TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup

Agnes Reisch zdecydowanie wygrała pierwszy konkurs FIS Cup kobiet w Rastbüchl. Podium uzupełniły Arantxa Lancho i Elisabeth Raudaschl.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Reisch była najlepsz± zawodniczk± obu serii, a skoki na odległo¶ć 69,5 oraz 73,5 metra (oba w niemal neutralnych warunkach) dały jej przewagę dziewiętnastu punktów nad Arantx± Lancho (67 i 67,5 m).

Na najniższym stopniu podium stanęła Elisabeth Raudaschl (64,5 i 69,5 m), natomiast tuż za "pudłem" znalazły się jej rodaczki - Sophie Sorschag (64 i 72 m) i Julia Huber (67 i 68 m).

W obu seriach zawodniczki startowały z dziesi±tej belki; wiatr wiał z różnych stron z prędko¶ci± do 0,6 m/s.
Wyniki końcowe
zawodnikkrajodl. 1odl. 2punkty
1Agnes ReischNiemcy69.573.5209.6
2Arantxa LanchoNiemcy67.067.5190.6
3Elisabeth RaudaschlAustria64.569.5189.1
4Sophie SorschagAustria64.072.0187.0
5Julia HuberAustria67.068.0184.5
6Josephin LaueNiemcy67.565.5184.4
7Selina FreitagNiemcy67.069.5184.1
8Thea Minyan BjoersethNorwegia61.569.5174.0
9Katharina EllmauerAustria59.068.5165.6
10Hannah WiegeleAustria55.557.5130.1
11Andreea Diana TrambitasRumunia55.556.5129.9
12Heidi Dyhre TraaserudNorwegia52.558.5128.4
13Sophie MairAustria53.554.5117.3
14Ingrid Hordvik KlevenNorwegia52.048.5101.8
15Nora MidtsundstadNorwegia47.545.080.5
16Yanjie HaoChiny35.036.529.8
klasyfikacja generalna FIS Cup kobiet »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Rastbüchl: Triumf Agnes Reisch
FIS Cup Rastbüchl: Triumf Agnes Reisch

FIS Cup Rastbüchl: Triumf Agnes Reisch

Kalendarium
Damjan Fras
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »