TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Jewgienij Klimow, Robert Kranjec i Jurij Tepes spisywali się najlepiej podczas trzech serii treningowych, poprzedzaj±cych zawody Letniej Grand Prix w Czajkowskim...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszej rundzie zdecydowanie najlepsz± odległo¶ć uzyskał Jewgienij Klimow. Reprezentant gospodarzy l±dował na 138. metrze (belka dwunasta, wiatr 0,56 m/s pod narty), dzięki czemu wyprzedził Kevina Bicknera (131,5 m; wiatr 0,34 m/s) o niemal dziesięć punktów. Na trzecim miejscu sklasyfikowany został Yukiya Sato (132,5 m; wiatr 0,67 m/s).

Najlepsz± odległo¶ć dnia zanotowali¶my w trakcie drugiej serii - to wtedy Robert Kranjec osi±gn±ł 142 metry (belka dwunasta, wiatr 0,97 m/s). Słoweniec za swoimi plecami pozostawił Dienisa Korniłowa (139 m, wiatr 1,17 m/s) i Piusa Paschke (139,5 m, belka trzynasta, wiatr 0,99 m/s).

Ostatnia runda to najlepszy rezultat Jurija Tepesa, który z jedenastej belki i przy wietrze 0,56 m/s doleciał do 135. metra. Słoweniec pokonał Kevina Bicknera (136 m, belka trzynasta, wiatr 0,24 m/s) i Jewgienija Klimowa (129,5 m, belka dziesi±ta, wiatr 0,31 m/s).

Podczas treningów wiatr wiał głównie pod narty, osi±gaj±c prędko¶ć do 1,8 m/s. Belki startowe były ustawione w bramkach: dwunastej (I seria), dziesi±tej, dwunastej, trzynastej, czternastej (II seria), dziesi±tej, jedenastej i trzynastej (III seria).

Ze względu na mał± liczbę zgłoszonych zawodników nie było potrzebne rozegranie kwalifikacji - zamiast tego przeprowadzono trzeci± rundę treningow±.

Polacy w Czajkowskim nie startuj± - podobnie jak większo¶ć zawodników z czołowej dziesi±tki klasyfikacji generalnej Letniej Grand Prix.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Evgeniy Klimov
Rosja
138.0
78.2
2
Kevin Bickner
USA
131.5
68.5
3
Yukiya Sato
Japonia
132.5
67.2
4
Pius Paschke
Niemcy
129.5
64.7
5
Dimitry Vassiliev
Rosja
129.5
63.1
6
Mikhail Nazarov
Rosja
130.5
61.2
7
Junshiro Kobayashi
Japonia
125.0
58.4
8
Sergey Tkachenko
Kazachstan
128.5
57.0
 
Artti Aigro
Estonia
132.5
57.0
10
Jaka Hvala
Słowenia
126.0
54.5
11
Robert Kranjec
Słowenia
125.0
53.3
12
Lukas Hlava
Czechy
125.5
49.3
13
Vladislav Boyarintsev
Rosja
124.0
48.8
14
Naoki Nakamura
Japonia
121.0
47.7
15
Denis Kornilov
Rosja
120.0
46.7
16
Jurij Tepes
Słowenia
118.0
44.3
17
Cestmir Kozisek
Czechy
121.5
44.2
18
Robin Pedersen
Norwegia
120.0
44.0
19
Andreas Wank
Niemcy
118.0
43.3
20
Yuken Iwasa
Japonia
120.5
43.2
21
Mikhail Maksimochkin
Rosja
119.5
41.3
 
Egor Usachev
Rosja
118.5
41.3
23
Oscar P. Westerheim
Norwegia
117.0
37.6
24
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
115.0
36.6
25
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
116.0
34.7
26
Yumu Harada
Japonia
113.0
34.0
27
Ernest Prislic
Słowenia
112.5
26.3
28
Viktor Polasek
Czechy
111.5
26.2
29
Ilmir Hazetdinov
Rosja
104.5
23.2
30
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
107.5
22.6
31
Tomas Vancura
Czechy
106.5
16.2
32
Aleksandr Bazhenov
Rosja
103.0
13.8
33
Decker Dean
USA
96.5
0.0
34
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
DNS
35
Markus Schiffner
Austria
DNS
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Robert Kranjec
Słowenia
142.0
89.0
2
Denis Kornilov
Rosja
139.0
81.7
3
Pius Paschke
Niemcy
139.5
80.6
4
Mikhail Nazarov
Rosja
137.5
74.6
5
Sergey Tkachenko
Kazachstan
136.0
73.9
6
Evgeniy Klimov
Rosja
132.0
73.3
7
Kevin Bickner
USA
132.0
70.1
8
Dimitry Vassiliev
Rosja
130.0
67.2
9
Yumu Harada
Japonia
131.5
65.6
10
Yukiya Sato
Japonia
127.0
64.7
11
Jurij Tepes
Słowenia
128.5
64.0
12
Junshiro Kobayashi
Japonia
126.5
61.2
13
Jaka Hvala
Słowenia
126.5
60.6
14
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
126.5
59.0
15
Ilmir Hazetdinov
Rosja
127.0
57.1
16
Artti Aigro
Estonia
125.5
56.7
17
Naoki Nakamura
Japonia
123.5
55.9
18
Robin Pedersen
Norwegia
124.5
55.7
19
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
121.0
55.5
20
Yuken Iwasa
Japonia
122.0
54.2
21
Lukas Hlava
Czechy
119.5
51.9
22
Egor Usachev
Rosja
123.0
50.6
23
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
122.0
50.1
24
Andreas Wank
Niemcy
117.0
47.8
25
Oscar P. Westerheim
Norwegia
123.5
47.3
26
Mikhail Maksimochkin
Rosja
120.0
45.6
27
Vladislav Boyarintsev
Rosja
120.5
45.3
28
Cestmir Kozisek
Czechy
110.5
39.3
29
Tomas Vancura
Czechy
113.5
36.5
30
Aleksandr Bazhenov
Rosja
116.0
36.4
31
Viktor Polasek
Czechy
115.0
36.3
32
Ernest Prislic
Słowenia
112.0
31.3
33
Decker Dean
USA
92.0
0.5
34
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
DNS
35
Markus Schiffner
Austria
DNS
DNS

Wyniki treningu - III seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jurij Tepes
Słowenia
135.0
80.2
2
Kevin Bickner
USA
136.0
77.6
3
Evgeniy Klimov
Rosja
129.5
76.4
4
Junshiro Kobayashi
Japonia
130.0
71.2
5
Mikhail Nazarov
Rosja
131.0
68.6
6
Dimitry Vassiliev
Rosja
123.5
66.2
7
Pius Paschke
Niemcy
129.5
65.9
8
Jaka Hvala
Słowenia
129.5
63.4
9
Naoki Nakamura
Japonia
122.5
62.2
10
Denis Kornilov
Rosja
125.5
58.2
11
Robert Kranjec
Słowenia
124.5
58.0
12
Yumu Harada
Japonia
124.5
57.8
13
Yuken Iwasa
Japonia
123.5
56.9
14
Andreas Wank
Niemcy
118.5
56.3
15
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
122.5
53.8
16
Robin Pedersen
Norwegia
123.0
53.0
17
Mikhail Maksimochkin
Rosja
118.0
52.9
18
Artti Aigro
Estonia
122.0
51.3
19
Egor Usachev
Rosja
122.0
51.0
20
Yukiya Sato
Japonia
115.5
50.9
21
Oscar P. Westerheim
Norwegia
117.0
46.6
22
Ernest Prislic
Słowenia
117.5
46.1
23
Aleksandr Bazhenov
Rosja
114.0
42.0
24
Cestmir Kozisek
Czechy
115.5
40.5
25
Vladislav Boyarintsev
Rosja
111.0
38.9
26
Ilmir Hazetdinov
Rosja
108.0
37.7
27
Viktor Polasek
Czechy
111.0
37.3
28
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
101.0
22.5
29
Decker Dean
USA
87.0
0.0
30
Lukas Hlava
Czechy
DNS
DNS
31
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
DNS
32
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
33
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
DNS
DNS
34
Tomas Vancura
Czechy
DNS
DNS
35
Markus Schiffner
Austria
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
.
@D: Niedługo nadejd± czasy, gdy skakać będ± 4 kraje. Tak więc na rozbiegu w P¦ będzie max 27 zawodników.
(08.09.2018, 15:01)
D
Ale czy to jest FIS CUP?
(07.09.2018, 20:20)
.
@D: Gdyby¶ tak robił w FIS Cupie, to by¶ pół kalendarza skasował.
(07.09.2018, 18:39)
D
Takie zawody to wstyd nie powinny się odbyć minimum 50 zawodników powinno być! Minimum!
(07.09.2018, 16:22)
s
Tkaczenko totalny kozak
(07.09.2018, 15:52)
Lukash999
Czesi katastrofa...
(07.09.2018, 15:31)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Czajkowski: Klimow, Kranjec i Tepes najlepsi na treningach
LGP Czajkowski: Klimow, Kranjec i Tepes najlepsi na treningach

LGP Czajkowski: Klimow, Kranjec i Tepes najlepsi na treningach

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »