TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Ostatnie lata były trudne dla Krzysztofa Bieguna. Zawodnik, który w 2013 roku wygrał inauguracyjne zawody Pucharu ¦wiata w Klingenthal, nie powrócił do dawnej formy i podj±ł decyzję o zakończeniu kariery.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Ostatnimi zawodami dla Bieguna były konkursy Letniej Grand Prix w Hakubie, rozegrane pod koniec sierpnia. Polak prezentował tam stabiln±, ale nisk± formę - w prawie wszystkich seriach zajmował ostatnie miejsce. To wła¶nie po zmaganiach w Japonii zdecydował się na zakończenie kariery.

Biegun, który ostatnio starał się ł±czyć pracę zawodow± z treningami, wła¶nie w charakterze swojej pracy upatruje przyczyn braku odpowiedniej dyspozycji:

- To wina tego, że jednocze¶nie z treningiem pracowałem jako kierowca. Brakowało mi ruchu, więc waga szybko szła w górę - tłumaczył Biegun w rozmowie z portalem Onet.pl. - Nie brakowało zaangażowania z mojej strony. Najlepiej o tym ¶wiadcz± wyniki testów, jakie przeprowadzamy co tydzień. Za każdym razem biłem swoje rekordy - dodał.

Obecnie Biegun skupia się na pracy w charakterze kierowcy, ale swoj± przyszło¶ć wi±że ze skokami:

- Nie ukrywam, że w przyszło¶ci chciałbym pracować jako trener, zreszt± robię kurs. Ci±gnie mnie jednak do tych skoków... - zakończył.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
hololomat
Skijumper 1000
Nie, nie będzie
(27.10.2018, 15:15)
Skijumper 1000
Czy bedzie transmisja z MP ? PROSZĘ O ODPOWIEDŻ !!!
(27.10.2018, 14:37)
.
No i zniknęły "tamte" komentarze. Chciałbym tylko powiedzieć, że Sportowy wieczór to dno. Panie Parfjanowicz, kim jest Johann Andre Tande? Ja takiego skoczka nie znam.
(27.10.2018, 04:37)
.
@Skijumper 1000: Romaszowa nie było nawet na krajowych zawodach, więc niestety najprawdopodobniej zakończył karierę.
(22.10.2018, 01:10)
Skijumper 1000
;D
(20.10.2018, 18:33)
???
@Skijumper 1000

Ogl±daj Russia Today.Jeżeli pojawi się oficjalna informacja o końcu kariery Romaszowa,będzie to najważniejszy temat w serwisach informacyjnych tej stacji.
(20.10.2018, 15:09)
Guten Morgen
Mein name ist Andreas Wellingerr
(20.10.2018, 14:25)
Skijumper 1000
@??? A romaszow?
(20.10.2018, 12:42)
???
@Skijumper 1000

Nieprawda,Rai Sport przerwał transmisję prezentacji Ronaldo w Juventusie i poinformował o zakończeniu kariery przez Di Lenardo.
(20.10.2018, 10:57)
Skijumper 1000
Kto wie co sie dzieje z Alexeyem Romaszowem?I dlaczego żaden serwis nie dał informacji ze Kariere albo skonczyl albo przerwał Zeno Di Lenardo z Włocg?
(19.10.2018, 18:34)
Przyjemny internauta
Atak biegunki, koniec skoków.
(17.10.2018, 02:31)
.
Jak co¶, to nie ja napisałem ten komentarz niżej. Kto¶ inny mi mój bardzo prosty nick podebrał.
@DragonL: To przeczytaj jego komentarz jeszcze raz i się zastanów.
(15.10.2018, 11:38)
.
@???
Czy jest sens odpisywać na Twoje posty, kiedy zawze odwracasz kota ogonem?
(15.10.2018, 01:58)
???
@DragonL

Niestety,nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
(14.10.2018, 09:27)
DragonL
@.
Istot± wypowiedzi jest pierwsze zdanie: "Dlaczego na li¶cie zawodników z prawem startu w P¦ nie ma Pitei?"
(14.10.2018, 02:34)
.
@DragonL: To nie jest istot± wypowiedzi "???". On nie chce umieszczać Pitei na li¶cie, tylko mówi, że ma to taki sam sens jak pozostawianie Birchlera.
(14.10.2018, 02:04)
DragonL
@???
Pitea juz nie wystartuje czy chcesz tego czy nie, więc nie ma sensu go umieszczać na liscie zawodników z prawem startu, gdyby¶ był prawdziwym fanem skoków wiedziałby¶ o tym.
(14.10.2018, 01:26)
DragonL
@marmi
szkoda się wkurzać, dla mnie każdy kto nie loguje się na serwer i wypowiada się jako anonim jest potencjalnym trolem. Można się wypowiadać, nie loguj±c, ale nie w kwestiach zasadniczych, ważnych.
(14.10.2018, 01:23)
marmi
@???
Będziesz to pisał pod każdym newsem? Czy to jest takie niezwykle ważne aby każdy jeden nic nie znacz±cy skoczek miał wła¶ciw± informację o prawie startu w P¦? W ¶wietle tego, że w samym FIS jest wiele błędów czy nieaktualnych informacji w tym względzie? Oraz tego, że technicznie rzecz bior±c prawo startu jest dożywotnie? Lista nigdy nie będzie w pełni aktualna czy prawdziwa, mógłby¶ już sobie odpu¶cić i zamiast tego napisać co¶ na temat?
(13.10.2018, 14:57)
.
@Horus: Tylko, że Adam miał problemy z punktowaniem w P¦, a Krzysztof w PK...
(13.10.2018, 13:55)
Sebix Malchredi
Sjoen też powinien zostać usunięty z listy bo przestał skakać
(13.10.2018, 13:13)
???
@DragonB

Czytaj ze zrozumieniem.
(13.10.2018, 12:09)
ARTEKK SMASH
@DragonB
ty też
(13.10.2018, 09:15)
DragonB
@???
Daj już spokój,Twoje wiadomo¶ci s± nieaktualne. Pitea już nie wystartuje, zakończył karierę, po aferze w rumuńskim ZN.
(13.10.2018, 04:04)
???
Dlaczego na li¶cie zawodników z prawem startu w P¦ nie ma Pitei?Jeden z użytkowników obecno¶ć na li¶cie Birchlera,o którego końcu kariery poinformował oficjalnie Szwajcarski Zwi±zek Narciarski argumentował tym,że "jest młody i może wrócić".Pitea jest w tym samym wieku,obydwaj urodzili się w lipcu 1997 roku.Zdecydujcie się na co¶-albo przywracacie Piteę,albo usuwacie z listy Birchlera.

Zreszt± jeżeli usunęli¶cie Piteę,to usuńcie też Toroka.Na Instagramie pisze o sobie:"Former ski jumper from Brasov, Romania".

Trzeba też wpisać na listę Deana i wyrzucić Lamy Chappuis.

Z listy powinni znikn±ć Erikson i Grimholm,umieszczanie ich na niej jest ¶mieszne.No,ale jeżeli już chcecie ich trzymać,to przywróćcie Nurmsalu,b±dĽcie konsekwentni.
(12.10.2018, 23:08)
Horus
Przypadek Bieguna pokazuje, jak cienka jest granica między sukcesem a porażk±. Przypomnijcie sobie Małysza z igrzysk w 1998. Skakał wtedy katastrofalnie i był bliski zakończenia kariery. Też pewnie zastanawiał się, czy te skoki maj± w ogóle sens i czy nie lepiej poszukać sobie normalnej pracy. Ale wytrzymał i został jednym z najlepszych skoczków w historii.

Nie mówię, że Biegun odniósłby taki sukces, ale może gdyby jeszcze trochę wytrzymał, gdyby kto¶ mu pomógł... cóż, już się nie dowiemy co by było.
(12.10.2018, 22:51)
FanFunakiego
Szkoda chłopaka... Niejednokrotnie udowodnił swój potencjał, szkoda, że nie zdołał go w pełni wykorzystać, zwłaszcza, że na zapleczu kadry sytuacja wygl±da marnie i każda "para r±k do pracy" by się przydała. Tak czy inaczej powodzenia Krzysiek, może w przyszło¶ci pójdziesz w ¶lady Kruczka i zostaniesz mistrzem olimpijskim jako trener? Gor±co tego życzę :)
(12.10.2018, 22:32)
marmi
Dziękujemy panie Krzysztofie za to co udało się panu osi±gn±ć w skokach.
Szkoda, że nie dało się pogodzić pracy ze skakaniem, bo wielu ekspertów mówi, że ma pan duży talent! Moim zdaniem za szybko pan się poddał, ale życzymy sukcesów w przyszłej pracy trenerskiej.
(12.10.2018, 22:28)
.
Szkoda. Kolejny z naszych wielkich zmarnowanych talentów. I to prawdziwy, a nie naci±gany przez forumowiczów jak np. Leja. Na konkurencyjnej stronie kto¶ pisał, że Ziobro nie był megatalentem i nie szkoda mu go, a Kłuska tak. Różnica polega na tym, że Ziobro w karierze zdobył 500 pkt P¦, a Kłusek 0. Krzysiu, życzę sukcesów na nowej drodze życia.
(12.10.2018, 20:41)