Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.

Thea Minyan Bjoerseth i Sophie Sorschag uzyskiwały najlepsze rezultaty podczas porannych treningów przed zawodami FIS Cup pań w Rastbüchl.

W pierwszej serii treningowej najdalej poleciała debiutująca w FIS Cup Thea Minyan Bjoerseth - Norweżka uzyskała 68 metrów (wiatr 0,76 m/s w plecy), dzięki czemu wyprzedziła Sophie Sorschag (63,5 m - 0,69 m/s) oraz Julię Huber (61 m - 0,97 m/s).

W drugiej rundzie najdalej lądowały Sorschag i Elisabeth Raudashl - obie uzyskały po 67,5 metra, jednak ta pierwsza startowała w mniej korzystnych warunkach (0,15 m/s pod narty przy 0,53 m/s podczas próby Raudaschl) i wyprzedziła koleżankę z drużyny o 1,7 punktu. Bjoerseth tym razem była trzecia.

W obu seriach panie startowały z dziewiątej belki. Wiatr wiał z różnych stron (w pierwszej serii zwykle w plecy, w drugiej najczęściej pod narty) z prędkością do 0,9 m/s.

Panie rozpoczęły starty bardzo wcześnie, poranny trening miały za sobą już kilka minut przed dziewiątą. Na skocznię powrócą o 15:00 - najpierw czeka je seria próbna, a następnie pierwszy z dwóch konkursów indywidualnych.
Wyniki treningu - I seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 68.0 51.0
2 Sophie Sorschag Austria 63.5 40.8
3 Julia Huber Austria 61.0 36.8
4 Elisabeth Raudaschl Austria 61.0 34.2
5 Andreea Diana Trambitas Rumunia 54.5 21.9
6 Sophie Mair Austria 51.5 12.8
7 Ingrid Hordvik Kleven Norwegia 50.5 11.0
8 Katharina Ellmauer Austria 47.0 3.7
9 Hannah Wiegele Austria 47.5 2.7
10 Yanjie Hao Chiny 38.0 0.0
  Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 40.0 0.0
  Nora Midtsundstad Norwegia 38.0 0.0
13 Selina Freitag Niemcy DNS DNS
14 Josephin Laue Niemcy DNS DNS
15 Arantxa Lancho Niemcy DNS DNS
16 Agnes Reisch Niemcy DNS DNS
Wyniki treningu - II seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Sophie Sorschag Austria 67.5 45.0
2 Elisabeth Raudaschl Austria 67.5 43.3
3 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 65.0 41.5
4 Julia Huber Austria 66.0 39.1
5 Andreea Diana Trambitas Rumunia 58.5 25.1
6 Katharina Ellmauer Austria 57.5 21.9
7 Sophie Mair Austria 56.5 19.2
8 Ingrid Hordvik Kleven Norwegia 52.5 12.1
9 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 52.5 11.0
10 Yanjie Hao Chiny 37.0 0.0
  Hannah Wiegele Austria 41.0 0.0
  Nora Midtsundstad Norwegia 39.0 0.0
13 Selina Freitag Niemcy DNS DNS
14 Josephin Laue Niemcy DNS DNS
15 Arantxa Lancho Niemcy DNS DNS
16 Agnes Reisch Niemcy DNS DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
k4loos
@marmi
Ale ta sama sytuacja z Niemcami płci męskiej.
Od góry do dołu brak Niemca.
(09.02.2019, 13:12)
troll
całe 2 zawodnicki trafiłem które w ogóle tu skaczą a co śmieszniejsze może julia akurat będzie na tym miejscu?
(09.02.2019, 12:10)
marmi
Może po prostu im się nie chciało wcześnie wstawać i dyrdać na skocznię hehe
(09.02.2019, 11:52)
k4loos
Co się dzieje z tymi Niemrami?Kolejny FIS Cup gdzie są zgłoszone i nie skaczą.
(09.02.2019, 10:35)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Rastbüchl: Bjoerseth i Sorschag najlepsze na treningu
FIS Cup Rastbüchl: Bjoerseth i Sorschag najlepsze na treningu

FIS Cup Rastbüchl: Bjoerseth i Sorschag najlepsze na treningu

Kalendarium
Jaka Hvala
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (piątek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (piątek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich