Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC

Ostatnie lata były trudne dla Krzysztofa Bieguna. Zawodnik, który w 2013 roku wygrał inauguracyjne zawody Pucharu Świata w Klingenthal, nie powrócił do dawnej formy i podjął decyzję o zakończeniu kariery.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Ostatnimi zawodami dla Bieguna były konkursy Letniej Grand Prix w Hakubie, rozegrane pod koniec sierpnia. Polak prezentował tam stabilną, ale niską formę - w prawie wszystkich seriach zajmował ostatnie miejsce. To właśnie po zmaganiach w Japonii zdecydował się na zakończenie kariery.

Biegun, który ostatnio starał się łączyć pracę zawodową z treningami, właśnie w charakterze swojej pracy upatruje przyczyn braku odpowiedniej dyspozycji:

- To wina tego, że jednocześnie z treningiem pracowałem jako kierowca. Brakowało mi ruchu, więc waga szybko szła w górę - tłumaczył Biegun w rozmowie z portalem Onet.pl. - Nie brakowało zaangażowania z mojej strony. Najlepiej o tym świadczą wyniki testów, jakie przeprowadzamy co tydzień. Za każdym razem biłem swoje rekordy - dodał.

Obecnie Biegun skupia się na pracy w charakterze kierowcy, ale swoją przyszłość wiąże ze skokami:

- Nie ukrywam, że w przyszłości chciałbym pracować jako trener, zresztą robię kurs. Ciągnie mnie jednak do tych skoków... - zakończył.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« październik 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
hololomat
Skijumper 1000
Nie, nie będzie
(27.10.2018, 15:15)
Skijumper 1000
Czy bedzie transmisja z MP ? PROSZĘ O ODPOWIEDŻ !!!
(27.10.2018, 14:37)
.
No i zniknęły "tamte" komentarze. Chciałbym tylko powiedzieć, że Sportowy wieczór to dno. Panie Parfjanowicz, kim jest Johann Andre Tande? Ja takiego skoczka nie znam.
(27.10.2018, 04:37)
.
@Skijumper 1000: Romaszowa nie było nawet na krajowych zawodach, więc niestety najprawdopodobniej zakończył karierę.
(22.10.2018, 01:10)
Skijumper 1000
;D
(20.10.2018, 18:33)
???
@Skijumper 1000

Oglądaj Russia Today.Jeżeli pojawi się oficjalna informacja o końcu kariery Romaszowa,będzie to najważniejszy temat w serwisach informacyjnych tej stacji.
(20.10.2018, 15:09)
Guten Morgen
Mein name ist Andreas Wellingerr
(20.10.2018, 14:25)
Skijumper 1000
@??? A romaszow?
(20.10.2018, 12:42)
???
@Skijumper 1000

Nieprawda,Rai Sport przerwał transmisję prezentacji Ronaldo w Juventusie i poinformował o zakończeniu kariery przez Di Lenardo.
(20.10.2018, 10:57)
Skijumper 1000
Kto wie co sie dzieje z Alexeyem Romaszowem?I dlaczego żaden serwis nie dał informacji ze Kariere albo skonczyl albo przerwał Zeno Di Lenardo z Włocg?
(19.10.2018, 18:34)
Przyjemny internauta
Atak biegunki, koniec skoków.
(17.10.2018, 02:31)
.
Jak coś, to nie ja napisałem ten komentarz niżej. Ktoś inny mi mój bardzo prosty nick podebrał.
@DragonL: To przeczytaj jego komentarz jeszcze raz i się zastanów.
(15.10.2018, 11:38)
.
@???
Czy jest sens odpisywać na Twoje posty, kiedy zawze odwracasz kota ogonem?
(15.10.2018, 01:58)
???
@DragonL

Niestety,nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
(14.10.2018, 09:27)
DragonL
@.
Istotą wypowiedzi jest pierwsze zdanie: "Dlaczego na liście zawodników z prawem startu w PŚ nie ma Pitei?"
(14.10.2018, 02:34)
.
@DragonL: To nie jest istotą wypowiedzi "???". On nie chce umieszczać Pitei na liście, tylko mówi, że ma to taki sam sens jak pozostawianie Birchlera.
(14.10.2018, 02:04)
DragonL
@???
Pitea juz nie wystartuje czy chcesz tego czy nie, więc nie ma sensu go umieszczać na liscie zawodników z prawem startu, gdybyś był prawdziwym fanem skoków wiedziałbyś o tym.
(14.10.2018, 01:26)
DragonL
@marmi
szkoda się wkurzać, dla mnie każdy kto nie loguje się na serwer i wypowiada się jako anonim jest potencjalnym trolem. Można się wypowiadać, nie logując, ale nie w kwestiach zasadniczych, ważnych.
(14.10.2018, 01:23)
marmi
@???
Będziesz to pisał pod każdym newsem? Czy to jest takie niezwykle ważne aby każdy jeden nic nie znaczący skoczek miał właściwą informację o prawie startu w PŚ? W świetle tego, że w samym FIS jest wiele błędów czy nieaktualnych informacji w tym względzie? Oraz tego, że technicznie rzecz biorąc prawo startu jest dożywotnie? Lista nigdy nie będzie w pełni aktualna czy prawdziwa, mógłbyś już sobie odpuścić i zamiast tego napisać coś na temat?
(13.10.2018, 14:57)
.
@Horus: Tylko, że Adam miał problemy z punktowaniem w PŚ, a Krzysztof w PK...
(13.10.2018, 13:55)
Sebix Malchredi
Sjoen też powinien zostać usunięty z listy bo przestał skakać
(13.10.2018, 13:13)
???
@DragonB

Czytaj ze zrozumieniem.
(13.10.2018, 12:09)
ARTEKK SMASH
@DragonB
ty też
(13.10.2018, 09:15)
DragonB
@???
Daj już spokój,Twoje wiadomości są nieaktualne. Pitea już nie wystartuje, zakończył karierę, po aferze w rumuńskim ZN.
(13.10.2018, 04:04)
???
Dlaczego na liście zawodników z prawem startu w PŚ nie ma Pitei?Jeden z użytkowników obecność na liście Birchlera,o którego końcu kariery poinformował oficjalnie Szwajcarski Związek Narciarski argumentował tym,że "jest młody i może wrócić".Pitea jest w tym samym wieku,obydwaj urodzili się w lipcu 1997 roku.Zdecydujcie się na coś-albo przywracacie Piteę,albo usuwacie z listy Birchlera.

Zresztą jeżeli usunęliście Piteę,to usuńcie też Toroka.Na Instagramie pisze o sobie:"Former ski jumper from Brasov, Romania".

Trzeba też wpisać na listę Deana i wyrzucić Lamy Chappuis.

Z listy powinni zniknąć Erikson i Grimholm,umieszczanie ich na niej jest śmieszne.No,ale jeżeli już chcecie ich trzymać,to przywróćcie Nurmsalu,bądźcie konsekwentni.
(12.10.2018, 23:08)
Horus
Przypadek Bieguna pokazuje, jak cienka jest granica między sukcesem a porażką. Przypomnijcie sobie Małysza z igrzysk w 1998. Skakał wtedy katastrofalnie i był bliski zakończenia kariery. Też pewnie zastanawiał się, czy te skoki mają w ogóle sens i czy nie lepiej poszukać sobie normalnej pracy. Ale wytrzymał i został jednym z najlepszych skoczków w historii.

Nie mówię, że Biegun odniósłby taki sukces, ale może gdyby jeszcze trochę wytrzymał, gdyby ktoś mu pomógł... cóż, już się nie dowiemy co by było.
(12.10.2018, 22:51)
FanFunakiego
Szkoda chłopaka... Niejednokrotnie udowodnił swój potencjał, szkoda, że nie zdołał go w pełni wykorzystać, zwłaszcza, że na zapleczu kadry sytuacja wygląda marnie i każda "para rąk do pracy" by się przydała. Tak czy inaczej powodzenia Krzysiek, może w przyszłości pójdziesz w ślady Kruczka i zostaniesz mistrzem olimpijskim jako trener? Gorąco tego życzę :)
(12.10.2018, 22:32)
marmi
Dziękujemy panie Krzysztofie za to co udało się panu osiągnąć w skokach.
Szkoda, że nie dało się pogodzić pracy ze skakaniem, bo wielu ekspertów mówi, że ma pan duży talent! Moim zdaniem za szybko pan się poddał, ale życzymy sukcesów w przyszłej pracy trenerskiej.
(12.10.2018, 22:28)
.
Szkoda. Kolejny z naszych wielkich zmarnowanych talentów. I to prawdziwy, a nie naciągany przez forumowiczów jak np. Leja. Na konkurencyjnej stronie ktoś pisał, że Ziobro nie był megatalentem i nie szkoda mu go, a Kłuska tak. Różnica polega na tym, że Ziobro w karierze zdobył 500 pkt PŚ, a Kłusek 0. Krzysiu, życzę sukcesów na nowej drodze życia.
(12.10.2018, 20:41)