Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Daniel Andre Tande i Andreas Stjernen nie stan± na starcie konkursów Pucharu ¦wiata w Willingen. Do Niemiec pojedzie za to Thomas Aasen Markeng, który zadebiutuje w zawodach tej rangi.

Tande i Stjernen zaliczyli bolesne upadki podczas zawodów Pucharu ¦wiata w Lahti. Jak potwierdziły przeprowadzone w tym tygodniu badania, obaj swoje przygody zakończyli bez poważniejszych urazów (jedynie z potłuczeniami). Mimo to sztab szkoleniowy norweskiej kadry zdecydował, że skoczkowie nie pojad± do Willingen na kolejne zawody Pucharu ¦wiata - priorytetem s± bowiem zbliżaj±ce się mistrzostwa ¶wiata w Seefeld.

W Willingen, podobnie jak w wielu konkursach tego sezonu, wyst±pi± Anders Fannemel, Johann Andre Forfang, Halvor Egner Granerud i Robert Johansson. Doł±cz± do nich Marius Lindvik i Thomas Aasen Markeng - dla mistrza ¶wiata juniorów będzie to debiut w zawodach Pucharu ¦wiata.

Skład norweskiej ekipy na mistrzostwa ¶wiata mamy poznać w poniedziałek.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Koko
@Menedżer Skoków
Ja też. Kibicuję Tkaczence by w końcu wskoczył do 30
(14.02.2019, 20:49)
olgimar
Rekompesata za wiatr powinna wynosić 1/10 HS za 1m/s wiatru, tak przedniego jak i tylnego.
(14.02.2019, 20:24)
Manteone Javadhaveas
Dokładnie 4 lata temu Pero Prevc skoczył 250 metrów kochana redakcjo.
(14.02.2019, 16:36)
Koks
3 drużyny powinny się liczyć polska Niemcy Austria zaskoczyć może Japonia reszta bez szans na podium
(14.02.2019, 14:33)
Menedżer Skoków
Kto za egzotyk±???
Ja tak.
(14.02.2019, 12:59)
Menedżer Skoków
@Tomek
Trenuje
AntyEgz otyka
Mi strzostw to ty nie prEtrwasz,Sarkisiani na pewno jedzie.
(14.02.2019, 09:27)
Menedżer Skoków
@.Fanka.
Tak pojedzie
(14.02.2019, 09:21)
serrospl
@AntyEgzotyka
Zaniżasz poziom tej strony
(14.02.2019, 09:01)
cedryk
@AntyEgzotyka
Szkoda, że ty w Pucharze Tymbarka nie skaczesz
(14.02.2019, 08:26)
serrospl
Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji walentynek
(14.02.2019, 07:47)
AntyEgzotyka
Nie skacze dlatego, bo to nielot. Niech sobie skacz± Kazachowie w pucharach tymbarka, a nie zaniżać poziom P¦.
(14.02.2019, 07:32)
.Fanka.
A wiadomo już, czy do pucharowej rywalizacji powróci muj Marx Eisenbichla. Tak długo już go nie oglondałam, jestem na skraju załamania nerwowego :((((
(14.02.2019, 03:51)
Tomek
Nie wiem czemu Tkaczenko nie skacze od dłuższego już czasu skoro skacze dobrze.
(13.02.2019, 21:36)
Fanka
@ Zenek Alkoholik
Nie ciesz się dziadku... I żeby¶ Ty (lub zawodnik, któremu najbardziej kibicujesz) nie "przerobił" się tak, jak ja kiedy¶ podczas konkursu w ramach TCS (a przecież wtedy tylko życzyłam zawodnikowi, którego bardzo lubię i mu kibicuję, aby w KO pokonał zawodnika, którego nie darzę zbytni± sympati±).
Daniel-Andre i Andreas, wracajcie w dobrej formie na M¦, Thomas - powodzenia w debiucie w P¦!
(13.02.2019, 21:11)
Zenek Alkoholik
@Menedżer skoków

Nie piję alkoholu, tutaj tylko taki nick mam i tyle.
(13.02.2019, 20:47)
Zenek Alkoholik
Skład Norwegii na M¦ powinien tak wygl±dać:

- Forfang
- Johansson
- Granerud
- Stjernen
- Fannemel
- Aasen Markeng (ma ¶wietny sezon i zasłużył na M¦)

(13.02.2019, 20:45)
Menedżer Skoków
@Zenek Alkoholik
Rzuć te wódke. Może jeszcze do kogo¶ masz pretensje???
(13.02.2019, 20:44)
Menedżer Skoków
Austriacy na Wilingen:
Kraft,Huber,Hayb oeck ,Fettner,Aschenwald, Hoerl i Schielenzauer
(13.02.2019, 20:43)
Zenek Alkoholik
Tego Tande to ja nienawidzę, za te głupie naci±gania się doigrał, dobrze że ma tyle problemów zasłużył na nie swoim głupim rozci±ganiem na belce.
(13.02.2019, 20:42)
Zenek Alkoholik
Oby Tande nie wyst±pił na M¦.
(13.02.2019, 20:41)
DojczBoy
drużynówka:
Typowałe¶: 13.02.2019, godz. 15:45
Twoje punkty zostan± pomnożone przez 1,5!
Pare sekund sie spóĽniłem, jak trafie wszystkie to sie zdenerwuje
(13.02.2019, 20:22)