TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup

Sondre Ringen i Dimitrij Wasiliew spisali się najlepiej podczas treningów przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal. W czołówce meldowali się Aleksander Zniszczoł, Przemysław Kantyka i Paweł W±sek.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszej serii najwyższ± notę uzyskał Sondre Ringen. Norweg poleciał na odległo¶ć 135,5 metra (wiatr 0,34 m/s pod narty) i o niespełna cztery punkty wyprzedził Thomasa Aasena Markenga (135 m; wiatr 0,62 m/s) oraz Andreasa Wanka (134 m; wiatr 0,45 m/s). W¶ród Polaków najlepiej spisali się Aleksander Zniszczoł (127,5 m) i Przemysław Kantyka (128 m), którzy zostali sklasyfikowani na szóstej i siódmej lokacie.

Druga runda to popis Dimitrija Wasiliewa. Sympatyczny Rosjanin, dla którego był to pierwszy skok tego dnia, l±dował aż na 142. metrze (wiatr 0,12 m/s) i pokonał Thomasa Aasena Markenga (137 m; wiatr 0,48 m/s w plecy) o 1,4 punktu. Trzecie miejsce zaj±ł najlepszy z Polaków - Przemysław Kantyka (140,5 m; wiatr 0,09 m/s).

Podczas pierwszej serii większo¶ć zawodników (z wyj±tkiem trzech pierwszych) startowała z 21. belki; w drugiej rundzie już wszyscy ruszali z progu 23. Wiatr wiał z różnych kierunków, a jego prędko¶ć osi±gała do 1,55 m/s.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sondre Ringen
Norwegia
135.5
82.0
2
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
135.0
78.1
 
Andreas Wank
Niemcy
134.0
78.1
4
Justin Lisso
Niemcy
134.0
77.3
5
Bor Pavlovcic
Słowenia
130.0
76.5
6
Aleksander Zniszczoł
Polska
127.5
76.3
7
Przemysław Kantyka
Polska
128.0
76.1
 
Thomas Hofer
Austria
132.0
76.1
9
David Siegel
Niemcy
129.5
75.2
10
Martin Hamann
Niemcy
128.5
73.6
11
Luca Egloff
Szwajcaria
138.0
73.5
12
Anze Semenic
Słowenia
124.5
71.1
 
Kenshiro Ito
Japonia
131.0
71.1
14
Cedrik Weigel
Niemcy
126.5
69.3
15
Constantin Schmid
Niemcy
122.5
69.2
 
Paweł W±sek
Polska
129.0
69.2
17
Domen Prevc
Słowenia
121.5
68.5
18
Justin Nietzel
Niemcy
118.5
67.9
19
Jan Bombek
Słowenia
129.0
66.5
20
Eetu Nousiainen
Finlandia
127.0
64.7
21
Robin Pedersen
Norwegia
127.5
64.4
 
Artti Aigro
Estonia
123.0
64.4
23
Tomasz Pilch
Polska
124.5
64.3
24
Andrzej Stękała
Polska
116.0
62.8
25
Moritz Baer
Niemcy
120.5
62.1
26
Zak Mogel
Słowenia
124.5
61.5
27
Ulrich Wohlgenannt
Austria
120.5
61.3
28
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
122.0
61.2
29
Klemens Murańka
Polska
131.5
61.0
30
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
122.0
60.3
31
Johannes Schubert
Niemcy
126.5
60.2
32
Philipp Raimund
Niemcy
126.5
60.1
33
Zakhir Dzhafarov
Rosja
125.5
60.0
34
Felix Hoffmann
Niemcy
119.0
59.4
35
Stefan Huber
Austria
120.5
58.7
 
Fabian Seidl
Niemcy
124.0
58.7
 
Stefan Rainer
Austria
126.0
58.7
38
Niko Kytoesaho
Finlandia
123.5
57.1
39
Martti Nomme
Estonia
123.0
56.1
 
Yumu Harada
Japonia
112.0
56.1
41
Jonathan Learoyd
Francja
119.5
53.2
 
Clemens Leitner
Austria
108.5
53.2
43
Luca Roth
Niemcy
120.0
50.9
44
Oscar P. Westerheim
Norwegia
115.5
50.5
45
Federico Cecon
Włochy
110.0
49.3
46
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
118.5
48.0
47
Andreas Alamommo
Finlandia
113.5
47.8
48
Giovanni Bresadola
Włochy
114.5
47.5
 
Yevgen Marusyak
Ukraina
120.5
47.5
50
Dominik Peter
Szwajcaria
117.0
46.4
51
Rok Tarman
Słowenia
114.0
45.9
52
Maximilian Lienher
Austria
114.0
44.2
53
Filip Sakala
Czechy
105.5
43.5
 
Dusan Dolezel
Czechy
118.5
43.5
55
Gabriele Zambelli
Włochy
112.0
43.4
56
Maximilian Steiner
Austria
113.5
42.6
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
118.5
42.6
58
Paul Brasme
Francja
109.0
39.4
59
Marat Zhaparov
Kazachstan
106.5
34.7
60
Hunor Farkas
Rumunia
104.0
34.4
61
Kevin Maltsev
Estonia
107.5
33.5
62
Gabriel Karlen
Szwajcaria
100.5
33.3
63
Thomas Roch Dupland
Francja
112.0
32.2
64
Benedikt Holub
Czechy
94.5
14.8
65
Andrei Feldorean
Rumunia
94.0
11.3
66
Andrii Vaskul
Ukraina
93.5
9.8
67
Naoki Nakamura
Japonia
DNS
DNS
68
Dimitry Vassiliev
Rosja
DNS
DNS
69
Mikhail Nazarov
Rosja
DNS
DNS
70
Heung Chul Choi
Korea Pd.
DNS
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Dimitry Vassiliev
Rosja
142.0
89.3
2
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
137.0
87.9
3
Przemysław Kantyka
Polska
140.5
86.9
4
Justin Nietzel
Niemcy
136.0
84.6
5
Zak Mogel
Słowenia
133.0
83.7
6
Domen Prevc
Słowenia
131.5
81.6
7
David Siegel
Niemcy
135.0
81.1
8
Anze Semenic
Słowenia
134.0
81.0
9
Paweł W±sek
Polska
134.5
80.8
10
Naoki Nakamura
Japonia
133.0
78.8
11
Eetu Nousiainen
Finlandia
134.5
78.7
12
Yumu Harada
Japonia
133.5
77.4
13
Moritz Baer
Niemcy
132.5
77.3
14
Aleksander Zniszczoł
Polska
130.5
75.9
15
Andreas Wank
Niemcy
130.0
74.5
16
Bor Pavlovcic
Słowenia
130.5
74.1
17
Mikhail Nazarov
Rosja
129.5
73.3
18
Clemens Leitner
Austria
128.5
71.7
19
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
126.5
70.9
20
Felix Hoffmann
Niemcy
130.5
70.0
21
Andrzej Stękała
Polska
127.0
69.3
22
Rok Tarman
Słowenia
125.5
69.1
23
Klemens Murańka
Polska
127.0
68.8
24
Cedrik Weigel
Niemcy
128.5
68.7
25
Thomas Hofer
Austria
128.5
67.5
26
Martin Hamann
Niemcy
123.5
67.1
 
Justin Lisso
Niemcy
127.5
67.1
28
Philipp Raimund
Niemcy
126.5
64.3
29
Ulrich Wohlgenannt
Austria
123.0
64.2
 
Federico Cecon
Włochy
126.0
64.2
31
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
122.5
64.1
32
Stefan Huber
Austria
123.0
64.0
33
Robin Pedersen
Norwegia
122.5
63.7
 
Jan Bombek
Słowenia
123.0
63.7
35
Luca Roth
Niemcy
125.5
63.3
36
Gabriel Karlen
Szwajcaria
125.0
63.0
37
Heung Chul Choi
Korea Pd.
124.0
62.6
38
Constantin Schmid
Niemcy
122.5
62.4
39
Artti Aigro
Estonia
123.5
62.3
40
Maximilian Lienher
Austria
122.0
61.9
41
Andreas Alamommo
Finlandia
124.0
61.6
42
Jonathan Learoyd
Francja
120.0
60.5
43
Maximilian Steiner
Austria
124.0
59.8
 
Luca Egloff
Szwajcaria
119.0
59.8
 
Johannes Schubert
Niemcy
124.0
59.8
46
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
126.5
58.5
47
Oscar P. Westerheim
Norwegia
118.5
57.1
48
Martti Nomme
Estonia
121.0
55.7
49
Dominik Peter
Szwajcaria
122.5
54.0
50
Fabian Seidl
Niemcy
120.5
53.2
51
Paul Brasme
Francja
117.5
50.9
52
Zakhir Dzhafarov
Rosja
113.0
48.3
53
Giovanni Bresadola
Włochy
115.5
47.1
54
Marat Zhaparov
Kazachstan
113.0
45.7
 
Kevin Maltsev
Estonia
112.5
45.7
56
Yevgen Marusyak
Ukraina
111.0
45.5
57
Filip Sakala
Czechy
111.5
43.9
58
Tomasz Pilch
Polska
114.5
43.8
59
Dusan Dolezel
Czechy
116.0
42.9
60
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
108.5
41.0
61
Niko Kytoesaho
Finlandia
108.5
40.2
62
Thomas Roch Dupland
Francja
106.0
38.1
63
Stefan Rainer
Austria
107.0
37.3
64
Hunor Farkas
Rumunia
106.5
33.1
65
Gabriele Zambelli
Włochy
103.0
27.1
66
Andrei Feldorean
Rumunia
98.5
15.6
67
Benedikt Holub
Czechy
97.0
15.0
68
Andrii Vaskul
Ukraina
91.5
5.7
69
Sondre Ringen
Norwegia
DNS
DNS
70
Kenshiro Ito
Japonia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
.
@marmi: No i Tomek niestety chyba forma w dół.
(30.09.2018, 10:48)
marmi
Nasi bardzo ładnie z wyj±tkiem 2. skoku Pilcha.
(29.09.2018, 17:30)
cvb
Dima druga młodo¶ć chciałbym go zobaczyć na LGP we wtorek
(29.09.2018, 17:14)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Klingenthal: Treningi dla Ringena i Wasiliewa
CoC Klingenthal: Treningi dla Ringena i Wasiliewa

CoC Klingenthal: Treningi dla Ringena i Wasiliewa

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »