Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k

Daniela Iraschko-Stolz i Maren Lundby spisały się najlepiej podczas treningów przed zawodami Pucharu ¦wiata kobiet w Sapporo...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W pierwszej rundzie zdecydowanie najdalszy skok oddała Daniela Iraschko-Stolz - Austriaczka poleciała na odległo¶ć aż 131,5 metra, jednak zrobiła to z 22. belki i przy lekkim wietrze pod narty (0,09 m/s). Za jej plecami znalazły się Sara Takanashi (119 m - belka dwudziesta, wiatr 0,22 m/s w plecy) i Carina Vogt (124,5 m - belka 22., wiatr 0,32 m/s pod narty), a kolejne pozycje zajęły Yuki Ito (123 m), Nika Kriznar (120 m) i Chiara Hoelzl (125,5 m).

Druga seria to popis Maren Lundby - startuj±ca z 22. belki Norweżka l±dowała na 132. metrze (wiatr 0,05 m/s w plecy) i wyraĽnie wyprzedziła Danielę Iraschko-Stolz (131 m - belka 24., wiatr 0,17 m/s w plecy) oraz Yuki Ito (133,5 m - belka 24., wiatr 0,25 m/s pod narty). W czołówce znalazły się także Katharina Althaus (125 m), Chiara Hoelzl (134 m z 27. belki) i Eva Pinkelnig (121,5 m).

W pierwszej serii panie startowały z belek 25., 23., 22., 20. i 19.; w drugiej - z 27., 25., 24. i 22. Wiatr wiał z różnych stron, a jego prędko¶ć osi±gała maksymalnie 1,6 m/s.
Wyniki treningu - seria I
zawodnik kraj odl. punkty
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 131.5 63.2
2 Sara Takanashi Japonia 119.0 52.0
3 Carina Vogt Niemcy 124.5 48.1
4 Yuki Ito Japonia 123.0 46.3
5 Nika Kriznar Słowenia 120.0 43.1
6 Chiara Hoelzl Austria 125.5 42.1
7 Eva Pinkelnig Austria 122.0 41.4
8 Katharina Althaus Niemcy 114.5 40.6
9 Elena Runggaldier Włochy 123.5 39.7
10 Maren Lundby Norwegia 107.0 34.6
11 Juliane Seyfarth Niemcy 107.0 34.2
12 Ramona Straub Niemcy 114.5 31.5
13 Anna Odine Stroem Norwegia 114.0 30.0
14 Jacqueline Seifriedsberger Austria 121.0 28.9
15 Ursa Bogataj Słowenia 115.0 26.6
16 Yuka Seto Japonia 118.0 25.3
17 Kaori Iwabuchi Japonia 118.0 23.9
18 Silje Opseth Norwegia 108.5 18.4
19 Julia Kykkänen Finlandia 110.5 17.0
20 Alexandra Kustova Rosja 108.5 14.6
21 Spela Rogelj Słowenia 115.0 12.8
22 Rio Seto Japonia 102.5 10.5
23 Sofia Tikhonova Rosja 101.0 9.8
  Nozomi Maruyama Japonia 113.0 9.8
25 Jerneja Brecl Słowenia 110.0 9.1
26 Anna Rupprecht Niemcy 109.0 8.6
27 Pauline Hessler Niemcy 109.0 5.7
28 Yuka Kobayashi Japonia 101.0 5.6
29 Lea Lemare Francja 103.5 3.6
30 Lara Malsiner Włochy 101.5 3.1
31 Misaki Shigeno Japonia 100.0 1.6
32 Lidiia Iakovleva Rosja 87.0 0.0
  Lucile Morat Francja 100.0 0.0
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 93.5 0.0
  Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 83.0 0.0
  Maja Vtic Słowenia 96.0 0.0
  Xueyao Li Chiny 95.5 0.0
  Oceane Avocat Gros Francja 90.0 0.0
  Ksenia Kablukova Rosja 94.5 0.0
  Nita Englund USA 94.0 0.0
  Tara Geraghty-Moats USA 81.5 0.0
  Andreea Diana Trambitas Rumunia 78.0 0.0
  Katra Komar Słowenia 76.0 0.0
  Nina Lussi USA 74.0 0.0
  Tong Ma Chiny 73.5 0.0
  Haruka Iwasa Japonia 84.5 0.0
  Aleksandra Barantceva Rosja 85.0 0.0
  Shihori Oi Japonia 88.0 0.0
  Ren Mikase Japonia 82.5 0.0
  Kaede Narita Japonia 87.0 0.0
Wyniki treningu - seria II
zawodnik kraj odl. punkty
1 Maren Lundby Norwegia 132.0 88.0
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 131.0 80.3
3 Yuki Ito Japonia 133.5 79.9
4 Katharina Althaus Niemcy 125.0 76.3
5 Chiara Hoelzl Austria 134.0 70.2
6 Eva Pinkelnig Austria 121.5 68.7
7 Carina Vogt Niemcy 122.5 68.4
8 Sara Takanashi Japonia 120.0 65.5
9 Juliane Seyfarth Niemcy 118.5 63.9
10 Ursa Bogataj Słowenia 121.5 57.1
11 Nika Kriznar Słowenia 118.0 56.7
12 Anna Odine Stroem Norwegia 116.0 54.8
13 Elena Runggaldier Włochy 122.0 54.1
14 Lara Malsiner Włochy 117.5 50.9
15 Alexandra Kustova Rosja 114.0 50.1
16 Kaori Iwabuchi Japonia 117.0 47.7
17 Nozomi Maruyama Japonia 115.5 46.5
18 Sofia Tikhonova Rosja 109.0 45.3
19 Haruka Iwasa Japonia 113.0 40.7
20 Anna Rupprecht Niemcy 113.0 40.5
21 Ramona Straub Niemcy 109.0 37.0
  Rio Seto Japonia 112.0 37.0
23 Katra Komar Słowenia 105.5 36.1
24 Misaki Shigeno Japonia 114.0 36.0
25 Julia Kykkänen Finlandia 106.0 35.8
26 Pauline Hessler Niemcy 113.0 34.1
27 Silje Opseth Norwegia 108.5 31.8
  Yuka Seto Japonia 105.5 31.8
29 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 109.0 29.2
30 Lidiia Iakovleva Rosja 102.0 28.2
31 Spela Rogelj Słowenia 103.0 27.6
32 Xueyao Li Chiny 104.5 26.1
33 Oceane Avocat Gros Francja 104.0 25.9
34 Lea Lemare Francja 104.5 25.7
35 Aleksandra Barantceva Rosja 98.5 24.1
36 Yuka Kobayashi Japonia 102.5 23.2
37 Lucile Morat Francja 104.0 22.5
38 Jacqueline Seifriedsberger Austria 101.0 20.6
39 Shihori Oi Japonia 104.0 19.0
40 Nita Englund USA 96.0 16.4
41 Kaede Narita Japonia 92.5 13.2
42 Tara Geraghty-Moats USA 90.0 9.2
43 Ren Mikase Japonia 97.0 8.6
44 Jerneja Brecl Słowenia 93.0 6.8
45 Ksenia Kablukova Rosja 85.0 6.1
46 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 86.0 4.5
47 Maja Vtic Słowenia 88.0 1.1
48 Andreea Diana Trambitas Rumunia 75.0 0.0
  Nina Lussi USA 82.0 0.0
  Tong Ma Chiny 85.0 0.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Sapporo: Treningi dla Iraschko-Stolz i Lundby
P¦ Sapporo: Treningi dla Iraschko-Stolz i Lundby

P¦ Sapporo: Treningi dla Iraschko-Stolz i Lundby

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich