TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup

Ema Klinec i Katharina Althaus okazały się najlepsze podczas serii treningowych poprzedzających konkurs Letniej Grand Prix pań w Klingenthal...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszej serii treningowej najlepszy rezultat uzyskała Ema Klinec. Słowenka, startująca z 25. belki, przy wietrze 0,13 m/s w plecy, lądowała na 123. metrze i wyprzedziła Danielę Iraschko-Stolz (121,5 m; belka 23., wiatr 0,47 m/s pod narty) o 2,6 punktu.

Trzecie miejsce, z najlepszym skokiem rundy, zajęła Kaori Iwabuchi (128 m z 23. belki, przy wietrze aż 1,66 m/s pod narty), a na kolejnych lokatach uplasowały się Carina Vogt (120,5 m), Jerneja Brecl (113 m) i Sara Takanashi (117 m).

Podczas drugiej rundy najlepiej spisały się reprezentantki gospodarzy, a wśród nich dominowała Katharina Althaus, która przy wietrze 0,57 m/s poleciała na odległość 133 metrów (25. belka). Za nią uplasowały się Juliane Seyfarth (taka sama odległość, ale z wiatrem 1,22 m/s), Ramona Straub (131 m; 0,95 m/s) i Daniela Iraschko-Stolz (129 m; 0,62 m/s).

W czołówce znalazły się także Jerneja Brecl (128 m) i Ursa Bogataj (130 m). Prowadząca w Letniej Grand Prix Sara Takanashi była dopiero dwunasta (115 m).

Podczas obu serii panie skakały z belek 23. i 25. Wiatr wiał z różnych kierunków, choć głównie pod narty; jego siła dochodziła do 1,8 m/s.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Ema Klinec
Słowenia
123.0
51.2
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
121.5
48.6
3
Kaori Iwabuchi
Japonia
128.0
47.5
4
Carina Vogt
Niemcy
120.5
44.8
5
Jerneja Brecl
Słowenia
113.0
44.4
6
Sara Takanashi
Japonia
117.0
37.9
7
Katharina Althaus
Niemcy
112.5
37.1
8
Nika Kriznar
Słowenia
119.0
32.7
9
Ursa Bogataj
Słowenia
112.5
30.6
10
Lucile Morat
Francja
112.0
29.4
11
Lara Malsiner
Włochy
115.0
28.3
12
Agnes Reisch
Niemcy
118.0
27.9
13
Selina Freitag
Niemcy
113.0
27.8
14
Chiara Hoelzl
Austria
113.5
26.4
15
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
110.5
25.6
16
Juliane Seyfarth
Niemcy
109.5
24.9
17
Katra Komar
Słowenia
112.5
24.4
18
Maren Lundby
Norwegia
103.5
23.5
19
Julia Clair
Francja
110.5
20.3
20
Nozomi Maruyama
Japonia
108.0
19.5
21
Alexandra Kustova
Rosja
103.0
19.0
22
Ramona Straub
Niemcy
102.0
18.9
23
Spela Rogelj
Słowenia
100.0
14.4
24
Yuka Seto
Japonia
107.0
13.0
25
Anna Odine Stroem
Norwegia
95.0
12.3
26
Haruka Iwasa
Japonia
105.5
11.2
27
Sofia Tikhonova
Rosja
100.5
7.4
28
Aleksandra Barantceva
Rosja
98.5
5.6
29
Tara Geraghty-Moats
USA
96.0
5.4
30
Julia Kykkänen
Finlandia
96.0
5.3
31
Pauline Hessler
Niemcy
94.0
0.0
 
Lidiia Iakovleva
Rosja
93.0
0.0
 
Gianina Ernst
Niemcy
94.5
0.0
 
Stepanka Ptackova
Czechy
90.5
0.0
 
Lea Lemare
Francja
95.5
0.0
 
Barbora Blazkova
Czechy
91.0
0.0
 
Silje Opseth
Norwegia
95.0
0.0
 
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
90.5
0.0
 
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
88.0
0.0
 
Anna Rupprecht
Niemcy
94.5
0.0
41
Irina Avvakumova
Rosja
DNS
DNS
42
Ksenia Kablukova
Rosja
DNS
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Katharina Althaus
Niemcy
133.0
68.2
2
Juliane Seyfarth
Niemcy
133.0
61.2
3
Ramona Straub
Niemcy
131.0
60.5
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
129.0
60.5
5
Jerneja Brecl
Słowenia
128.0
55.4
6
Ursa Bogataj
Słowenia
130.0
55.1
7
Maren Lundby
Norwegia
118.5
52.2
8
Julia Clair
Francja
125.0
52.1
9
Ema Klinec
Słowenia
117.0
48.3
10
Nika Kriznar
Słowenia
116.0
46.4
11
Lara Malsiner
Włochy
120.5
45.1
12
Sara Takanashi
Japonia
115.0
43.2
13
Kaori Iwabuchi
Japonia
115.0
42.3
14
Carina Vogt
Niemcy
112.0
31.8
15
Nozomi Maruyama
Japonia
112.5
31.6
16
Katra Komar
Słowenia
113.0
30.7
17
Anna Odine Stroem
Norwegia
109.5
28.8
18
Lucile Morat
Francja
112.0
28.6
19
Chiara Hoelzl
Austria
109.5
28.3
20
Yuka Seto
Japonia
108.0
28.1
21
Agnes Reisch
Niemcy
103.0
26.7
22
Sofia Tikhonova
Rosja
108.0
23.2
23
Alexandra Kustova
Rosja
107.0
21.7
24
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
108.0
21.4
25
Anna Rupprecht
Niemcy
108.0
20.2
26
Silje Opseth
Norwegia
107.0
19.2
27
Spela Rogelj
Słowenia
104.5
17.5
28
Tara Geraghty-Moats
USA
106.5
17.0
29
Aleksandra Barantceva
Rosja
102.5
14.4
30
Lidiia Iakovleva
Rosja
103.5
11.5
31
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
105.0
11.1
32
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
106.0
9.9
33
Lea Lemare
Francja
102.0
6.7
34
Julia Kykkänen
Finlandia
101.5
5.4
35
Gianina Ernst
Niemcy
95.0
2.7
36
Pauline Hessler
Niemcy
91.5
0.0
 
Haruka Iwasa
Japonia
89.0
0.0
 
Stepanka Ptackova
Czechy
90.5
0.0
 
Barbora Blazkova
Czechy
87.5
0.0
 
Selina Freitag
Niemcy
92.5
0.0
41
Irina Avvakumova
Rosja
DNS
DNS
42
Ksenia Kablukova
Rosja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« październik 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Klingenthal: Treningi dla Klinec i Althaus
LGP Klingenthal: Treningi dla Klinec i Althaus

LGP Klingenthal: Treningi dla Klinec i Althaus

Kalendarium
Dawid Kowal
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (środa)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (piątek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (środa)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu Świata »                         Puchar Świata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skaczą w najbliższym czasie »                        
ukryj »