Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.

Reprezentantki Niemiec zdecydowanie wygrały historyczny konkurs o drużynowe mistrzostwo świata pań. Na podium stanęły także Austriaczki i Norweżki.

Niemki zgodnie z przewidywaniami już po pierwszej serii wyrobiły sobie przewagę nad rywalkami, a w finale jeszcze ją powiększyły - choć patrząc na ich dotychczasowe występy w tym sezonie można było oczekiwać nawet istotniejszych różnic.

Wśród reprezentantek naszych zachodnich sąsiadów najlepiej spisywała się dziś Ramona Straub, która skakała na odległość 106 i 100 metrów. Bardzo dobre rezultaty uzyskiwała również Katharina Althaus (104,5 i 99,5 m), a swoje cegiełki do triumfu dołożyły także Juliane Seyfarth (98 i 95 m) oraz Carina Vogt (99 i 92,5 m).

Ze srebrnymi medalami dzisiejszą rywalizację zakończyły Austriaczki. Wśród reprezentantek gospodarzy prym wiodła doświadczona Daniela Iraschko-Stolz (104,5 i 96,5 m), a niewiele słabszy rezultat uzyskała Eva Pinkelnig (dwa razy po 99,5 m). Chiara Hoelzl (99 i 96,5 m) oraz Jacqueline Seifriedsberger (92,5 i 96 m) skakały na poziomie drugiej dziesiątki.

Dość niespodziewanie brązowy medal zdobyły Norweżki, które w tym sezonie nie stawały na podium drużynowych konkursów Pucharu Świata, ale - głównie dzięki występom Maren Lundby - zajmują drugie miejsce w Pucharze Narodów. I to właśnie liderka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata miała największy udział w zdobyciu medalu, skacząc na odległość 108 i 100,5 metra. Oprócz niej w zespole znalazły się Anna Odine Stroem (97,5 i 97 m), Silje Opseth (97,5 i 94,5 m) oraz Ingebjoerg Saglien Braaten (96 i 90 m).

Poza podium, z dużą stratą do strefy medalowej, zawody zakończyły Słowenki, Rosjanki i Japonki. W finale obejrzeliśmy również zawodniczki z Francji i Włoch, natomiast po pierwszej serii pakować mogły się reprezentantki Czech, USA i Kazachstanu. Polki nie startowały.

Podczas zawodów wiatr wiał z różnych stron (najczęściej w plecy), a jego prędkość dochodziła do 1,4 m/s. Belka startowa była dość mobilna (bramki 16-21.).
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 898.9
2 Austria Austria 880.3
3 Norwegia Norwegia 876.9
4 Słowenia Słowenia 828.1
5 Rosja Rosja 820.3
6 Japonia Japonia 806.1
7 Francja Francja 718.1
8 Włochy Włochy 690.5
9 Czechy Czechy 326.6
10 USA USA 292.1
11 Kazachstan Kazachstan 207.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ramona Straub Niemcy 106.0 100.0 244.2
2 Maren Lundby Norwegia 108.0 100.5 243.0
3 Katharina Althaus Niemcy 104.5 99.5 238.4
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 104.5 96.5 229.3
5 Eva Pinkelnig Austria 99.5 99.5 228.6
6 Ursa Bogataj Słowenia 101.0 99.5 228.2
7 Sofia Tikhonova Rosja 104.0 98.5 223.9
8 Anna Odine Stroem Norwegia 97.5 97.0 223.1
9 Yuki Ito Japonia 92.0 104.5 221.3
10 Silje Opseth Norwegia 97.5 94.5 220.1
11 Chiara Hoelzl Austria 99.0 96.5 216.6
12 Juliane Seyfarth Niemcy 98.0 95.0 213.0
13 Sara Takanashi Japonia 101.0 93.5 211.5
14 Lara Malsiner Włochy 97.5 100.0 211.2
15 Jacqueline Seifriedsberger Austria 92.5 96.0 205.8
16 Anna Shpynyeva Rosja 87.5 102.5 205.7
17 Nika Kriznar Słowenia 95.5 91.0 203.9
18 Carina Vogt Niemcy 99.0 92.5 203.3
19 Nozomi Maruyama Japonia 96.0 92.5 202.8
20 Elena Runggaldier Włochy 93.5 97.5 199.5
21 Josephine Pagnier Francja 91.5 95.5 199.4
22 Lidiia Iakovleva Rosja 97.0 91.0 198.8
23 Spela Rogelj Słowenia 89.0 97.5 198.5
24 Jerneja Brecl Słowenia 96.5 94.0 197.5
25 Alexandra Kustova Rosja 93.0 92.5 191.9
26 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 96.0 90.0 190.7
27 Lucile Morat Francja 96.5 88.0 180.3
28 Lea Lemare Francja 88.0 90.5 175.0
29 Kaori Iwabuchi Japonia 88.0 88.0 170.5
30 Oceane Avocat Gros Francja 87.5 85.0 163.4
31 Veronica Gianmoena Włochy 87.0 81.0 155.0
32 Giada Tomaselli Włochy 78.5 76.0 124.8
33 Nita Englund USA 93.0   96.6
34 Zdenka Pesatova Czechy 90.5   87.0
35 Karolina Indrackova Czechy 87.0   86.0
36 Stepanka Ptackova Czechy 83.5   84.7
37 Veronika Shishkina Kazachstan 80.5   76.5
38 Marta Krepelkova Czechy 75.0   68.9
39 Nina Lussi USA 75.5   67.9
40 Tara Geraghty-Moats USA 78.5   66.4
41 Logan Sankey USA 72.0   61.2
42 Valentina Sderzhikova Kazachstan 70.5   59.8
43 Dayana Pekha Kazachstan 63.5   39.1
44 Alina Tukhtaeva Kazachstan 65.0   32.4
tabela medalowa MŚ Seefeld 2019 »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków85
Klasyfikacja medalowa Niemców i Niemek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Richard Freitag 43 (10 22 11)
2.Andreas Wellinger 31 (10 16 5)
3.Martin Schmitt 31 (6 10 15)
3.Michael Uhrmann 31 (6 8 17)
5.Severin Freund 30 (9 14 7)
6.Andreas Wank 24 (5 10 9)
7.Michael Neumayer 23 (6 8 9)
8.Markus Eisenbichler 18 (6 10 2)
9.Stephan Leyhe 16 (4 10 2)
10.Sven Hannawald 15 (5 3 7)
11.Christoph Duffner 15 (4 4 7)
12.Karl Geiger 13 (3 7 3)
13.Dieter Thoma 11 (2 4 5)
14.Jens Weissflog 10 (2 4 4)
15.Hansjoerg Jaekle 9 (4 3 2)
16.Georg Spaeth 9 (2 3 4)
17.Carina Vogt 7 (5 0 2)
18.Alexander Herr 6 (3 0 3)
19.Maximilian Mechler 6 (1 2 3)
20.Stephan Hocke 6 (1 1 4)
21.Katharina Althaus 5 (4 1 0)
22.Marinus Kraus 5 (2 3 0)
23.Gerd Siegmund 5 (1 2 2)
24.Ulrike Graessler 5 (1 1 3)
25.Juliane Seyfarth 3 (3 0 0)
26.Svenja Wuerth 3 (2 0 1)
27.Pascal Bodmer 3 (1 2 0)
28.Ramona Straub 2 (2 0 0)
29.Ralf Gebstedt 2 (0 2 0)
30.Frank Loeffler 2 (0 0 2)
Joerg Ritzerfeld 2 (0 0 2)
32.David Siegel 1 (1 0 0)
Anna Rupprecht 1 (1 0 0)
34.Andreas Scherer 1 (0 1 0)
Pius Paschke 1 (0 1 0)
36.Heiko Hunger 1 (0 0 1)
Andre Kiesewetter 1 (0 0 1)
Tobias Bogner 1 (0 0 1)
Felix Schoft 1 (0 0 1)
Seyfarth awansowała z 27. miejsca na 25. miejsce wyprzedzając: Bodmera i Wuerth; Straub awansowała z 31. miejsca na 28. miejsce wyprzedzając: Rupprecht, Siegla, Ritzerfelda, Loefflera i Gebstedta; Vogt umocniła się na 17. miejscu; Althaus awansowała z 24. miejsca na 21. miejsce wyprzedzając: Graesslera, Siegmunda i Krausa.
(16.05.2019, 00:16)
fan skoków85
Klasyfikacja medalowa Austriaków i Austriaczek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
2.Gregor Schlierenzauer 54 (31 14 9)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
5.Martin Koch 33 (19 9 5)
6.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
7.Michael Hayboeck 28 (5 10 13)
8.Stefan Kraft 26 (4 10 12)
9.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
10.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
11.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
12.Manuel Fettner 16 (5 4 7)
13.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
14.Jacqueline Seifredsberger 8 (1 5 2)
15.Andreas Felder 7 (3 3 1)
16.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
18.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
19.Daniela Iraschko 6 (1 4 1)
20.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
21.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
22.Christian Moser 4 (1 2 1)
23.Daniel Huber 4 (0 3 1)
Chiara Hoelzl 4 (0 3 1)
25.Florian Liegl 3 (1 0 2)
26.Eva Pinkelnig 3 (0 2 1)
27.David Zauner 3 (0 1 2)
Clemens Aigner 3 (0 1 2)
29.Philipp Aschenwald 2 (1 1 0)
30.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
31.Armin Kogler 2 (0 2 0)
32.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
33.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Markus Schiffner 1 (1 0 0)
36.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
Jan Hoerl 1 (0 1 0)
40.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Lisa Eder 1 (0 0 1)
Pinkelnig awansowała z 31. miejsca na 26. miejsce wyprzedzając: Koglera, Eggenhofera, Aschenwalda, Aignera i Zaunera; Seifriedsberger awansowała z 17. miejsca na 14. miejsce wyprzedzając: Kuttina, Vettoriego i Feldera; Hoelzl awansowała z 25. miejsca na 24. miejsce wyprzedzając: Liegla, a zrównując się z Huberem; Iraschko awansowała z 20. miejsca na 19. miejsce wyprzedzając: Poppingera.

(16.05.2019, 00:10)
fan skoków85
Klasyfikacja medalowa Norwegów, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Anders Bardal 36 (11 16 9)
2.Tom Hilde 32 (10 15 7)
3.Anders Jacobsen 30 (8 16 6)
4.Bjoern Einar Romoeren 28 (11 11 6)
5.Anders Fannemel 25 (12 4 9)
6.Johan Andre Forfang 22 (14 3 5)
7.Roar Ljoekelsoey 22 (9 8 5)
8.Daniel-Andre Tande 18 (13 4 1)
9.Andreas Stjernen 17 (9 4 4)
10.Rune Velta 16 (3 5 8)
11.Johan Remen Evensen 14 (1 9 4)
12.Robert Johansson 13 (10 1 2)
13.Keneth Gangnes 12 (5 3 4)
14.Tommy Ingebrigtsen 10 (6 2 2)
15.Sigurd Pettersen 6 (3 0 3)
16.Espen Bredesen 6 (1 2 3)
17.Lars Bystoel 6 (1 1 4)
18.Maren Lundby 5 (1 1 3)
19.Lasse Ottesen 5 (1 0 4)
20.Bjoern Myrbakken 3 (1 1 1)
21.Ole Gunnar Fidjestoel 3 (0 2 1)
22.Daniel Forfang 2 (2 0 0)
Vegard-Haukoe Sklett 2 (2 0 0)
24.Helge Brendryen 2 (1 1 0)
Henning Stensrud 2 (1 1 0)
26.Anette Sagen 2 (1 0 1)
27.Ole-Christian Eidhammer 2 (0 1 1)
Jon-Inge Kjoerum 2 (0 1 1)
29.Oyvind Berg 2 (0 0 2)
Philip Sjoeen 2 (0 0 2)
Marius Lindvik 2 (0 0 2)
Anna Odine Stroem 1 (0 0 2)
33.Johan Saetre 1 (1 0 0)
Ove Berg 1 (1 0 0)
Per Bergerud 1 (1 0 0)
Ole Bremseth 1 (1 0 0)
Olav Hansson 1 (1 0 0)
Olav Magne Doennem 1 (1 0 0)
Joahim Hauer 1 (1 0 0)
40.Hroar Stjernen 1 (0 1 0)
Vegard Opaas 1 (0 1 0)
Magne Johansen 1 (0 1 0)
Clas Brede Braaten 1 (0 1 0)
Sturle Holseter 1 (0 1 0)
Paal Hansen 1 (0 1 0)
Kim Rene Elverum Sorsell 1 (0 1 0)
Line Jahr 1 (0 1 0)
48.Erik Johnsen 1 (0 0 1)
Stein Henrik Tuff 1 (0 0 1)
Erik Halvorsen 1 (0 0 1)
Simen Berntsen 1 (0 0 1)
Haavard Lie 1 (0 0 1)
Halvor Egner Granerud 1 (0 0 1)
Robin Pedersen 1 (0 0 1)
Fredrik Bjerkeengen 1 (0 0 1)
Ingebjoerg Saglien Braaten (0 0 1)
Silje Opseth 1 (0 0 1)
Stroem awansowała z 47. miejsca na 29. miejsce wyprzedzając: Bjerkeengena, Pedersena, Graneruda, Lie, Berntsena, Halvorsena, Tuffa, Johnsena, Jahr, Sorsella, Hansena, Holsetera, Clase Brede Braatena, Johansena, Opaasa, Hroara Stjernena, Hauera, Doennema, Hanssona, Bremsetha, Bergeruda, Ove Berga i Saetre, a zrównała się z: Lindvikiem, Sjoeenem i Oyvindem Bergiem; Ingebjoerg Saglien Braaten po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 48. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Pedersenem i Bjerkeengenem; Silje Opseth po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 48. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Pedersenem, Bjerkeengenem i Ingebjoerga Saglien Braaten; Lundby awansowała z 19. miejsca na 18. miejsce wyprzedzając: Ottesena.

(16.05.2019, 00:02)
fan skoków85
Najlepsze w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Pinkelnig, 2.Stroem, 3.Ito, 4.Seyfarth, 5.Shypneva, 6.Runggaldier, 7.Rogelj, 8.Lemare, 9.Krepelkova, 10.Sankey i 12.Sderzhikova.
Grupa II:
1.Straub, 2.Seifriedsberger, 3.Pagnier, 4.Brecl, 5.Kustova, 6.Braaten, 7.Iwabuchi, 8.Gianmoena, 9.Ptackova, 10.Lussi i 11.Pekha.
Grupa III:
1.Opseth, 2.Hoelzl, 3.Kriznar, 4.Vogt, 5.Maruyama, 6.Iakovleva, 7.Avocat Gros, 8,Tomaselli, 9.Indrackova, 10.Shishkina i 11.Geraghty-Moats.
Grupa IV:
1.Lundby, 2.Althaus, 3.Iraschko, 4.Bogataj, 5.Tikhonova, 6.Takanashi, 7.Malsiner, 8.Morat, 9.Englund, 10.Pesatova i 11.Tukhtaeva.
(15.05.2019, 19:50)
fan skoków85
Kolejka VIII:
1.Niemcy 898,9 pkt.
2.Austria 880,3 pkt.
3.Norwegia 876,9 pkt.
4.Słowenia 828,1 pkt.
5.Rosja 820,3 pkt.
6.Japonia 806,1 pkt.
7.Francja 718,1 pkt.
8.Włochy 690,5 pkt.

9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:30)
fan skoków85
Kolejka VII:
1.Niemcy 790,4 pkt.
2.Austria 781,6 pkt.
3.Norwegia 769,8 pkt.
4.Słowenia 721,2 pkt.
5.Rosja 718,5 pkt.
6.Japonia 713,4 pkt.
7.Francja 637,5 pkt.
8.Włochy 588,7 pkt.

9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:26)
fan skoków85
Kolejka VI:
1.Niemcy 698,5 pkt.
2.Austria 679,2 pkt.
3.Norwegia 666,5 pkt.
4.Słowenia 626,8 pkt.
5.Rosja 624,6 pkt.
6.Japonia 619,0 pkt.
7.Francja 558,7 pkt.
8.Włochy 531,1 pkt.

9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:21)
fan skoków85
Kolejka V:
1.Niemcy 582,4 pkt.
2.Norwegia 575,5 pkt.
3.Austria 572,3 pkt.
4.Japonia 536,0 pkt.
5.Słowenia 530,7 pkt.
6.Rosja 530,6 pkt.
7.Francja 459,0 pkt.
7.Włochy 459,0 pkt.

9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:12)
fan skoków85
Kolejka IV:
1.Niemcy 477,1 pkt.
2.Norwegia 466,9 pkt.
3.Austria 459,9 pkt.
4.Słowenia 431,3 pkt.
5.Rosja 420,8 pkt.
6.Japonia 418,6 pkt.
7.Francja 372,4 pkt.
8.Włochy 358,4 pkt.
9.Czechy 326,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 291,6 pkt.
11.Kazachstan 207,8 pkt.
(15.05.2019, 19:07)
fan skoków85
Kolejka III:
1.Niemcy 347,2 pkt.
2.Norwegia 331,0 pkt.
3.Austria 329,3 pkt.
4.Słowenia 310,0 pkt.
5.Japonia 299,8 pkt.
6.Rosja 298,7 pkt.
7.Francja 272,7 pkt.
8.Włochy 249,0 pkt.
9.Czechy 239,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 195,0 pkt.
11.Kazachstan 175,4 pkt.
(15.05.2019, 19:00)
fan skoków85
Kolejka II:
1.Niemcy 235,8 pkt.
2.Austria 215,1 pkt.
3.Norwegia 214,2 pkt.
4.Słowenia 200,5 pkt.
5.Rosja 193,8 pkt.
6.Japonia 191,4 pkt.
7.Francja 188,1 pkt.
8.Włochy 181,8 pkt.
9.Czechy 153,6 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 128,6 pkt.
11.Kazachstan 98,9 pkt.
(15.05.2019, 18:53)
fan skoków85
Wyniki po poszczególnych kolejkach:
Kolejka I:
1.Austria 116,2 pkt.
2.Norwegia 114,5 pkt.
3.Niemcy 107,7 pkt.
4.Japonia 103,9 pkt.
5.Słowenia 99.1 pkt.
6.Włochy 98,9 pkt.
7.Rosja 95,9 pkt.
8.Francja 88,4 pkt.
9.Czechy 68,9 pkt.
10.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 61,2 pkt.
11.Kazachstan 59,8 pkt.
(15.05.2019, 18:46)
Zenek Alkoholik
Tajner masz się co wstydzić!!!
(27.02.2019, 18:55)
japitole
pieszy365
Jesteś w 30-stce . Gratki . 2 koła do rączki wpadną!
(27.02.2019, 01:27)
ddddddd
czy Polska będzie startować w drużynie mieszanej?
(26.02.2019, 22:13)
Sweet
Ciekawe Igor Blachut i Marek Rudzinski pojechali tam, ale komentuja tylko konkursu meskie, ani biegow ani konkursu kobiet. dziwne. ciekawa co robia.
(26.02.2019, 21:49)
Skijumper 1000
Znowu Niemce ja nie moge oglądałem tylko drugą grupę 1 serii widziałem 1 skok Straub która rozwaliła wszystkie.Martwi przewaga pierwszej trójki bo konkurs indywidualny raczej przewidywalny ;[.Norwegi pierwszy medal lepszy rydz niż nic a nasi nic nie mają.No ale poczekajmy na normalną.A i jeszcze komentarz EUROSPORTU słabiutki .
(26.02.2019, 21:30)
hej
Państwa którym w glowie tylko wojna nie wspierają dyscyplin sportowych takich jak skoki. Tam sie wspiera tylko siłowe biegowe i te które dają teamowe współdziałanie. Typowa tresura pod wojsko
(26.02.2019, 21:05)
ponton28
Mistrzostwa w skokach w Anglii, tego jeszcze brakowało.
(26.02.2019, 20:51)
Paweł
Nie inaczej kilka kolejak po 4 czterach zawodników jak teraz ale pomieszane kraje
(26.02.2019, 20:32)
Paweł
Powinno być czwórka pań a oni nie dali I gorszi od kazastanu,a by mogli pomieszać państwa I taki konkurs drużynowy by był np. Niemiec polak chińczyk I kazach. 2norweg słowak turek I koreańczyk. 3austriak japonia amerykanin kanadyjczyk 4rusak fin szwajczar I bułgar 5czech włoch francuz I ukraina I potem następna kolejka np 5grup razy 4 zawodników
(26.02.2019, 20:25)
Sweet
Nie piszcie nic o prezesie zwiazku bo otrzymacie blokade.
(26.02.2019, 20:15)
Sweet
Bardzo dobry konkurs. Mam zle informacje jednak co do jutra, Chinki jednak nie dotarly nie wiadomo dlaczego do Seefeld, dlatego tez dzisiaj ich nie bylo.
(26.02.2019, 20:15)
Paweł
Anie mówiłem że jest źle!
(26.02.2019, 20:10)
.
Shishkina rocznik 2003. Reszta Rosjanek z Kaazachstanu rocznik 2001.
(26.02.2019, 19:27)
ja
na razie to Mistrzostwa niespodzianek, a patrząc na wyniki indywidualne dzisiejszego konkursu jutro może ich być ciąg dalszy
(26.02.2019, 19:16)
glutomierz
co Japonki tak słabo, szczególnie słodka Sara Takanashi
(26.02.2019, 18:49)
Małyszomania
Zastanawiam się kto prowadzi ta stronę, widzę że ktoś ma problemy z określaniem kierunku wiatru
(26.02.2019, 18:43)
Agar
A Tonia wozileś mimo ,że jako skoczek był bardzo słaby .. Szkoda pisać ,bo człowiek bana dostanie
(26.02.2019, 18:36)
Agar
A Polek brak ... Tajner ty dziadzie , dałbyś im szansę a nie kiszenie dwóch brakujących do kwartetu w domu ... Nie wiem Kil, Pałasz,Szwab ...
(26.02.2019, 18:34)
znawca
Ponoć skoki to nasz narodowy sport?To tak jakby Austriacy nie wystawili alpejek,Kanadyjczycy hokeistek a Chińczycy tenisistek stołowych.Najważniejsze że Polo ma dobre samopoczucie a niestety wygląda zdrowo,zanosi się więc na kolejne kadencje tego pana.
(26.02.2019, 18:28)
Wojtek
Bez sensu że nie było Polek, to jest jakiś absurd co wyczyniają nasi trenerzy, od kilku lat nie dają im szans startować w prawie żadnych ważnych zawodach. Mamy już dwie niezłe zawodniczki, które mają już punkty pś, jest też kilka innych, które nie są aż tak słabe żeby nie mogły wystartować. A na mś startują nawet egzotyczne jak na skoki kraje. Pewnie Polki nie weszłyby do drugiej serii, ale pewnie wyprzedziłyby Kazaszki, może nawet Amerykanki i Czeszki. Z pewnością lepsze to niż siedzenie w domu, powinny nabierać doświadczenia.
(26.02.2019, 18:23)
.Fanka.= beka z użytkowników=kazah
no to niezły poziom mają w tym Kazachstanie, panie dostosowują się do panów
(26.02.2019, 17:49)
ja
Chinek nie ma w konkursie bo nie było ich na żadnym treningu prawdopodobnie nie ma ich w Austrii
(26.02.2019, 17:40)
Wojtek
Dlaczego nie startują Chinki? Przecież mają 4 zawodniczki, startowały już zresztą w tym sezonie
(26.02.2019, 17:29)
Polonus
Żeby nie było, że się uwziąłem. Iraschko tez ma takie jak Niemki.
(26.02.2019, 17:23)
Polonus
Niemki jak Niemcy. Mają dwa razy obszerniejsze pantalony niż reszta.
(26.02.2019, 17:22)
Leć Adam leć
Co to ma być?
(26.02.2019, 17:17)
Skoczek233,5
Althaus nie skoczyła 108 metrów
(26.02.2019, 17:16)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
MŚ Seefeld: Niemki triumfują w historycznej drużynówce
MŚ Seefeld: Niemki triumfują w historycznej drużynówce

MŚ Seefeld: Niemki triumfują w historycznej drużynówce

Kalendarium
Jaka Hvala
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (piątek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (piątek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich