.3
28 Lucile Morat Francja 100.0 16.6
  Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 99.5 16.6
30 Lara Malsiner Włochy 97.5 13.2
31 Nita Englund USA 96.0 12.5
32 Maja Vtic Słowenia 97.5 12.4
33 Karoline Roestad Norwegia 97.5 11.9
34 Kamila Karpiel Polska 93.0 5.8
35 Sofia Tikhonova Rosja 94.0 5.5
36 Ksenia Kablukova Rosja 90.0 0.9
37 Lidiia Iakovleva Rosja 74.5 0.0
  Stepanka Ptackova Czechy 89.0 0.0
  Karolina Indrackova Czechy 90.5 0.0
  Shihori Oi Japonia 90.0 0.0
  Nina Lussi USA 88.5 0.0
  Zdenka Pesatova Czechy 80.0 0.0
  Astrid Moberg Szwecja 81.5 0.0
  Susanna Forsstroem Finlandia 87.0 0.0
45 Anna Rupprecht Niemcy DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległo¶ć, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
hej
I nasze w konkursie
(13.03.2019, 20:46)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Trondheim: Althaus najlepsza na treningu, Rajda osiemnasta
P¦ Trondheim: Althaus najlepsza na treningu, Rajda osiemnasta

P¦ Trondheim: Althaus najlepsza na treningu, Rajda osiemnasta

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich