Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC

Maren Lundby wygrała kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu ¦wiata kobiet w Sapporo. Za Norweżk± uplasowały się Sara Takanashi i Daniela Iraschko-Stolz...

Lundby w kwalifikacjach poleciała zdecydowanie najdalej ze wszystkich zawodniczek - 134 metry z 22. belki startowej i przy stosunkowo silnym wietrze pod narty (0,42 m/s) dało jej ponad szesna¶cie punktów przewagi nad Sar± Takanashi (119,5 m z tego samego rozbiegu, ale przy wietrze 0,57 m/s w plecy).

Trzeci rezultat rundy należał do Danieli Iraschko-Stolz (125,5 m - belka 22., wiatr 0,44 m/s pod narty), a kolejne - do Kathariny Althaus (122,5 m), Evy Pinkelnig (122 m) i Cariny Vogt (118 m).

Pocz±tkowo panie startowały z 24. belki, póĽniej rozbieg skrócono do 22. bramki. Wiatr wiał z sił± do 0,9 m/s, ale często zmieniał kierunek.
Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Maren Lundby Norwegia 134.0 137.2
2 Sara Takanashi Japonia 119.5 121.0
3 Daniela Iraschko-Stolz Austria 125.5 119.1
4 Katharina Althaus Niemcy 122.5 119.0
5 Eva Pinkelnig Austria 122.0 117.3
6 Carina Vogt Niemcy 118.0 114.2
7 Elena Runggaldier Włochy 115.0 108.4
8 Nika Kriznar Słowenia 115.0 106.9
  Yuki Ito Japonia 117.5 106.9
10 Chiara Hoelzl Austria 114.5 106.3
11 Anna Odine Stroem Norwegia 111.0 104.3
12 Ursa Bogataj Słowenia 111.0 102.0
13 Juliane Seyfarth Niemcy 113.0 101.1
14 Nozomi Maruyama Japonia 119.5 100.6
15 Lidiia Iakovleva Rosja 113.0 99.8
16 Anna Rupprecht Niemcy 113.0 98.1
17 Jacqueline Seifriedsberger Austria 110.5 95.4
18 Yuka Seto Japonia 113.5 94.1
19 Jerneja Brecl Słowenia 108.5 92.4
20 Ramona Straub Niemcy 109.5 91.8
21 Alexandra Kustova Rosja 110.0 91.1
22 Sofia Tikhonova Rosja 103.0 87.5
23 Spela Rogelj Słowenia 107.5 87.4
24 Lara Malsiner Włochy 108.0 87.1
25 Kaori Iwabuchi Japonia 107.0 85.0
26 Silje Opseth Norwegia 106.0 84.6
27 Lucile Morat Francja 105.0 83.8
  Maja Vtic Słowenia 112.0 83.8
29 Julia Kykkänen Finlandia 108.0 82.4
30 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 110.0 81.8
31 Misaki Shigeno Japonia 105.0 81.4
32 Katra Komar Słowenia 105.5 78.3
33 Oceane Avocat Gros Francja 105.5 77.3
34 Ksenia Kablukova Rosja 103.5 72.1
35 Shihori Oi Japonia 99.0 71.4
36 Nita Englund USA 103.5 67.2
37 Xueyao Li Chiny 101.0 66.2
38 Lea Lemare Francja 93.0 62.3
39 Haruka Iwasa Japonia 95.0 62.2
40 Pauline Hessler Niemcy 90.0 57.7
41 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 94.0 56.8
42 Aleksandra Barantceva Rosja 92.0 52.6
43 Yuka Kobayashi Japonia 92.5 50.3
44 Rio Seto Japonia 87.5 49.0
45 Kaede Narita Japonia 86.5 48.5
46 Andreea Diana Trambitas Rumunia 90.5 46.1
47 Ren Mikase Japonia 90.0 45.0
48 Tong Ma Chiny 81.0 33.6
49 Tara Geraghty-Moats USA 80.0 27.5
50 Nina Lussi USA DSQ DSQ
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Sweet
brawo kobiety na Okurayamie i to dwa razy!
(11.01.2019, 20:23)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Sapporo: Maren Lundby zdecydowanie najlepsza w kwalifikacjach
P¦ Sapporo: Maren Lundby zdecydowanie najlepsza w kwalifikacjach

P¦ Sapporo: Maren Lundby zdecydowanie najlepsza w kwalifikacjach

Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich