Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Japonia zwyciężyła w konkursie drużyn mieszanych Letniej Grand Prix w Czajkowskim. Walka o wygran± toczyła się do ostatniego skoku ze Słoweni±. Trzecie miejsce pewnie zajęła Norwegia.

Japończycy w składzie: Yukiya Sato, Junshiro Kobayashi, Sara Takanashi i Nozomi Maruyama prowadzili już po 1. serii. W drugiej utrzymali pozycję dzięki dobremu skokowi starszego z braci Kobayashich.

Poza podium znaleĽli się Rosjanie i Austriacy, którzy stracili sporo do czołowej trójki. Polacy nie startowali.

Wyniki końcowe
 
kraj
 
punkty
1
Japonia
Japonia
974.8
2
Słowenia
Słowenia
963.5
3
Norwegia
Norwegia
942.6
4
Rosja
Rosja
912.6
5
Austria
Austria
907.0
6
Niemcy
Niemcy
895.3
7
USA
USA
651.0
8
Kazachstan
Kazachstan
560.6

Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Evgeniy Klimov
Rosja
132.0
146.0
272.3
2
Yukiya Sato
Japonia
128.0
142.0
261.7
3
Maren Lundby
Norwegia
138.0
133.0
261.6
4
Jurij Tepes
Słowenia
126.5
138.0
256.1
5
Dimitry Vassiliev
Rosja
135.0
132.5
254.2
6
Junshiro Kobayashi
Japonia
130.5
133.5
251.5
7
Pius Paschke
Niemcy
126.5
136.5
247.4
8
Ema Klinec
Słowenia
129.5
133.0
243.2
9
Jerneja Brecl
Słowenia
124.0
140.0
242.3
10
Kevin Bickner
USA
126.5
132.5
239.1
11
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
127.0
130.0
236.7
12
Anna Odine Stroem
Norwegia
125.0
136.5
234.6
13
Sara Takanashi
Japonia
124.5
134.0
233.2
14
Robin Pedersen
Norwegia
129.0
122.0
230.7
15
Nozomi Maruyama
Japonia
129.0
124.0
228.4
16
Markus Schiffner
Austria
128.5
123.0
227.4
17
Robert Kranjec
Słowenia
120.0
129.5
221.9
18
Andreas Wank
Niemcy
121.0
129.0
221.7
19
Chiara Hoelzl
Austria
121.0
127.0
221.6
20
Ulrich Wohlgenannt
Austria
118.0
132.0
221.3
21
Juliane Seyfarth
Niemcy
120.0
128.5
218.9
22
Aleksandra Barantceva
Rosja
125.0
123.5
215.9
23
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
115.0
132.0
215.7
24
Pauline Hessler
Niemcy
118.5
124.0
207.3
25
Sergey Tkachenko
Kazachstan
107.0
126.0
188.9
26
Sofia Tikhonova
Rosja
105.0
118.0
170.2
27
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
103.5
117.0
164.6
28
Tara Geraghty-Moats
USA
96.5
117.0
150.5
29
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
103.0
105.0
140.7
30
Nita Englund
USA
105.0
98.0
132.9
31
Decker Dean
USA
97.0
107.5
128.5
32
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
87.5
78.0
66.4

klasyfikacja generalna LGP »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków85
Klasyfikacja medalowa Japończyków i Japonek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych P¦, LGP, ZIO, M¦ i M¦L:
1.Noriaki Kasai 31 (5 10 16)
2.Kazuyoshi Funaki 16 (4 8 4)
3.Daiki Ito 16 (2 3 11)
4.Taku Takeuchi 15 (2 4 9)
5.Masahiko Harada 13 (5 6 2)
6.Takanobu Okabe 13 (4 4 5)
7.Sara Takanashi 12 (7 3 2)
8.Hideharu Miyahira 12 (2 6 4)
9.Yuki Ito 10 (6 2 2)
10.Hiroya Saito 7 (3 3 1)
11.Jinya Nishikata 7 (1 4 2)
12.Yuta Watase 6 (3 3 0)
13.Kazuya Yoshioka 6 (2 2 2)
14.Shohhei Tochimoto 5 (0 1 4)
15.Reruhi Shimizu 4 (0 2 2)
16.Karoi Iwabuchi 3 (2 1 0)
17.Kenji Suda 3 (1 2 0)
18.Junshiro Kobayashi 3 (1 1 1)
19.Naoki Yasuzaki 3 (1 0 2)
20.Akira Higashi 3 (0 1 2)
21.Yuka Seto 2 (2 0 0)
22.Kento Sakuyama 2 (0 0 2)
23.Nozomi Maruyama 1 (1 0 0)
Yukiya Sato 1 (1 0 0)
25.Jyun Shibuya 1 (0 1 0)
Hiroki Yamada 1 (0 1 0)
27.Akihiro Higashi 1 (0 0 1)
Yuhji Ashimoto 1 (0 0 1)
Ryoyu Kobayashi 1 (0 0 1)
Nozomi Maruyama po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 23. miejsce wspólnie z: Sato, a przed: Shibuy±, Yamad±, Akihir± Higashim, Shimoto i Ryoyu Kobayashim; Yukiya Sato po raz pierwszy stan±ł na podium konkursu, co dało mu 23. miejsce wspólnie z: Maruyam±, a przed: Shibuy±, Yamad±, Akihiro Higashim, Ashimoto i Ryoyu Kobayashim; Takanashi awansowała z 8. miejsca na 7. miejsce wyprzedzaj±c: Miyahirę; Junshiro Kobayashi awansował z 21. miejsca na 18. miejsce wyprzedzaj±c: Seto, Akirę Higashiego i Yasuzakiego.
(29.01.2019, 13:49)
fan skoków85
Klasyfikacja medalowa Słoweńców i Słowenek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych P¦, LGP, ZIO, M¦ i M¦L:
1.Peter Prevc 24 (10 4 10)
2.Robert Kranjec 24 (9 5 10)
3.Jurij Tepes 21 (10 4 7)
4.Jernej Damjan 12 (2 2 8)
5.Jaka Hvala 7 (3 1 3)
6.Domen Prevc 6 (1 2 3)
7.Primoz Peterka 5 (0 2 3)
8.Anze Semenic 4 (1 2 1)
9.Nejc Dezman 3 (1 1 1)
10.Jure Sinkovec 3 (1 0 2)
11.Rok Benkovic 3 (0 1 2)
12.Ema Klinec 2 (0 2 0)
13.Peter Zonta 2 (0 1 1)
Matjaz Pungertar 2 (0 1 1)
15.Damjan Fras 2 (0 0 2)
16.Robert Hrgota 1 (1 0 0)
Andraz Pograjc 1 (1 0 0)
18.Igor Medved 1 (0 1 0)
Maja Vitic 1 (0 1 0)
Katja Pozun 1 (0 1 0)
Anze Lanisek 1 (0 1 0)
Ursa Bogataj 1 (0 1 0)
Spela Rogelj 1 (0 1 0)
Nika Kriznar 1 (0 1 0)
Jerneja Brecl 1 (0 1 0)
25.Robert Meglic 1 (0 0 1)
Matjaz Zupan 1 (0 0 1)
Urban Franc 1 (0 0 1)
Samo Gostisa 1 (0 0 1)
Jure Bogataj 1 (0 0 1)
Tilen Bartol 1 (0 0 1)
Jerneja Brecl po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 18. miejsce wspólnie z: Medvedem, Vitic, Pozun, Laniskiem, Urs± Bogataj, Rogelj i Kriznar, a przed: Megliciem, Zupanem, Francem, Gostisem, Jure Bogatajem i Bartolem; Tepes umocnił się na 3. miejscu; Klinec awansowała z 17. miejsca na 12. miejsce wyprzedzaj±c: Kriznar, Rogelj, Ursę Bogataj, Laniska, Pozun, Vitic, Medveda, Pograjca, Hrgotę, Frasa, Pungertara i Zontę; Kranjec umocnił się na 2. miejscu.
(29.01.2019, 13:34)
fan skoków85
Klasyfikacja medalowa Norwegów, którzy stawali na podium konkursów drużynowych P¦, LGP, ZIO, M¦ i M¦L:
1.Anders Bardal 36 (11 16 9)
2.Tom Hilde 32 (10 15 7)
3.Anders Jacobsen 30 (8 16 6)
4.Bjoern Einar Romoeren 28 (11 11 6)
5.Anders Fannemel 25 (12 4 9)
6.Johan Andre Forfang 22 (14 3 5)
7.Roar Ljoekelsoey 22 (9 8 5)
8.Daniel-Andre Tande 18 (13 4 1)
9.Andreas Stjernen 17 (9 4 4)
10.Rune Velta 16 (3 5 8)
11.Johan Remen Evensen 14 (1 9 4)
12.Robert Johansson 13 (10 1 2)
13.Keneth Gangnes 12 (5 3 4)
14.Tommy Ingebrigtsen 10 (6 2 2)
15.Sigurd Pettersen 6 (3 0 3)
16.Espen Bredesen 6 (1 2 3)
17.Lars Bystoel 6 (1 1 4)
18.Lasse Ottesen 5 (1 0 4)
19.Maren Lundby 4 (1 1 2)
20.Bjoern Myrbakken 3 (1 1 1)
21.Ole Gunnar Fidjestoel 3 (0 2 1)
22.Daniel Forfang 2 (2 0 0)
Vegard-Haukoe Sklett 2 (2 0 0)
24.Helge Brendryen 2 (1 1 0)
Henning Stensrud 2 (1 1 0)
26.Anette Sagen 2 (1 0 1)
27.Ole-Christian Eidhammer 2 (0 1 1)
Jon-Inge Kjoerum 2 (0 1 1)
29.Oyvind Berg 2 (0 0 2)
Philip Sjoeen 2 (0 0 2)
Marius Lindvik 2 (0 0 2)
32.Johan Saetre 1 (1 0 0)
Ove Berg 1 (1 0 0)
Per Bergerud 1 (1 0 0)
Ole Bremseth 1 (1 0 0)
Olav Hansson 1 (1 0 0)
Olav Magne Doennem 1 (1 0 0)
Joahim Hauer 1 (1 0 0)
39.Hroar Stjernen 1 (0 1 0)
Vegard Opaas 1 (0 1 0)
Magne Johansen 1 (0 1 0)
Clas Brede Braaten 1 (0 1 0)
Sturle Holseter 1 (0 1 0)
Paal Hansen 1 (0 1 0)
Kim Rene Elverum Sorsell 1 (0 1 0)
Line Jahr 1 (0 1 0)
47.Erik Johnsen 1 (0 0 1)
Stein Henrik Tuff 1 (0 0 1)
Erik Halvorsen 1 (0 0 1)
Simen Berntsen 1 (0 0 1)
Haavard Lie 1 (0 0 1)
Halvor Egner Granerud 1 (0 0 1)
Anna Odine Stroem 1 (0 0 1)
Robin Pedersen 1 (0 0 1)
Fredrik Bjerkeengen 1 (0 0 1)
Anna Odine Stroem po raz pierwszy po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 47. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Pedersenem i Bjerkeengenem; Robin Pedersen po raz pierwszy stan±ł na podium konkursu drużynowego, co dało mu 47. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Stroem i Bjerkeengenem; Lundby umocniła się na 19. miejscu, ale teraz zajmowała miejsce samodzielnie wyprzedzaj±c: Myrbakken; Fredrik Bjerkeengen po raz pierwszy stan±ł na podium konkursu drużynowego, co dało mu 47. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Stroem i Pedersenem.

(29.01.2019, 13:20)
fan skoków85
Najlepsi w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Brecl, 2.Seifriedsberger, 3.Stroem, 4.Maruyama, 5.Barantceva, 6.Hessler, 7.Englund i 8.Tukhtaeva.
Grupa II:
1.Sato, 2.Tepes, 3.Vassiliev, 4.Pedersen, 5.Schiffner, 6.Wank, 7.Muminov i 8.Dean.
Grupa III:
1.Lundby, 2.Klinec, 3.Takanashi, 4.Hoelzl, 5.Seyfarth, 6.Tikhonova, 7.Geraghty-Moats i 8.Sderzhikova.
Grupa IV:
1.Klimov, 2.Kobayashi, 3.Paschke, 4.Bickner, 5.Kranjec, 6.Wohlgenannt, 7.Bjerkeengen i 8.Tkachenko.
(29.01.2019, 13:06)
fan skoków85
Kolejka VIII:
1.Japonia 974,8 pkt.
2.Słowenia 963,5 pkt.
3.Norwegia 942,6 pkt.
4.Rosja 912,6 pkt.
5.Austria 907,0 pkt.
6.Niemcy 895,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 651,0 pkt.
8.Kazachstan 494,2 pkt.
(29.01.2019, 12:55)
fan skoków85
Kolejka VII:
1.Japonia 845,7 pkt.
2.Słowenia 842,6 pkt.
3.Norwegia 817,3 pkt.
4.Austria 786,2 pkt.
5.Rosja 769,0 pkt.
6.Niemcy 763,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 526,7 pkt.
8.Kazachstan 378,7 pkt.
(29.01.2019, 12:51)
fan skoków85
Kolejka VI:
1.Japonia 721,1 pkt.
2.Słowenia 718,8 pkt.
3.Norwegia 691,6 pkt.
4.Rosja 674,3 pkt.
5.Austria 673,3 pkt.
6.Niemcy 646,2 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 433,2 pkt.
8.Kazachstan 309,0 pkt.
(29.01.2019, 12:47)
fan skoków85
Kolejka V:
1.Słowenia 582,5 pkt.
2.Norwegia 582,3 pkt.
3.Japonia 578,3 pkt.
4.Austria 562,7 pkt.
5.Rosja 552,3 pkt.
6.Niemcy 528,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 360,6 pkt.
8.Kazachstan 216,6 pkt.
(29.01.2019, 12:43)
fan skoków85
Kolejka IV:
1.Japonia 470,2 pkt.
2.Norwegia 457,1 pkt.
3.Słowenia 449,8 pkt.
4.Rosja 443,8 pkt.
5.Austria 440,5 pkt.
6.Niemcy 417,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 296,0 pkt.
8.Kazachstan 216,6 pkt.
(29.01.2019, 12:39)
fan skoków85
Kolejka III:
1.Norwegia 366,7 pkt.
2.Słowenia 348,8 pkt.
3.Japonia 347,8 pkt.
4.Austria 340,0 pkt.
5.Rosja 315,1 pkt.
6.Niemcy 301,9 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 181,2 pkt.
8.Kazachstan 143,2 pkt.
(29.01.2019, 12:34)
fan skoków85
Kolejka II:
1.Rosja 239,6 pkt.
2.Japonia 239,2 pkt.
3.Austria 231,3 pkt.
4.Norwegia 230,8 pkt.
5.Słowenia 229,4 pkt.
6.Niemcy 200,1 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 124,2 pkt.
8.Kazachstan 72,2 pkt.
(29.01.2019, 12:29)
fan skoków85
Wyniki po poszczególnych kolejkach:
Kolejka I:
1.Japonia 120,3 pkt.
2.Austria 114,5 pkt.
3.Słowenia 109,6 pkt.
4.Norwegia 109,4 pkt.
5.Rosja 107,4 pkt.
6.Niemcy 96,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 68,3 pkt.
8.Kazachstan 0,0 pkt.
(29.01.2019, 12:23)
Cze¶ć
Dobrze bo każdy mógł skoczyć dwa razy
(07.01.2019, 12:09)
marmi
Czyli ok. 8 belek różnicy, trzeba by liczyć pewnie 10 do najlepszych skoczków jak Stoch...
(09.09.2018, 14:51)
Kraftus
Pierwsza grupa pań: 26-27 belka
Pierwsza grupa panów: 14 belka
Druga grupa pań: 21 belka
Druga grupa panów: 12-13 belka

Jak widać, już między paniami były duże różnice, a co dopiero między gorszymi skoczkiniami a skoczkami.
(09.09.2018, 13:57)
.
@marmi: Z tego, co pamiętam, to panie z 21., a panowie z 14.-15. Na jednym treningu było ciekawe porównanie, bo Takanashi skoczyła podobnie jak Hlava przy 1 belce różnicy.
(09.09.2018, 13:22)
marmi
Wiadomo z których belek skakali panowie i panie? Mamy tutaj ciekawe porównanie. Najlepsza kobieta (Lundby) skacze tak samo jak powiedzmy ¶redniak z P¦ (Sato) przy ilu belkach różnicy?
(08.09.2018, 23:32)
Pawmak
Zreszt± po jakiego grzyba oni j± wystawili, skoro Szyszkina jest dużo lepsza... Raz mieli szansę na nieostatnie miejsce, to sami oddali walkowerem. Do tego Tkaczenko ewidentnie zawalił pierwszy skok.
(08.09.2018, 15:41)
.
Wszędzie jest bł±d. Tuchtajewa została 2-krotnie zdyskwalifikowana za narty, w relacji FIS informowali o tym, ale póĽniej nie uwzględnili w wynikach...
(08.09.2018, 15:05)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Czajkowski: Japonia wygrywa konkurs mieszany
LGP Czajkowski: Japonia wygrywa konkurs mieszany

LGP Czajkowski: Japonia wygrywa konkurs mieszany

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich