TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Jan Hoerl wygrał serię próbn± przed konkursem FIS Cup w Rasnovie. Austriak poleciał na 98,5 metra pokonuj±c Fabiana Seidla i Mikę Schwanna.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Czwarte miejsce zaj±ł Ren Nikaido, a pi±ty był Luca Roth. Wysok±, ósm± pozycję, zaj±ł Turek Ipcioglu. Na uwagę zasługuje też 11-te miejsce Mico Ahonena.

Z Polaków najlepszy wynik zanotował Szymon Jojko, który ze skokiem na 90 metr był 20-ty. Pozostali nasi reprezentanci skakali słabiej.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jan Hoerl
Austria
98.5
73.0
2
Fabian Seidl
Niemcy
96.0
65.5
3
Mika Schwann
Austria
90.0
60.7
4
Ren Nikaido
Japonia
90.5
59.8
5
Luca Roth
Niemcy
89.0
59.3
6
Aljaz Osterc
Słowenia
89.5
58.0
7
Markus Rupitsch
Austria
91.0
56.4
8
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
92.0
56.3
9
Andraz Pograjc
Słowenia
89.5
54.7
10
Philipp Raimund
Niemcy
92.5
54.5
11
Mico Ahonen
Finlandia
91.5
54.1
12
Johannes Schubert
Niemcy
93.0
54.0
13
Dominik Maylaender
Niemcy
92.0
53.6
14
Lukas Wagner
Niemcy
90.5
53.1
15
Shinnosuke Fujita
Japonia
87.5
53.0
16
Yevgen Marusyak
Ukraina
91.5
52.9
17
Heung Chul Choi
Korea Pd.
83.5
52.7
18
Paul Winter
Niemcy
90.0
52.4
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
90.0
52.4
20
Szymon Jojko
Polska
90.0
52.1
21
Clemens Leitner
Austria
83.5
51.9
22
Benedikt Holub
Czechy
89.0
51.0
23
Andrew Urlaub
USA
87.5
50.8
24
Mattia Galiani
Włochy
86.0
50.1
25
Cedrik Weigel
Niemcy
88.0
49.7
26
Dusan Dolezel
Czechy
87.0
48.8
 
Patrick Gasienica
USA
89.5
48.8
28
Rok Oblak
Słowenia
84.0
48.3
29
Kaito Nishimori
Japonia
90.5
47.4
30
Kiril Kotik
Rosja
85.0
46.6
31
Julian Hahn
Niemcy
86.0
46.5
 
Francesco Cecon
Włochy
83.5
46.5
33
Maximilian Lienher
Austria
88.5
46.1
 
Wiktor Pękala
Polska
85.0
46.1
35
Bartosz Czyż
Polska
85.0
45.8
 
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
85.5
45.8
37
Sota Kudo
Japonia
85.5
45.5
38
Daniel Moroder
Włochy
85.5
44.9
39
Stefan Valentin Blega
Rumunia
82.5
44.7
40
Viktor Pasichnyk
Ukraina
84.0
44.6
41
Damian Skupień
Polska
83.0
43.9
42
Shun Oi
Japonia
80.0
43.5
 
Tjas Grilc
Słowenia
86.0
43.5
44
Tatsunao Kobayashi
Japonia
85.0
43.2
45
Nigel Lauchlan
Kanada
84.5
42.2
46
Patrik Vitez
Słowenia
85.5
41.2
47
Decker Dean
USA
83.5
40.6
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
84.0
40.6
49
Stefan Rainer
Austria
77.5
40.3
50
Florian Molnar
Węgry
81.5
39.5
51
Greyson Scharffs
USA
81.5
38.8
52
Radek Selcer
Czechy
83.0
37.5
53
Tom Gerisch
Niemcy
80.0
37.0
 
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
80.0
37.0
55
Mateusz Gruszka
Polska
80.5
36.7
 
Sebastian Kellerman
Czechy
80.0
36.7
57
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
81.5
35.1
58
Andrii Vaskul
Ukraina
81.0
34.9
59
Szymon Pawłowski
Polska
78.5
34.8
60
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
83.5
34.6
 
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
84.0
34.6
62
Ryuki Kusaka
Japonia
78.5
32.0
63
Samet Karta
Turcja
77.5
31.5
64
Artur Sarkisiani
Gruzja
79.0
31.4
65
Marcel Rep
Słowenia
78.0
27.8
66
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
74.5
27.2
67
Ayberk Demir
Turcja
76.0
26.4
68
Nikolai Matavin
Rosja
73.5
25.6
69
Hunter Gibson
USA
74.0
25.4
70
Kacper Stosel
Polska
74.5
25.1
71
Jakub Sikola
Czechy
73.5
22.4
72
Nikita Devyatkin
Kazachstan
71.5
21.6
73
Oleksander Shumbarets
Ukraina
71.0
21.0
74
Vitaliy Grebenuk
Ukraina
72.5
17.2
75
Muhammet Ali Bedir
Turcja
68.0
15.5
76
Karol Niemczyk
Polska
67.0
11.4
77
Ivan Zelenchuk
Ukraina
66.0
6.8
78
Muhammed Munir Gungen
Turcja
65.0
6.6
79
Alan Gobozovi
Gruzja
62.0
0.0
 
Eryk Kapias
Słowacja
59.5
0.0
 
Salih Enes Arslan
Turcja
46.5
0.0
 
Viktor Hristov
Bułgaria
62.0
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Rasnov: Hoerl najdalej w serii próbnej
FIS Cup Rasnov: Hoerl najdalej w serii próbnej

FIS Cup Rasnov: Hoerl najdalej w serii próbnej

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »