Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Thomas Aasen Markeng uzyskał najlepszy rezultat pierwszej serii dzisiejszego treningu chłopców przed zawodami o mistrzostwo ¶wiata juniorów. ¦wietnie spisał się Paweł W±sek, który był drugi.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Markeng przy wietrze 0,37 m/s w plecy uzyskał 96 metry - to dało mu 5,6 punktu przewagi nad najlepszym z Polaków, Pawłem W±skiem (93 m - wiatr 0,41 m/s).

Kolejne rezultaty należały do Luki Rotha (91 - wiatr 0,53 m/s), Constantina Schmida (91 m - wiatr 0,26 m/s) oraz Sergieja Tkaczenki (90,5 m - wiatr 0,35 m/s).

Pozostali reprezentanci Polski l±dowali dużo bliżej - Tomasz Pilch uplasował się w trzeciej dziesi±tce (87 m), Adam Niżnik (85 m) i Mateusz Gruszka (83,5 m) - w czwartej, a Kacper Juroszek - w pi±tej (81,5 m).

Na pocz±tku belkę startow± ustawiono w pozycji dwunastej, jednak szybko rozbieg wydłużono do trzynastej bramki. Wiatr wiał w plecy z prędko¶ci± do 0,7 m/s.
Wyniki treningu
zawodnik kraj odl. punkty
1 Thomas Aasen Markeng Norwegia 96.0 70.9
2 Paweł W±sek Polska 93.0 65.3
3 Luca Roth Niemcy 91.0 62.4
4 Constantin Schmid Niemcy 91.0 59.8
5 Sergey Tkachenko Kazachstan 90.5 59.7
6 Anders Haare Norwegia 90.0 58.0
7 Fredrik Villumstad Norwegia 88.5 57.9
8 Philipp Raimund Niemcy 89.0 57.4
9 Sander Vossan Eriksen Norwegia 89.5 57.1
10 Sandro Hauswirth Szwajcaria 89.0 56.3
  Jonne Veteläinen Finlandia 85.0 56.3
12 Maximilian Lienher Austria 88.0 55.6
13 Maksim Sergeev Rosja 88.0 55.1
  David Haagen Austria 85.0 55.1
15 Anders Ladehaug Norwegia 88.0 55.0
16 Justin Lisso Niemcy 87.0 54.6
17 Aljaz Osterc Słowenia 88.5 54.5
18 Dominik Peter Szwajcaria 88.5 54.3
19 Medard Brezovnik Słowenia 88.0 54.2
  Shinnosuke Fujita Japonia 88.0 54.2
21 Zak Mogel Słowenia 88.0 53.7
22 Julian Wienerroither Austria 86.0 53.2
23 Kalle Heikkinen Finlandia 83.5 53.0
24 Tomasz Pilch Polska 87.0 52.2
25 Artti Aigro Estonia 87.0 51.6
26 Ren Nikaido Japonia 85.0 50.3
27 Jernej Presecnik Słowenia 86.5 49.8
28 Kilian Maerkl Niemcy 85.5 49.6
29 Jan Bombek Słowenia 84.5 49.1
30 Giovanni Bresadola Włochy 84.5 49.0
31 Adam Niżnik Polska 85.0 48.8
32 Claudio Moerth Austria 86.0 48.6
33 Tatsunao Kobayashi Japonia 85.0 47.8
34 Niko Kytoesaho Finlandia 81.0 47.5
35 Mico Ahonen Finlandia 80.5 47.0
36 Jonathan Learoyd Francja 83.5 46.7
37 Mateusz Gruszka Polska 83.5 46.1
  Kaito Nishimori Japonia 83.0 46.1
39 Daniel Andrei Cacina Rumunia 83.0 45.9
40 Yuken Iwasa Japonia 83.5 44.6
41 Olan Lacroix Szwajcaria 83.0 44.0
42 Mikhail Purtov Rosja 81.5 42.8
  Kacper Juroszek Polska 81.5 42.8
44 Aleksandr Loginov Rosja 82.0 41.8
45 Andrew Urlaub USA 81.0 41.5
46 Alessandro Batby Francja 80.0 41.4
47 Henri Kavilo Finlandia 79.0 41.1
48 Stefan Rainer Austria 81.0 39.7
49 Kevin Maltsev Estonia 80.5 39.6
50 Danil Sadreev Rosja 80.5 39.1
51 Benedikt Holub Czechy 80.0 37.7
52 Sebastian Kellerman Czechy 78.0 37.3
53 Lars Kindlimann Szwajcaria 78.5 35.6
54 Petr Vaverka Czechy 76.5 35.4
55 Francesco Cecon Włochy 77.5 35.3
56 Daniel Moroder Włochy 78.0 35.2
57 Florian Molnar Węgry 78.0 33.4
58 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 76.5 32.9
59 Decker Dean USA 76.5 32.5
60 Jack White Francja 77.5 32.3
61 Mathis Contamine Francja 76.0 32.1
62 Radek Rydl Czechy 75.5 32.0
63 Yevgen Marusyak Ukraina 75.5 31.3
64 Andrii Vaskul Ukraina 75.5 31.1
65 Mattia Galiani Włochy 76.5 30.9
66 Radek Selcer Czechy 75.5 30.8
67 Greyson Scharffs USA 73.5 28.2
68 Oleg Pavlenko Rosja 74.0 27.6
69 Nikita Devyatkin Kazachstan 71.5 22.1
70 Taavi Pappel Estonia 70.0 19.3
71 Gleb Safonov Kazachstan 70.0 18.3
72 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 66.5 12.2
73 Canden Wilkinson USA 65.0 9.6
74 Marcus Flemstroem Szwecja 64.0 6.9
75 Sebastian Devall Szwecja 61.0 2.1
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Tommm
Tkaczence mało brakło do II serii w Predazzo, w Zakopanem też nieĽle skoczył. Może powalczyć o medal
(23.01.2019, 22:30)
marmi
Super Paweł, oby tak w konkursie!
Swoj± drog± ciekawe jak to jest, że taki Tkaczenko osi±ga tu wyniki na poziomie Schmida czy nawet W±ska podczas gdy w P¦ życiowym sukcesem dla niego jest awans do konkursu (póki co)...
(23.01.2019, 20:23)
Bart
Niemcy i Markeng na podium to pewniak je¶li pogoda im nie przeszkodzi
(23.01.2019, 19:10)
Zenek Alkoholik
Chyba bez Niżnika w konkursie.
(23.01.2019, 19:06)
lolek
ten kto my¶li ze Constantin Schmid nie jest faworytem jest w błędzie on w konkursie pokaże na co go stać zobaczycie jak dla mnie to on jest faworytem i oczywi¶cie liczę na naszych w szczególno¶ci na Pawła W±ska a no i życzę jak najlepiej Sergejowi Tkachence je¶li jaki¶ bł±d to sorry
(23.01.2019, 18:45)
Cze¶ć
Ja się ciekawie jak wyst±pi± Kazachowie Polacy Węgier Decker Dean Olan Lacroix Dominik Peter oraz Arti Aigro
(23.01.2019, 18:43)
troll
znowu zaskakuj±co wysoko reprezentant finlandi
(23.01.2019, 18:30)
Bart
Juroszek zaskakuj±co slabo
(23.01.2019, 18:20)
troll
Tkachenko Thomas W±sek i Roth to s± główni faworyci
(23.01.2019, 18:20)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
M¦J Lahti: Thomas Aasen Markeng najlepszy na treningu, W±sek drugi
M¦J Lahti: Thomas Aasen Markeng najlepszy na treningu, W±sek drugi

M¦J Lahti: Thomas Aasen Markeng najlepszy na treningu, W±sek drugi

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich