TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Maren Lundby zdecydowanie wygrała drugi konkurs P¦ w Sapporo. Norweżka skakała na 128 i 133,5 metra i o prawie 20 punktów wyprzedziła liderkę cyklu - Katharinę Althaus.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Na podium stanęła też Juliane Seyfarth, a tuż za pudłem znalazły się Austriaczki Pinkelnig i Iraschko-Stolz.

Pi±ta po 1. serii Sara Takanashi, znów straciła po drugim skoku i ostatecznie zajęła ósm± lokatę.

W klasyfikacji generalnej Althaus ma 92 punkty przewagi nad Maren Lundby. Kolejne konkursy już za pięc dni w Zao.

Wyniki końcowe
zawodnikkrajodl. 1odl. 2punkty
1Maren LundbyNorwegia128.0133.5229.8
2Katharina AlthausNiemcy126.5126.0210.5
3Juliane SeyfarthNiemcy128.5125.5206.5
4Eva PinkelnigAustria116.0131.5199.3
5Daniela Iraschko-StolzAustria122.5117.5190.6
6Ramona StraubNiemcy112.0134.0187.3
7Anna Odine StroemNorwegia114.5115.0176.3
8Sara TakanashiJaponia116.5110.5175.8
9Elena RunggaldierWłochy110.0119.5174.1
10Yuki ItoJaponia109.5120.0170.9
11Carina VogtNiemcy109.0119.5170.5
12Nika KriznarSłowenia115.5109.0163.1
13Sofia TikhonovaRosja109.5108.0157.8
14Chiara HoelzlAustria105.0111.0151.9
15Anna RupprechtNiemcy108.0110.5146.3
16Ursa BogatajSłowenia104.5110.0145.9
17Nozomi MaruyamaJaponia106.0107.0143.6
18Lidiia IakovlevaRosja106.5110.0141.9
19Silje OpsethNorwegia102.0110.5139.9
20Alexandra KustovaRosja93.5107.5134.4
21Lara MalsinerWłochy97.5105.0130.8
22Lea LemareFrancja102.5100.5123.3
23Maja VticSłowenia101.598.0117.4
24Kaori IwabuchiJaponia91.599.0114.8
25Jacqueline SeifriedsbergerAustria88.5104.0110.8
26Jerneja BreclSłowenia94.595.0107.7
27Spela RogeljSłowenia97.093.5107.0
28Lucile MoratFrancja91.095.5105.6
29Julia KykkänenFinlandia93.094.5102.0
30Xueyao LiChiny96.091.5100.4
31Pauline HesslerNiemcy92.0 44.2
32Haruka IwasaJaponia88.5 40.6
33Nita EnglundUSA87.5 37.1
34Ksenia KablukovaRosja84.0 35.1
35Daniela Vasilica HaralambieRumunia85.5 34.0
36Katra KomarSłowenia84.5 31.0
37Oceane Avocat GrosFrancja79.0 25.7
38Aleksandra BarantcevaRosja82.0 23.0
39Tara Geraghty-MoatsUSA80.5 21.2
40Tong MaChiny80.5 20.1

klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata kobiet »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Sweet
znowu! Runggaldier super! Tara dzisiaj w konkursie, to jest kombinatorka norweska.
(13.01.2019, 20:23)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Sapporo: Maren Lundby wygrywa konkurs
P¦ Sapporo: Maren Lundby wygrywa konkurs

P¦ Sapporo: Maren Lundby wygrywa konkurs

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »