TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup

Najlepsza w kwalifikacjach do konkursu P¦ w Ljubnie okazała się Katharina Althaus, która uzyskała 89,5 metra i pokonała Ursę Bogataj (87 m) i Lidię Jakowlew± (86 m). Dopiero pi±ta była Maren Lundby.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Czwarte miejsce zajęła Eva Pinkelnig, a szóste Nika Kriznar. Na siódmym miejscu uplasowała się Sara Takanashi.

Obie Polki awansowały do czołowej czterdziestki. Lepsza była Kamila Karpiel, która po skoku na 82,5 metra znalazła się na 23. pozycji. Kinga Rajda zajęła 35. miejsce.

Wyniki kwalifikacji
zawodnikkrajodl.punkty
1Katharina AlthausNiemcy89.5136.4
2Ursa BogatajSłowenia87.0131.4
3Lidiia IakovlevaRosja86.0129.1
4Eva PinkelnigAustria86.5128.4
5Maren LundbyNorwegia85.0127.3
6Nika KriznarSłowenia85.5126.2
7Sara TakanashiJaponia85.5125.8
8Anna Odine StroemNorwegia84.5124.8
9Juliane SeyfarthNiemcy85.0124.4
10Jacqueline SeifriedsbergerAustria83.5123.4
11Lara MalsinerWłochy83.5123.3
12Spela RogeljSłowenia82.5123.1
13Anna RupprechtNiemcy83.0120.9
14Carina VogtNiemcy82.5120.8
15Sofia TikhonovaRosja82.5118.2
16Chiara HoelzlAustria81.0116.8
17Anna ShpynyevaRosja81.0115.9
18Julia KykkänenFinlandia80.0115.1
 Katra KomarSłowenia81.5115.1
20Yuki ItoJaponia80.0114.6
21Lisa EderAustria80.5114.1
22Josephine PagnierFrancja81.0113.5
23Kamila KarpielPolska82.5113.4
24Svenja WuerthNiemcy81.5112.8
25Nozomi MaruyamaJaponia79.0112.3
26Nita EnglundUSA81.0112.1
27Silje OpsethNorwegia78.5111.1
28Daniela Vasilica HaralambieRumunia79.0111.0
29Aleksandra BarantcevaRosja79.5109.7
30Alexandra KustovaRosja78.0109.3
31Oceane Avocat GrosFrancja78.5109.0
32Yuka SetoJaponia77.5108.4
33Jerneja BreclSłowenia78.0108.2
 Zdenka PesatovaCzechy79.0108.2
35Kinga RajdaPolska79.0107.6
36Lucile MoratFrancja78.5107.4
37Ingebjoerg Saglien BraatenNorwegia77.0106.5
38Karolina IndrackovaCzechy77.5105.1
39Pauline HesslerNiemcy76.0105.0
40Marita KramerAustria77.0104.5
41Ksenia KablukovaRosja77.0104.4
42Elena RunggaldierWłochy75.0104.2
43Lea LemareFrancja75.0103.8
44Susanna ForsstroemFinlandia76.0103.7
45Kaori IwabuchiJaponia76.0102.9
46Guy-Lim ParkKorea Pd.77.0101.4
47Barbora BlazkovaCzechy77.5100.2
48Maja VticSłowenia74.099.9
49Veronica GianmoenaWłochy74.598.2
50Tara Geraghty-MoatsUSA73.597.8
51Nina LussiUSA73.596.9
52Natalie EilersKanada73.094.1
53Marta KrepelkovaCzechy73.092.7
54Virag VorosWęgry72.592.5
55Karoline RoestadNorwegia71.590.2
56Logan SankeyUSA67.083.6
57Andreea Diana TrambitasRumunia67.577.4
58Xueyao LiChinyDNSDNS
59Fangyu ZhouChinyDNSDNS
60Tong MaChinyDNSDNS
61Astrid MobergSzwecjaDSQDSQ

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Koperek
Kamila będzie na 24 miejscu
(08.02.2019, 09:50)
marmi
Kamila chyba za każdym razem w 30, może będ± punkty w ten weekend, trzymam kciuki :)
(07.02.2019, 19:12)
hej
To duchy skaakaly w pierwszym treningu?
(07.02.2019, 17:23)
vbk
Chinki nawet nie przyleciały tylko po prostu byly zgloszone wstepnie
(07.02.2019, 17:13)
M.
@Marcin31: piłe¶? nie pisz.
(07.02.2019, 17:04)
airier
brawo, dziewczyny, no co¶ mało ale drga w tych kobiecych skokach
(07.02.2019, 16:28)
Marcin31
Schlierenzauer może pastować buty trzykrotnemu mistrzowi olimpijskiemu Stochowi
(07.02.2019, 16:06)
JanUrban
Gregor Schlierenzauer > Kamil Stoch
(07.02.2019, 16:04)
hej
Li ma punkty. Hm to dziwne. Moze problem ze sprzętem czy co?
(07.02.2019, 15:50)
troll
maja
w ostatnim konkursie jedna choinka byla w punktach chyba
(07.02.2019, 15:43)
hej
Chinki chyba nie maaja prawa startu w PS
(07.02.2019, 15:41)
Lukkier
A Chinki co?
(07.02.2019, 15:20)
hej
A jednak stal sie cud. Super.
(07.02.2019, 15:06)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ kobiet: Althaus najlepsza w kwalifikacjach. Obie Polki w konkursie
P¦ kobiet: Althaus najlepsza w kwalifikacjach. Obie Polki w konkursie

P¦ kobiet: Althaus najlepsza w kwalifikacjach. Obie Polki w konkursie

Kalendarium
Damjan Fras
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »