TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Nieobecno¶ć Rosjan w konkursach P¦ w Val di Fiemme spowodowana była krajowymi mistrzostwami w Czajkowskim. Dwukrotnym mistrzem Rosji został Jewgienij Klimow.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pi±tkowym konkursie na obiekcie normalnym Jewgienij Klimow pokonał Michaiła Maksimoczkina, a trzeci był Roman Sergiejewicz Trofimow. Dopiero dziesi±te miejsce zaj±ł Dienis Korniłow, a Dimitrij Wasiliew nie pojawił się na starcie z powodu bólu pleców.

Dwa dni póĽniej skoczkowie rywalizowali na dużym obiekcie. Tutaj ponownie triumfował Klimow z duż± przewag±, pokonuj±c Trofimowa i Maksimoczkina. Wasiliew stan±ł na starcie i po pierwszym skoku zajmował pozycję wicelidera, jednak po drugiej serii spadł na szóste miejsce.

Mistrzostwa Rosji były jednocze¶nie eliminacj± na M¦ w Seefeld. Pięciu najlepszych uda się zatem do Austrii. Drugi garnitur wyst±pi w Pucharze ¦wiata w Sapporo i Lahti, gdzie ekipa na M¦ nie pojedzie.

Wyniki skrócone HS-102
zawodnikkrajodl. 1odl. 2punkty
1Evgeniy KlimovRosja90.0105.5250.3
2Mikhail MaksimochkinRosja97.596.5236.9
3Roman Sergeevich TrofimovRosja92.591.0218.8
4Aleksandr BazhenovRosja89.093.5216.0
5Maksim SergeevRosja89.593.0215.5
6Vladislav BoyarintsevRosja89.087.5202.9
7Mikhail NazarovRosja85.086.5200.9
8Danil SadreevRosja86.586.0197.7
9Mikhail PurtovRosja85.086.0197.2
10Denis KornilovRosja81.088.0195.7
11Alexander SardykoRosja88.085.5192.9
12Konstantin PetrovRosja87.084.0190.8
13Oleg PavlenkoRosja88.079.5189.4
14Aleksandr LoginovRosja86.582.5188.5
15Vladislav MustafinRosja86.083.5187.6

Wyniki skrócone HS-140
zawodnikkrajodl. 1odl. 2punkty
1Evgeniy KlimovRosja141.5131.5272.3
2Roman Sergeevich TrofimovRosja129.0112.0210.9
3Mikhail MaksimochkinRosja121.0118.0206.6
4Egor UsachevRosja123.0116.0204.6
5Aleksandr BazhenovRosja126.5101.5199.4
6Dimitry VassilievRosja136.5100.5198.6
7Mikhail NazarovRosja122.5111.5198.0
8Alexander SardykoRosja113.0117.5188.2
9Ilmir HazetdinovRosja109.5122.5186.7
10Denis KornilovRosja118.0110.5184.2
11Alexander ShuvalovRosja115.0114.5180.5
12Aleksandr LoginovRosja113.0110.5178.3
13Mikhail PurtovRosja127.088.5169.9
14Artem RedzhepovRosja113.5105.5165.3
15Kiril KotikRosja112.0110.5164.6

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Polonus
Ciekawe jak była nagroda za podwójne zwycięstwo.
Może podwójna "Stolicznaja"?
(17.01.2019, 09:33)
aaa
a cedyk powinień już dawno zamkn±ć jadaczkę
(15.01.2019, 15:34)
cedryk
Wasiljew powinien już dawno zakońćzyć kariere
(15.01.2019, 13:34)
aaa
Skład na M¦ to na pewno: Klimov, Maksimochkin i Trofimov. Dwójka pozostałych to zagadka. Albo postawi± na Nazarova i Vassilieva albo na Bazhenova i Vassilieva
(15.01.2019, 10:01)
fffffffffffffff
co je z korniłowem
(15.01.2019, 03:28)
Arturion
Klimow, Trofimow i Maksymoczkin.
A poza tym? Ja bym wysłał Bażenowa i Wasiliewa. Dima może odpalić.
(14.01.2019, 20:29)
Tomek
Bez sensu te wyniki.
(14.01.2019, 18:49)
marmi
Ciekawe czy i kogo do Zakopanego przy¶l±, zabrakło tej informacji w artykule...
(14.01.2019, 16:53)
Sweet
Aleksandr Loginov heh tak samo jak biathlonista :)
(14.01.2019, 15:52)
Sweet
Ale szkoda Kornilov ale spadek
(14.01.2019, 15:51)
Sweet
Brawo Maksimochkin oby wrócił do dobrej formy. Bazhenov brawo! 5 mam nadzieję będzie Dmitrij.
(14.01.2019, 15:50)
Sweet
Evgeniy nokaut! Do zobaczenia w weekend!
(14.01.2019, 15:49)
Sweet
Dima znowu!!! 135,5 a zaraz 100. Widać na formę jakiej nie miał parę lat ale drugi skok wychodzi tragiczny. Oby ustatkowal to by było fantastycznie.
(14.01.2019, 15:48)
toms
61,4 punktu przewagi Klimova nad drugim zawodnikiem na skoczni dużej. To najlepiej pokazuje w jakim stanie jest rosyjska kadra. Przepa¶ć. Na M¦ mog± mieć problem z awansem do drugiej serii w drużynówce i to mimo posiadania takiego skoczka jak Klimov. Szkoda, że Kornilov zaliczył taki zjazd. Vassilev też rzadko kiedy odpala z przyzwoitym skokiem. Kiedy¶ jeszcze mieli dobrze zapowiadaj±cego się Karelina, ale niestety.
(14.01.2019, 15:31)
FanStocha
Obstawiam:
Evgeniy Klimov
Roman Sergeevich Trofimov
Mikhail Maksimochkin - to pewniacy
Dodatkowo szansę powinien otrzymać Maksim Sergeev, ponieważ najpierw był 5, a w 2 konkursie był 2 po pierwszej serii, ale w drugiej nie ma wyniku nie wiedzieć czemu.
Tym pi±tym będzie albo Bazhenov albo Vassiliev
(14.01.2019, 14:42)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Klimow podwójnym mistrzem Rosji
Klimow podwójnym mistrzem Rosji

Klimow podwójnym mistrzem Rosji

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »