TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Wczoraj nasi skoczkowie zakończyli rywalizację w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Stams, a już dzi¶ poznali¶my skład na kolejne konkursy tego cyklu. W Oslo wyst±pi sze¶ciu reprezentantów Polski...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W porównaniu z konkursami w Stams w naszej reprezentacji nast±piła jedna zmiana - Damiana Skupnia zast±pił Kacper Juroszek. Pozostała czę¶ć ekipy - Tomasz Pilch, Aleksander Zniszczoł, Przemysław Kantyka, Andrzej Stękała i Paweł W±sek - pozostała bez zmian.

W Oslo odbęd± się po dwa konkursy indywidualne mężczyzn i kobiet. W tej chwili nie wiemy jeszcze, czy do Norwegii pojad± nasze panie.

Puchar Kontynentalny Oslo
 
14 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
20:00
odprawa techniczna
 
15 wrze¶nia 2018 (sobota)
8:30
oficjalny trening (kobiety, dwie serie)
10:15
konkurs indywidualny kobiet
13:30
oficjalny trening (mężczyĽni, dwie serie)
16:15
konkurs indywidualny mężczyzn
 
16 wrze¶nia 2018 (niedziela)
8:30
seria próbna (kobiety)
9:15
konkurs indywidualny kobiet
11:15
seria próbna (mężczyĽni)
12:15
konkurs indywidualny mężczyzn
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
.
@fanskokow: Nie jestem pewien, ale chyba nie. Eurosport transmituje, jak nie ma kadry A...
@???: Powiem raz jeszcze: Pitea powinien być.
(15.09.2018, 18:15)
Pawmak
Jak kto¶ ogłosił koniec, nie powinien być na li¶cie, bez względu na wiek. Wrócić można w każdym wieku i przywrócić na listę można w każdej chwili.

To szkoda zniszczenia karier obu Rumunów - oby stary Spulber w końcu wyleciał, a oni wrócili (od biedy mogliby reprezentować inny kraj). Ciekawe, co z Mitrofanem, bo od pocz±tku lutego nie startował międzynarodowo, a wcze¶niej regularnie i też z Pite± i Torokiem w PK na pocz±tku zimy. No ale latem widać postępy Farkasa, całkiem przyzwoicie skacze w PK.
(14.09.2018, 20:20)
???
Dlaczego na li¶cie zawodników z prawem startu w P¦ nie ma Pitei?Jeden z użytkowników obecno¶ć na li¶cie Birchlera,o którego końcu kariery poinformował oficjalnie Szwajcarski Zwi±zek Narciarski argumentował tym,że "jest młody i może wrócić".Pitea jest w tym samym wieku,obydwaj urodzili się w lipcu 1997 roku.Zdecydujcie się na co¶-albo przywracacie Piteę,albo usuwacie z listy Birchlera.

Zreszt± jeżeli usunęli¶cie Piteę,to usuńcie też Toroka.Na Instagramie pisze o sobie:"Former ski jumper from Brasov, Romania".
(14.09.2018, 15:13)
fanskokow
Pytanie trochę niezwi±zane z tematem, ale czy wie kto¶ może, czy będzie transmisja TV z LGP z Rasnova?
(14.09.2018, 14:26)
.
(Wiem, że Juroszek jest w kadrze C, ale na tamte zawody jechał z nimi chyba wła¶nie Zidek)
(12.09.2018, 15:19)
.
@Pawmak: Bo na prawie każdych zawodach nasza kadra B jest dyskwalifikowana. A trenerem technicznym w kadrze B jest Zidek.
(12.09.2018, 15:19)
Pawmak
Nie wiem, czemu dyskwalifikacja miałaby być efektem Żidka. W każdym razie wyst±pić się nie udało. Skakał wprawdzie w zimowym, no ale to już pół roku temu.
(12.09.2018, 07:49)
.
@Pawmak: To już 2. podej¶cie Juroszka do LPK. Za 1. zadziałał efekt Zidka, miejmy nadzieję, że tym razem się nie powtórzy.
(12.09.2018, 01:22)
Pawmak
Pewnie chodzi o sprawdzanie po kolei juniorów w tego typu zawodach. Bo formę Skupień ma i lepsz± od Stękały, jak pokazały skoki w Stams.
(11.09.2018, 18:43)
.
Nie wiem, czy Juroszek jest wci±ż w formie. Być może lepiej byłoby postawić na Skupnia.
(11.09.2018, 17:23)