Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

Philipp Raimund spisał się najlepiej podczas serii próbnej przed indywidualnym konkursem o mistrzostwo ¶wiata juniorów. Bardzo dobry rezultat uzyskał Paweł W±sek, który był trzeci.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Raimund poleciał najdalej ze wszystkich skoczków - 93 metry przy wietrze 0,09 m/s pod narty dały mu 3,1 punktu przewagi nad Thomasem Aasenem Markengiem (91,5 m - wiatr 0,1 m/s).

Trzecie miejsce zaj±ł Paweł W±sek (91 m - wiatr 0,02 m/s), a w czołówce znaleĽli się także Sergiej Tkaczenko (90,5 m), Luca Roth (90,5 m) i Sander Vossan Eriksen (89 m).

Pozostali reprezentanci Polski skakali dużo bliżej - Kacper Juroszek był 27. (82 m), Mateusz Gruszka - 33. (81 m), a Tomasz Pilch - 35. (82,5 m).

Wiatr większo¶ci skoczków wiał w plecy, jednak pod koniec serii był już korzystny dla zawodników. Wszyscy startowali z jedenastej belki.

Konkurs o mistrzostwo ¶wiata juniorów rozpocznie się o 17:30 naszego czasu. Wyniki na żywo w naszej relacji LIVE. skoki narciarskie na żywo - relacja LIVE »
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Philipp Raimund Niemcy 93.0 65.3
2 Thomas Aasen Markeng Norwegia 91.5 62.2
3 Paweł W±sek Polska 91.0 61.8
4 Sergey Tkachenko Kazachstan 90.5 60.5
5 Luca Roth Niemcy 90.5 60.3
6 Sander Vossan Eriksen Norwegia 89.0 58.1
7 Constantin Schmid Niemcy 89.0 58.0
8 Zak Mogel Słowenia 88.5 57.1
9 Artti Aigro Estonia 89.0 56.8
10 Jernej Presecnik Słowenia 87.5 55.4
11 Aljaz Osterc Słowenia 86.5 52.9
12 Jonathan Learoyd Francja 87.0 52.6
13 Yuken Iwasa Japonia 87.0 52.5
14 Medard Brezovnik Słowenia 85.5 51.5
15 Sandro Hauswirth Szwajcaria 85.5 51.0
16 Shinnosuke Fujita Japonia 84.0 50.8
17 Anders Haare Norwegia 85.0 50.0
18 Julian Wienerroither Austria 84.5 48.6
19 Kilian Maerkl Niemcy 85.0 47.6
20 Maksim Sergeev Rosja 83.0 46.8
  Giovanni Bresadola Włochy 83.0 46.8
  Jonne Veteläinen Finlandia 83.0 46.8
  Mikhail Purtov Rosja 82.5 46.8
24 David Haagen Austria 83.5 46.5
25 Kalle Heikkinen Finlandia 82.0 45.8
26 Dominik Peter Szwajcaria 83.5 45.7
27 Kacper Juroszek Polska 82.0 45.4
28 Fredrik Villumstad Norwegia 82.0 45.3
29 Kaito Nishimori Japonia 81.5 45.2
  Alessandro Batby Francja 82.5 45.2
31 Niko Kytoesaho Finlandia 81.5 45.1
32 Maximilian Lienher Austria 82.0 44.8
33 Mateusz Gruszka Polska 81.0 44.2
34 Danil Sadreev Rosja 81.0 43.3
35 Tomasz Pilch Polska 82.5 43.2
36 Andrew Urlaub USA 81.5 42.8
37 Mico Ahonen Finlandia 79.5 42.7
38 Claudio Moerth Austria 81.0 42.2
39 Tatsunao Kobayashi Japonia 80.0 41.4
40 Sebastian Kellerman Czechy 80.5 40.6
41 Mathis Contamine Francja 78.0 40.3
42 Jack White Francja 78.5 40.0
  Radek Rydl Czechy 79.5 40.0
44 Kevin Maltsev Estonia 79.5 39.6
45 Lars Kindlimann Szwajcaria 79.5 39.3
46 Francesco Cecon Włochy 77.0 37.0
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 77.5 37.0
48 Aleksandr Loginov Rosja 78.5 36.8
49 Florian Molnar Węgry 77.5 36.5
50 Petr Vaverka Czechy 77.5 36.1
51 Yevgen Marusyak Ukraina 77.0 35.7
52 Olan Lacroix Szwajcaria 77.5 35.6
53 Daniel Moroder Włochy 77.0 33.9
54 Decker Dean USA 75.5 32.5
55 Greyson Scharffs USA 75.0 30.9
56 Mattia Galiani Włochy 74.0 30.1
57 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 73.5 28.5
58 Andrii Vaskul Ukraina 73.5 28.3
59 Benedikt Holub Czechy 70.0 22.3
60 Nikita Devyatkin Kazachstan 68.5 19.1
61 Taavi Pappel Estonia 68.5 17.5
62 Marcus Flemstroem Szwecja 66.0 15.2
63 Gleb Safonov Kazachstan 66.0 14.4
64 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 66.5 12.5
65 Canden Wilkinson USA 64.5 10.0
66 Sebastian Devall Szwecja 60.5 2.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Mario
Pilch to za dużo red bulla chyba pije i go otępia, co to jest 80 metrów
(24.01.2019, 18:27)
Zenek Alkoholik
Nasi tragedia przez duże T...
(24.01.2019, 18:19)
marmi
A tfu, to była próbna lol
Na tej stronie czytaj Bartek, na przykład te zapowiadaj±ce M¦J, nie pamiętam w którym było.
Toż wła¶nie odpowiedziałem tyle, że z porad± na przyszło¶ć...
(24.01.2019, 17:49)
Bartek
@ marmi
No raczej nie było bo czytam różne strony o skokach to bym słyszał. To chyba nie problem odpowiedzieć.
(24.01.2019, 17:46)
hej
Bana Siedmiogrodu?
(24.01.2019, 17:46)
marmi
Bym zapomniał o konkursie lol.
Po pierwszej serii bardzo ładnie, pierwsza pi±tka taka jak typowałem, tylko w drugiej musicie koledzy przestawić trochę kolejno¶ć hehe
(24.01.2019, 17:45)
marmi
Było tr±bione na prawo i lewo, że trzeba wykupić płatn± transmisję za 30 Euro, czytaj artykuły...
A je¶li szukasz nielegalnego streamingu to musisz samodzielnie próbować. W każdym razie za odpowiedĽ w komentarzu można spodziewać się bana.
(24.01.2019, 17:42)
Bartek
Da się to gdzie¶ obejrzeć w necie albo w tv jakiej¶ zagranicznej?
(24.01.2019, 17:34)
Zenek Alkoholik
Raimund i Markeng s± do przebicia, Schmid bez rewelacji, złoto W±ska i medal Tkaczenki, liczę na to :).
(24.01.2019, 17:26)
kok
Learoyd, Aigro i Tkachenko jazda, oczywi¶cie za naszymi :)
(24.01.2019, 17:25)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
M¦J Lahti: Raimund najlepszy w serii próbnej, W±sek trzeci
M¦J Lahti: Raimund najlepszy w serii próbnej, W±sek trzeci

M¦J Lahti: Raimund najlepszy w serii próbnej, W±sek trzeci

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich