TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
20.01.2019, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦ kobiet

Sze¶ciu polskich skoczków wyst±pi w weekendowych zawodach Pucharu ¦wiata w Val di Fiemme. W składzie naszej ekipy nie mogło być żadnych niespodzianek...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Po Turnieju Czterech Skoczni, w trakcie którego "go¶cinnie" w Pucharze ¦wiata startował Aleksander Zniszczoł, powracamy do tzw. żelaznej szóstki Stefana Horngachera. We włoskiej Dolinie Płomieni wyst±pi± więc Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Stefan Hula i Maciej Kot.

Program zawodów w Predazzo przewiduje dwa konkursy indywidualne (sobota, niedziela) oraz pi±tkowe treningi wraz z kwalifikacjami.
Puchar ¦wiata Val di Fiemme
11 stycznia 2019 (pi±tek)
11:00odprawa techniczna
16:00oficjalny trening (dwie serie)
18:00kwalifikacje
12 stycznia 2019 (sobota)
15:00seria próbna
16:00konkurs indywidualny
13 stycznia 2019 (niedziela)
16:00kwalifikacje
17:00konkurs indywidualny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Mariusz
Ludzie, Wy z tym Kotem to tak na poważnie? Że pojedzie na PK i się odbuduje, że jakie¶ podium sobie zdobędzie? Niestety obawiam się, że i w PK nie zdobyłby nawet punktu...
(11.01.2019, 10:34)
Kibic
Tylko tu chodzi o to że co z tego że Kot zostanie w Polsce albo pojedzie na Coc skoro nie będzie dobrego trenera który mógłby z nim na spokojnie potrenowac. Na pewno dużo więcej da mu trenowanie pod okiem Horngahera
(11.01.2019, 09:12)
DragonL
@pieszy365
fajnie Ci idzie, ale z listami poprostu ich nie ma. Typujesz na czuja, a maj±c doswiadczenie idzie Ci coraz lepiej. Czasem co¶ gdzie¶ wypłynie i jak ¶ledzisz różne strony to będziesz do przodu. Strony typu: federacje danego kraju, strony skoczni, popularne strony i fora polskie i zagraniczne o skokach. Ogólnie jednak musisz mieć to co¶. Powodzenia.
(11.01.2019, 02:52)
Xd
Niech kota dadz± do PK tam może co¶ sie uda
(10.01.2019, 20:08)
troll
potrzebujemy więcej miejsc w PK
(10.01.2019, 18:57)
hulag
po co Kot
(10.01.2019, 15:33)
Xzetoskey
Po co tego Kota ci±gnie, układy?? Facet totalnie bez formy, odbudować się w PK i wtedy my¶leć o powołaniu go do kadry A
(10.01.2019, 15:29)
cedryk
W sumie mogliby tylko 4 wystawić, a resztę do PK
(10.01.2019, 09:15)
Dv
Tych konkursów ind w tym roku jaki¶ wysyp . Szkoda że nie było od Wisły drużynówki :)
(10.01.2019, 09:13)
Więc
i Kotełek
(10.01.2019, 08:53)
Więc
mogliby dać kogo¶ kto punktuje w CoC na przykład Olka,TCS to za duża presja powinien dostać szanse, a Hula-Bula do kontynentalnego.
(10.01.2019, 08:52)
hej
Skoro cala 6 skacze w PS na koszt FIS to równie dobrze mog± tam trenować z trenerem. W domu zostaliby z treningami sami. Dla Polski nic sie nie zmieni bo cala reszta polskich skoczkow ma problemy z wej¶ciem do 30 PK.
(10.01.2019, 07:08)
zła decyzja
Kot i Hula powinni zostać w domu, s± bez formy.
(10.01.2019, 02:56)
Arturion
Zniszczoł skakal niewiele lepiej, a Kot miewał przebłyski w treningach. Lepiej niech będzie, jak jest. Kot ma większy potencjał. O wszystkim rozstrzygnie Zakopane.
(09.01.2019, 22:37)
kzez1986
Ja wiem czy nie jest to niespodzianka? Zniszczoł skakal lepiej od Kota w TCSie ogólnie
(09.01.2019, 22:14)
hej
Kazdy u swojego trenera będzie odbudowywał formę a za tydzień i tak zlot w Zakopanem
(09.01.2019, 21:48)
tomek
Absolutnie nie uważam, żeby Zniszczoł na TCS zachwycał form±, ale mieli¶my przynajmniej porównanie kto jest w stanie więcej dać naszej kadrze. A mimo to Kot jeĽdzi z reszt± zwiedzać ¶wiat mimo fatalnej formy a Zniszczoł został z powrotem odesłany do CoC. Jak dla mnie decyzja mało zrozumiała. Już lepiej by było ich obu odesłać na odbudowanie do kontynentala.
(09.01.2019, 21:31)
Dewatet
Ten Horngacher to podpisał na rok żeby naszych rozregulowac i pójdzie gdzie indziej,a rywale mu odpada,to cwaniak
(09.01.2019, 21:06)
T
Wreszcie się zacznie co¶ dziać, bo te powtórki z TCS już mi się znudziły. Tym bardziej będzie ciekawie, bo to powrót na stare, dobre ¶mieci ;) Odno¶nie naszego składu to powtarzam się, ale po co tam ten Kot?
(09.01.2019, 20:57)
hej
@pieszy
Nie ma nigdzie takich list. Możesz szukac na stronach skoczni gdzie odbęd±e sie zawody listy zgłoszeń ale to tez niepewne bo trenerzy musza kogo¶ wpisać to wpisuj± a potem i tak moze pojawić sie kto¶ inny. Trzeba szukac na stronach skoczkow i federacji
(09.01.2019, 18:20)
Lolek
Ale mnie wkurza ta cała celebrytka Justyna żyła jak ja jej nie znoszę to co powiedziała ostatnio to już przegięła cytuje "facet zawsze jest winny" błagam niech jej odetn± dostęp do mediów.
(09.01.2019, 18:19)
hej
Niespodziank± jest ze mamy tak kiepsk± kadrę B ze nikt nie potrafił wywalczyć siódmego miejsca a w PK moze skakać tylko 5
(09.01.2019, 18:15)
pieszy365
WITAM !!!
Biorę udział w Typerze. To mój pierwszy sezon. Dobrze mi idzie. Zajmuję 40 miejsce. Mam jednak problem z typowaniem zawodów nizszej rangi tj. CoC i FisCupy. Jest może gdzie¶ dostępna lista startowa zawodników na więcej niż 48h przed konkursem albo chociaz na 24h ?? Wiele razy już typowałem, że kto¶ wygra a tu się okazuje że ten zawodnik startuje w innych zawodach. Np. Lanisek w Klingental miał wygrac a On na TCS pojechał do Austrii. POMOCY.
(09.01.2019, 18:13)