TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Daniela Iraschko-Stolz wygrała konkurs Pucharu ¦wiata w Sapporo. 35-latka ostatni raz dokonała tego prawie rok temu.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Dzi¶ po skokach na 127 i 121,5 metra wyprzedziła Juliane Seyfarth o zaledwie pół punktu. Trzecie miejsce zajęła Maren Lundby, która awansowała z siódmej pozycji. Jej pierwszy skok to zaledwie 105 metrów. W drugim skoku l±dowała aż trzydzie¶ci metrów dalej.

Słabo spisała się Sara Takanashi, która zajęła dopiero 11. miejsce, choć w serii próbnej nie miała sobie równych.

Spory awans w II serii zaliczyła Chinka Xueyao Li. W swojej drugiej próbie poleciała na 117 metr i z 30 pozycji znalazła się na 20-tej.

W klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata Katharina Althaus ma 112 punktów przewagi nad Lundby. Iraschko awansowała na czwarte miejsce. Jutro drugi konkurs na Okurayamie.

Wyniki końcowe
zawodnikkrajodl. 1odl. 2punkty
1Daniela Iraschko-StolzAustria127.0121.5200.4
2Juliane SeyfarthNiemcy125.0121.0199.9
3Maren LundbyNorwegia105.0135.0196.2
4Katharina AlthausNiemcy119.0123.0190.8
5Eva PinkelnigAustria117.0123.0183.3
6Yuki ItoJaponia111.5122.5178.2
7Ramona StraubNiemcy123.0117.0174.2
8Carina VogtNiemcy115.0119.0173.6
9Anna Odine StroemNorwegia112.0113.0161.0
10Chiara HoelzlAustria106.5110.5156.2
11Sara TakanashiJaponia111.0110.5154.6
12Elena RunggaldierWłochy109.5113.0152.8
13Yuka SetoJaponia108.0112.0150.2
14Nika KriznarSłowenia110.0108.5143.0
15Nozomi MaruyamaJaponia97.0119.0140.6
16Jerneja BreclSłowenia111.0100.0132.4
17Ursa BogatajSłowenia107.0109.0131.9
18Silje OpsethNorwegia103.0108.0127.5
19Kaori IwabuchiJaponia100.0106.0126.8
20Xueyao LiChiny96.5117.0122.0
21Julia KykkänenFinlandia96.5110.0119.3
22Jacqueline SeifriedsbergerAustria97.0102.0118.2
23Sofia TikhonovaRosja102.0100.0114.0
24Lea LemareFrancja97.098.0108.1
25Anna RupprechtNiemcy98.0101.5107.1
26Haruka IwasaJaponia103.098.5106.5
27Lidiia IakovlevaRosja97.099.0103.9
 Misaki ShigenoJaponia102.096.5103.9
29Lara MalsinerWłochy100.597.5103.3
30Spela RogeljSłowenia96.5100.097.9
31Alexandra KustovaRosja94.5 42.2
32Maja VticSłowenia88.5 34.4
33Katra KomarSłowenia90.5 32.3
34Ksenia KablukovaRosja86.0 29.2
35Oceane Avocat GrosFrancja87.5 28.2
36Shihori OiJaponia86.0 26.1
37Pauline HesslerNiemcy85.0 25.0
38Nita EnglundUSA83.0 20.8
39Lucile MoratFrancja81.0 18.1
40Daniela Vasilica HaralambieRumunia76.0 11.9

klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata kobiet »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Sweet
Daniela tez dostala dramatyczny wiatr 76 metrow przeciez to nie jej poziom.
(12.01.2019, 20:37)
Sweet
Brawo Daniela oby byl medal na M¦ u siebie, to sie nalezy za to co zrobila dla kobiecych skokow.
(12.01.2019, 20:36)
Sweet
wiatr rzadzil jak zawsze prawie na Okurayamie, bardzo slaby poziom konkursu i Sara dwa razy dostala wiatr z tylu wiece spokojnie.
(12.01.2019, 20:36)
Kuba Dawicki
Sara u siebie 11. lel
(12.01.2019, 10:56)
Kuba Dawicki
babcia się obudziła :O
(12.01.2019, 10:56)
MAROOO121
Ciekawe gdzie jest Xinyue Chang bo już od dłuższego czasu jej nie widać
(12.01.2019, 10:27)
CzarnyBaron
Typer płakał jak konkurs się skończył.
Czy Julia nie mogła dostać 2 not lepszych o 0,5pkt? :(
(12.01.2019, 10:18)
hej
Kiedy polskie skoczkinie doczekaj± sie trenera z prawdziwego zdarzenia? I kiedy my doczekamy sie prawdziwych wynikow?
(12.01.2019, 09:32)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ kobiet Sapporo: Iraschko-Stolz wygrywa konkurs
P¦ kobiet Sapporo: Iraschko-Stolz wygrywa konkurs

P¦ kobiet Sapporo: Iraschko-Stolz wygrywa konkurs

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »