TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup

Agnes Reisch nie miała sobie równych w zawodach FIS Cup kobiet w niemieckim Rastbuechl. Reprezentantka gospodarzy wygrała drugi konkurs z przewag± ponad 10 punktów nad Elisabeth Raudaschl.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Na trzecim stopniu podium stanęła Arantxa Lancho, a kolejne dwa miejsca zajęły Sophie Sorschag i Julia Huber.

W klasyfikacji generalnej nadal prowadzi Daniela Haralambie, która ma 182 punkty przewagi nad Elisabeth Raudaschl. Do końca sezonu pozostały tylko dwa konkursy - 23 i 24 lutego w Villach.

Wyniki końcowe
zawodnikkrajodl. 1odl. 2punkty
1Agnes ReischNiemcy76.070.0207.5
2Elisabeth RaudaschlAustria69.069.0197.2
3Arantxa LanchoNiemcy68.569.5197.0
4Sophie SorschagAustria69.568.0195.6
5Julia HuberAustria69.071.0194.5
6Selina FreitagNiemcy68.567.5191.5
7Katharina EllmauerAustria68.065.0185.4
8Josephin LaueNiemcy66.068.0183.5
9Thea Minyan BjoersethNorwegia64.066.5181.4
10Andreea Diana TrambitasRumunia61.063.0153.4
11Heidi Dyhre TraaserudNorwegia57.556.0133.2
12Hannah WiegeleAustria54.058.5131.0
13Ingrid Hordvik KlevenNorwegia53.556.0124.4
14Nora MidtsundstadNorwegia46.045.082.2
15Sophie MairAustriaDSQ62.578.5
16Yanjie HaoChinyDNS DNS
klasyfikacja generalna FIS Cup kobiet »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
aaa
Skoro weszła do 30-tki po 1 serii to mogła startować w II.
(10.02.2019, 12:50)
japitole
@kibic
Pomimo dyskwalifikacji i zerowej noty łapała się do finałowej 30-stki :)
(10.02.2019, 11:53)
KIBIC
Zaraz Zaraz. Mair została zdyskwalifikowana w 1 serii a w 2 serii skakała??? jak to jest?
(10.02.2019, 11:45)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup kobiet: Reisch ponownie najlepsza
FIS Cup kobiet: Reisch ponownie najlepsza

FIS Cup kobiet: Reisch ponownie najlepsza

Kalendarium
Damjan Fras
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »