TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Ema Klinec wygrała indywidualny konkurs Letniej Grand Prix pań w Czajkowskim. Z powodu silnego wiatru jako ostateczne uznano wyniki obowi±zuj±ce po pierwszej serii.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszej - i, jak się póĽniej okazało, jedynej - serii konkursowej Klinec poleciała najdalej spo¶ród wszystkich zawodniczek. 133 metry przy wietrze 0,59 m/s pod narty dały jej dziewięć punktów przedwagi nad Maren Lundby (131 m, ale przy korzystniejszym wietrze i w słabszym stylu). Na najniższym stopniu podium, ze strat± prawie czternastu punktów do zwyciężczyni, stanęła Sara Takanashi (128,5 m).

W czołówce znalazły się także Chiara Hoelzl (121,5 m), Anna Odine Stroem (119,5 m), Juliane Seyfarth (117 m) i Jerneja Brecl (122 m), a najlepsz± dziesi±tkę uzupełniły Pauline Hessler, Jacqueline Seifriedsberger i najlepsza z reprezentantek gospodarzy - Irina Awwakumowa.

Panie startowały z belek dziewiętnastej i siedemnastej. Podczas pierwszej serii wiatr wiał głównie pod narty, a jego prędko¶ć nie przekraczała 0,9 m/s. W drugiej rundzie warunki pogorszyły się, a swoje skoki zdołała oddać tylko połowa zawodniczek - póĽniej sędziowie podjęli decyzję o przerwaniu rywalizacji.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Ema Klinec
Słowenia
133.0
130.8
2
Maren Lundby
Norwegia
131.0
121.8
3
Sara Takanashi
Japonia
128.5
117.0
4
Chiara Hoelzl
Austria
121.5
106.6
5
Anna Odine Stroem
Norwegia
119.5
102.8
6
Juliane Seyfarth
Niemcy
117.0
100.1
 
Jerneja Brecl
Słowenia
122.0
100.1
8
Pauline Hessler
Niemcy
117.5
99.5
9
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
118.5
98.5
10
Irina Avvakumova
Rosja
122.0
98.1
11
Sofia Tikhonova
Rosja
114.5
94.2
12
Nozomi Maruyama
Japonia
119.5
93.7
13
Alexandra Kustova
Rosja
120.5
91.8
14
Spela Rogelj
Słowenia
112.5
89.8
15
Lidiia Iakovleva
Rosja
118.5
89.2
16
Ursa Bogataj
Słowenia
117.5
87.3
17
Agnes Reisch
Niemcy
113.5
85.0
18
Aleksandra Barantceva
Rosja
108.0
76.9
19
Ren Mikase
Japonia
108.0
76.7
20
Ksenia Kablukova
Rosja
107.0
71.5
21
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
105.5
69.0
 
Anna Shpynyeva
Rosja
104.5
69.0
23
Misaki Shigeno
Japonia
103.0
68.2
 
Stefaniya Nadymova
Rosja
107.5
68.2
25
Ayaka Igarashi
Japonia
102.0
62.7
26
Nita Englund
USA
98.5
60.7
27
Ayuka Kamoda
Japonia
98.0
57.3
28
Mariia Iakovleva
Rosja
99.0
56.5
29
Anna Zhukova
Rosja
87.0
33.4
30
Veronika Shishkina
Kazachstan
85.5
28.1
31
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
78.5
17.9
32
Tara Geraghty-Moats
USA
112.5
DSQ

klasyfikacja generalna LGP pań »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Czajkowski: Zwycięstwo Emy Klinec
LGP Czajkowski: Zwycięstwo Emy Klinec

LGP Czajkowski: Zwycięstwo Emy Klinec

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »