Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Nie ma zaskoczenia w składzie reprezentacji Polski na jutrzejsze kwalifikacje do konkursu o mistrzostwo ¶wiata na dużej skoczni. W zespole zabraknie miejsca dla Stefana Huli.

Nasz sztab szkoleniowy podj±ł do¶ć oczywist± decyzję, że w pi±tek na skoczni zobaczymy tę czwórkę, która startowała w drużynowych konkursach w Lahti i Willingen. O awans do sobotniego konkursu o mistrzostwo ¶wiata na dużej skoczni powalcz± Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny.

W składzie zabraknie zatem Stefana Huli, który nie popisał się podczas dzisiejszych treningów. Zawodnik ze Szczyrku był jedynym z naszych reprezentantów, jaki pojawił się w czwartek na Bergisel.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
nico
Dobrze, że nie odpada Kot bo by się załamał a tak skacze w PK.
(22.02.2019, 08:32)
¦niło mi się
Duża:

1. Żyła
2. Kraft
3. Eisenbichler
4. Stoch
5. Hayboeck
6. Peier

Normalna:
< br>1. Stoch
2. Gaiger
3. Kubacki
4. Kraft
5. Hayboeck
6. Kobayashi

Drużynowy
1. Polska
2. Austria
3. Niemcy
4. Japonia
5. Norwegia
(21.02.2019, 21:41)
Lucyfer Gwiazda Zaranna 3:)
Skocznia duża:

1. EISENBICHLER
2. KRAFT
3. JOHANSSON
...
6. R.KOBAYASHI

Skocznia normalna:

1. STOCH
2. KRAFT
3. EISENBICHLER
...
6. R.KOBAYASHI

Konkurs Drużynowy:

1. NIEMCY
2. AUSTRIA
3. POLSKA
(21.02.2019, 21:20)
fan skoków85
Czyli Horngacher przed M¦ ustalił 4 na konkursy wygl±da na to, a Hula poskacze, ale w treningach, może na pocieszenie dostanie mix.
(21.02.2019, 20:40)
Arni
wygra Klimov, też możemy się cieszyć, bo to w końcu Rosja, Przyjaciele i Słowianie. Jaki¶ Polak też na podium,to będzie super, i co¶ dla gospodarzy, b±dĽmy mili :)
(21.02.2019, 19:58)
Paweł
Będzie wojna totalna skok o skok! To będ± najrówniejsza mistrzostwa ¶wiata jakie były od kilku lat 20 zawodników będ± walczyć o 9medali drużynowo3, indywiduelnie6 na ¶redniej I dużej skoczni z 9krajów niewiem jak koudalka z czech to 10.
(21.02.2019, 18:15)
aaaaa
kto tu komentuje. żaden szwab Tylko Polak będzie Mistrzem ¦wiata !!! miejmy nadzieję i kibicujemy naszym bo tak dobrze skaczacych skoczków zazdro¶ci nam cały ¶wiat.kiedy¶ cieszyły nas miejsca w top30. teraz co konkurs to podium z udziałem Polska, jak nie jadę to drugi to trzeci
(21.02.2019, 18:14)
Paweł
Eisenbichler nie będzie pierwszy bo drugi jak zawsze nie pozwol± niemcom wygrać!
(21.02.2019, 18:05)
Zenek Alkoholik
@Lucyfer

Żaden Buchler nie będzie mistrzem, mistrzem będzie Kamil, ew. Piotrek.
(21.02.2019, 17:57)
Lucyfer Gwiazda Zaranna 3:)
MARCUS EISENBICHLER - będzie MISTRZEM ¦WIATA na dużym obiekcie! Powiadam wam.

Lucek 3:)
(21.02.2019, 17:44)
Mito Lättä
Po co to całe zamieszanie - serie próbne, treningi, telewizja, prognozy pogody, testowanie nowinek, itp? Ostatecznie i tak wszystkie okoliczno¶ci złoż± się na złoty medal którego¶ z Niemców.
(21.02.2019, 17:40)
Zenek Alkoholik
Markeng był dwa razy dzi¶ lepszy od Stjernena a nie skacze jutro, Stoeckl złodziej.
(21.02.2019, 17:30)
Janusz
@aaa tylko Markeng za stjernena w Nor i Slowenia: zajc lanisek damjan semenic
(21.02.2019, 17:19)
nkl
Dalej nie rozumiem braku Domena Prevca w składzie Słoweniina M¦???
(21.02.2019, 16:35)
aaa
będzie tak?

Stoch
Kuback i
Żyła
Wolny

R.Kobayashi
J.Ko ba
Ito
Sato

Freitag
Leyhe
Eis en
Geiger

Z ajc
Jelar
Damjan
P .Prevc

Joha nnson
Stjernen
Graneru d
Forfan g

Aschen
Haybo
Kraft
Huber
(21.02.2019, 16:27)
killersn
Więc Austrii przysługuje wystawienie 5 zawodników w kwalifikacjach.
(21.02.2019, 16:27)
killersn
Wyj±tkiem jest państwo którego zawodnik zdobył mistrzostwo w poprzedniej imprezie. W tym roku przywilej ten przypadnie Austrii (Austriak Stefan Kraft jest mistrzem ¶wiata z 2017 roku)
(21.02.2019, 16:26)
hej
To w druzynowkach kasa (stypendia) jest do ósmego miejsca?
(21.02.2019, 16:23)
Maciak
@T Na M¦ s± ograniczone kwoty startowe. Możemy wystawić tylko 4 zawodników. to
(21.02.2019, 16:21)
T
To nie mog± w kwalifikacjach startować wszyscy? Wydawało mi się, że po to zazwyczaj s± kwalifikacje, żeby każdy miał szanse na awans do konkursu.
(21.02.2019, 16:18)