Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Guylim Park uzyskała najlepszy rezultat podczas serii próbnej przed drugim konkursem Pucharu Kontynentalnego kobiet w Planicy. Dobrze spisały się Polki - Kinga Rajda i Kamila Karpiel uplasowały się w czołowej dziesiątce.

Park przy wietrze 0,12 m/s w plecy poleciała na odległość 94,5 metra - to pozwoliło jej o 3,7 punktu wyprzedzić Stepankę Ptackową (94 m - wiatr 0,19 m/s pod narty). Trzeci rezultat należał do Katry Komar (94,5 m - wiatr 0,41 m/s).

Nieźle spisały się Polki - Kinga Rajda była szósta (90,5 m), a Kamila Karpiel - siódma (90 m); obie startowały w niemal neutralnych warunkach. Nieco słabiej poszło Annie Twardosz (83,5 m przy wietrze 0,46 m/s w plecy; piętnasta lokata).

Wszystkie panie startowały z szesnastej belki. Wiatr wiał z umiarkowaną siłą (do 0,7 m/s), głównie w plecy, choć momentami zmieniał kierunek na korzystny dla zawodniczek.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Guy-Lim Park Korea Pd. 94.5 60.2
2 Stepanka Ptackova Czechy 94.0 56.5
3 Katra Komar Słowenia 94.5 55.7
4 Jerneja Brecl Słowenia 93.0 54.9
5 Anna Shpynyeva Rosja 90.5 52.3
6 Kinga Rajda Polska 90.5 51.3
7 Kamila Karpiel Polska 90.0 50.1
8 Sophie Sorschag Austria 89.0 47.7
9 Pia Mazi Słowenia 89.5 47.2
10 Mariia Iakovleva Rosja 89.0 47.1
11 Barbora Blazkova Czechy 85.0 46.5
12 Natalie Eilers Kanada 85.0 43.2
13 Valentina Sderzhikova Kazachstan 83.0 42.7
14 Julia Huber Austria 87.5 42.6
15 Anna Twardosz Polska 83.5 41.5
16 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 84.0 41.2
17 Elisabeth Raudaschl Austria 84.5 40.4
18 Natasha Bodnarchuk Kanada 82.5 39.5
19 Alina Borodina Rosja 85.5 39.3
20 Veronica Gianmoena Włochy 82.5 37.7
21 Susanna Forsstroem Finlandia 81.5 37.6
22 Veronika Jencova Czechy 81.5 37.0
23 Jenny Rautionaho Finlandia 85.0 35.8
24 Astrid Moberg Szwecja 81.0 35.0
25 Veronika Shishkina Kazachstan 79.0 34.7
26 Rea Kindlimann Szwajcaria 78.0 29.4
27 Arantxa Lancho Niemcy 77.0 28.3
28 Anna Hoffmann USA 78.0 27.6
29 Marta Krepelkova Czechy 76.0 27.3
30 Paige Jones USA 77.5 23.5
31 Kristina Prokopieva Rosja 74.5 23.4
32 Virag Voros Węgry 73.5 22.4
33 Annika Belshaw USA 76.5 20.4
34 Pia Lilian Kuebler Niemcy 71.5 18.5
35 Katja Markuta Słowenia 71.5 15.8
36 Katharina Ellmauer Austria 71.0 13.7
37 Samantha Macuga USA 70.0 12.6
38 Alina Tukhtaeva Kazachstan 67.0 9.8
39 Dayana Pekha Kazachstan 63.5 3.4
40 Vitalina Herasymiuk Ukraina 62.5 2.0
41 Bianca Elena Stefanuta Rumunia 57.0 0.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
hej
Karpiel prowadzi
(20.01.2019, 10:41)
zzz
Dobra ta Koreanka!
(20.01.2019, 09:55)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Planica: Guylim Park najlepsza w serii próbnej, Rajda i Karpiel w dziesiątce
CoC Planica: Guylim Park najlepsza w serii próbnej, Rajda i Karpiel w dziesiątce

CoC Planica: Guylim Park najlepsza w serii próbnej, Rajda i Karpiel w dziesiątce

Kalendarium
Erik Simon
Dziś urodziny obchodzą:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie są najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich