TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

65 skoczków stanie na starcie finałowych zawodów cyklu Beskidy Tour we Frenstacie, zaliczanych do Pucharu Kontynentalnego. W składach większo¶ci ekip nie zaszły żadne zmiany.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zwiększona liczba zawodników - w porównaniu z konkursami w Szczyrku i Wi¶le - wynika jedynie z wykorzystania przez Czechów kwoty narodowej (jako gospodarze mog± wystawić dodatkowych sze¶ciu skoczków). Tym samym do walcz±cych o punkty doł±czyli Radek Selcer, Petr Vaverka, Filip Sakala, Frantisek Holik, Tomas Vancura i Cestmir Kozisek.

Składy pozostałych drużyn nie uległy żadnym zmianom. W reprezentacji Polski pozostaj± więc Bartosz Czyż, Andrzej Stękała, Paweł W±sek, Tomasz Pilch, Przemysław Kantyka i Aleksander Zniszczoł. Ten ostatni wczoraj stan±ł na podium, liczymy więc na kolejny dobry występ w dzisiejszym konkursie.

Panowie rozpoczn± trening o 11:30, na 12:30 zaplanowano serię próbn±, a na 14:00 konkurs indywidualny.

Puchar Kontynentalny Frenstat
 
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
odprawa techniczna
11:30
oficjalny trening (jedna seria)
12:30
seria próbna
14:00
konkurs indywidualny

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
Radek Selcer
Czechy
2
Petr Vaverka
Czechy
3
Filip Sakala
Czechy
4
Frantisek Holik
Czechy
5
Tomas Vancura
Czechy
6
Cestmir Kozisek
Czechy
7
Yevgen Marusyak
Ukraina
8
Bartosz Czyż
Polska
9
Nigel Lauchlan
Kanada
10
Niko Kytoesaho
Finlandia
11
Gabriele Zambelli
Włochy
12
Henri Kavilo
Finlandia
13
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
14
Marat Zhaparov
Kazachstan
15
Andrii Vaskul
Ukraina
16
Andrei Feldorean
Rumunia
17
Vojtech Stursa
Czechy
18
Dominik Peter
Szwajcaria
19
Alexey Korolev
Kazachstan
20
Jesper Oedegaard
Norwegia
21
Hunor Farkas
Rumunia
22
Vladislav Boyarintsev
Rosja
23
Kilian Maerkl
Niemcy
24
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
25
Joachim Hauer
Norwegia
26
Mathis Contamine
Francja
27
Giovanni Bresadola
Włochy
28
Julian Hahn
Niemcy
29
Cedrik Weigel
Niemcy
30
Mikhail Maksimochkin
Rosja
31
Jonathan Learoyd
Francja
32
Federico Cecon
Włochy
33
Lovro Vodusek
Słowenia
34
Andrzej Stękała
Polska
35
Paul Brasme
Francja
36
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
37
Max Goller
Niemcy
38
Ernest Prislic
Słowenia
39
Thomas Hofer
Austria
40
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
41
Oscar P. Westerheim
Norwegia
42
Jan Bombek
Słowenia
43
Aleksandr Bazhenov
Rosja
44
Florian Altenburger
Austria
45
Eetu Nousiainen
Finlandia
46
Maximilian Steiner
Austria
47
Luca Roth
Niemcy
48
Thomas Lackner
Austria
49
Viktor Polasek
Czechy
50
Paweł W±sek
Polska
51
Fabian Seidl
Niemcy
52
Martti Nomme
Estonia
53
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
54
Markus Schiffner
Austria
55
Rok Justin
Słowenia
56
Jaka Hvala
Słowenia
57
Philipp Raimund
Niemcy
58
Andreas Schuler
Szwajcaria
59
Zak Mogel
Słowenia
60
Lukas Hlava
Czechy
61
Ilmir Hazetdinov
Rosja
62
Tomasz Pilch
Polska
63
Przemysław Kantyka
Polska
64
Aleksander Zniszczoł
Polska
65
Philipp Aschenwald
Austria

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Frenstat: 65 skoczków na starcie, bez zmian w większo¶ci ekip
CoC Frenstat: 65 skoczków na starcie, bez zmian w większo¶ci ekip

CoC Frenstat: 65 skoczków na starcie, bez zmian w większo¶ci ekip

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »