TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup

Dimitrij Wasiliew wygrał pierwszy konkurs letniego Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal. Najlepszy z Polaków, Aleksander Zniszczoł, zamknął czołową dziesiątkę...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Na półmetku dzisiejszej rywalizacji sytuacja była - prowadził David Siegel (131,5 m) przed Anze Semenicem (131,5 m) i Domenem Prevcem (138 m), a Wasiliew zajmował dopiero szóste miejsce (132,5 m). W finale zaatakowali jednak Zak Mogel (137,5 m) i - jak się później okazało - zwycięski Rosjanin (136 m). Ostatecznie Wasiliew triumfował z przewagą 3,4 punktu nad Mogelem (127 i 137,5 m), a na najniższym stopniu podium stanął Siegel (131,5 i 133 m).

Punkty do klasyfikacji generalnej zdobyło czterech reprezentantów Polski. Najlepszym z nich był Aleksander Zniszczoł, który zajął dziesiąte miejsce (128 i 130,5 m). W drugiej dziesiątce mieliśmy Przemysława Kantykę (125 i 130 m - czternasty) i Pawła Wąska (127 i 126,5 m - osiemnasty), natomiast w trzeciej - Klemensa Murańkę (128 i 123 m - 26.). Na pierwszej serii swój udział w konkursie zakończyli Andrzej Stękała (123 m - 34.) i Tomasz Pilch (121,5 m - 37.).

Podczas pierwszej serii wszyscy startowali z 22. belki, przed finałem rozbieg minimalnie wydłużono. Wiatr wiał głównie w plecy, a jego prędkość osiągała maksymalnie 1,2 m/s.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Dimitry Vassiliev
Rosja
132.5
136.0
278.7
2
Zak Mogel
Słowenia
127.0
137.5
275.3
3
David Siegel
Niemcy
131.5
133.0
274.8
4
Naoki Nakamura
Japonia
130.0
132.0
273.4
5
Felix Hoffmann
Niemcy
129.5
134.0
272.4
6
Anze Semenic
Słowenia
131.5
130.5
271.3
7
Andreas Wank
Niemcy
129.0
129.5
268.5
8
Sondre Ringen
Norwegia
129.0
133.5
265.1
9
Moritz Baer
Niemcy
128.5
131.0
263.2
10
Aleksander Zniszczoł
Polska
128.5
130.5
262.2
11
Bor Pavlovcic
Słowenia
127.5
128.5
260.9
12
Constantin Schmid
Niemcy
129.0
129.5
259.3
13
Mikhail Nazarov
Rosja
133.0
129.5
258.7
14
Przemysław Kantyka
Polska
125.0
130.0
257.9
15
Ulrich Wohlgenannt
Austria
127.5
129.5
257.2
16
Domen Prevc
Słowenia
138.0
123.0
256.6
17
Stefan Huber
Austria
127.5
127.0
256.3
18
Paweł Wąsek
Polska
127.0
126.5
256.2
19
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
126.0
130.0
255.0
20
Johannes Schubert
Niemcy
130.0
125.5
254.9
21
Andreas Alamommo
Finlandia
129.0
128.0
252.2
22
Martin Hamann
Niemcy
128.0
125.5
250.6
23
Kenshiro Ito
Japonia
127.5
126.0
249.2
24
Thomas Hofer
Austria
131.5
123.0
248.5
25
Robin Pedersen
Norwegia
127.0
126.5
248.0
26
Klemens Murańka
Polska
128.0
123.0
242.9
27
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
124.5
122.5
241.8
28
Cedrik Weigel
Niemcy
129.5
122.5
240.0
29
Luca Egloff
Szwajcaria
126.5
119.5
234.4
 
Federico Cecon
Włochy
123.5
120.5
234.4
31
Yumu Harada
Japonia
125.5
 
119.2
32
Clemens Leitner
Austria
123.5
 
119.1
33
Jan Bombek
Słowenia
126.0
 
118.1
34
Andrzej Stękała
Polska
123.0
 
117.9
35
Maximilian Lienher
Austria
123.5
 
117.7
36
Justin Nietzel
Niemcy
123.0
 
116.7
37
Tomasz Pilch
Polska
121.5
 
116.1
38
Eetu Nousiainen
Finlandia
121.0
 
113.9
39
Martti Nomme
Estonia
120.0
 
113.8
40
Luca Roth
Niemcy
123.0
 
113.7
41
Artti Aigro
Estonia
122.5
 
113.2
42
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
121.5
 
111.8
43
Justin Lisso
Niemcy
119.5
 
111.4
44
Heung Chul Choi
Korea Pd.
119.0
 
110.5
45
Giovanni Bresadola
Włochy
120.0
 
110.3
46
Fabian Seidl
Niemcy
117.0
 
109.4
47
Rok Tarman
Słowenia
117.5
 
109.0
48
Oscar P. Westerheim
Norwegia
120.5
 
108.7
49
Zakhir Dzhafarov
Rosja
118.5
 
108.4
50
Philipp Raimund
Niemcy
118.0
 
107.6
51
Jonathan Learoyd
Francja
119.5
 
107.2
52
Gabriel Karlen
Szwajcaria
122.0
 
106.4
53
Stefan Rainer
Austria
117.0
 
105.1
54
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
117.5
 
104.0
55
Kevin Maltsev
Estonia
116.5
 
103.9
56
Dominik Peter
Szwajcaria
117.5
 
100.1
57
Yevgen Marusyak
Ukraina
114.0
 
97.6
58
Filip Sakala
Czechy
118.5
 
96.3
59
Gabriele Zambelli
Włochy
109.5
 
95.8
60
Paul Brasme
Francja
118.5
 
95.5
61
Marat Zhaparov
Kazachstan
110.0
 
95.0
62
Maximilian Steiner
Austria
108.5
 
92.5
63
Thomas Roch Dupland
Francja
112.5
 
92.3
64
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
110.0
 
88.9
65
Dusan Dolezel
Czechy
106.5
 
82.7
66
Niko Kytoesaho
Finlandia
106.0
 
81.8
67
Andrei Feldorean
Rumunia
95.5
 
65.3
68
Andrii Vaskul
Ukraina
96.0
 
57.0
69
Benedikt Holub
Czechy
DSQ
 
DSQ
70
Hunor Farkas
Rumunia
DSQ
 
DSQ

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
.
Ktoś wie, jaki jest rekord najstarszego zwycięzcy w PK?
(30.09.2018, 10:48)
Fanka
Vassiliev jak wino ;-). Gratulacje!
Szkoda Andrzeja Stękały :-(. Niewiele zabrakło.
(30.09.2018, 09:22)
DragonL
@Szymon
bo niektórzy przyjechali tu i zostaną na finał LGP?
Aschenwald też tu jest, ciekawe czemu nie wystartował. Wiadomo, że już zgarnął tofeum, ale skoro czeka na start w finale LGP to mógł.
(29.09.2018, 19:33)
Szymon
Ciekawe czemu Vassiliev tu startował a nie w LGP
(29.09.2018, 19:22)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Klingenthal: Zwycięstwo Wasiliewa, Zniszczoł dziesiąty
CoC Klingenthal: Zwycięstwo Wasiliewa, Zniszczoł dziesiąty

CoC Klingenthal: Zwycięstwo Wasiliewa, Zniszczoł dziesiąty

Kalendarium
Dawid Kowal
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (środa)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (piątek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (środa)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu Świata »                         Puchar Świata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skaczą w najbliższym czasie »                        
ukryj »