TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Philipp Aschenwald uzyskał najlepszy rezultat podczas serii próbnej poprzedzaj±cej konkurs Pucharu Kontynentalnego w Wi¶le. Austriak pokonał Eetu Nousiainena i Aleksandra Zniszczoła.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Aschenwald l±dował najdalej ze wszystkich skoczków - 131,5 metra przy wietrze 1,3 m/s pod narty i z siedemnastej belki startowej dało mu 0,1 punktu przewagi nad Eetu Nousiainenem (129,5 m w podobnych warunkach, a z szesnastej belki). Trzeci wynik należał do Aleksandra Zniszczoła (127,5 m - wiatr 0,7 m/s; belka siedemnasta).

W¶ród Polaków dobrze spisał się także Przemysław Kantyka (127,5 m - szósty), nieco gorzej - Paweł W±sek (116,5 m - siedemnasty) i Tomasz Pilch (121,5 m - osiemnasty). Andrzej Stękała otworzył czwart± dziesi±tkę (116 m), a Bartosz Czyż uplasował się w połowie szóstej dziesi±tki (104 m).

Podczas serii próbnej wiatr wiał pod narty, jego prędko¶ć osi±gała maksymalnie 2,2 m/s. Większo¶ć zawodników startowała z szesnastej belki, jedynie dla ostatnich dziesięciu wydłużono rozbieg do bramki siedemnastej.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Philipp Aschenwald
Austria
131.5
64.1
2
Eetu Nousiainen
Finlandia
129.5
64.0
3
Aleksander Zniszczoł
Polska
127.5
62.9
4
Lukas Hlava
Czechy
123.5
62.8
5
Zak Mogel
Słowenia
121.5
62.0
6
Przemysław Kantyka
Polska
127.5
60.0
7
Jaka Hvala
Słowenia
124.0
59.5
8
Andreas Schuler
Szwajcaria
128.0
59.3
9
Rok Justin
Słowenia
122.0
58.5
10
Viktor Polasek
Czechy
118.5
58.4
11
Oscar P. Westerheim
Norwegia
123.5
58.0
12
Federico Cecon
Włochy
123.0
57.2
13
Thomas Hofer
Austria
125.0
56.5
14
Florian Altenburger
Austria
120.5
53.0
15
Max Goller
Niemcy
123.0
52.9
16
Ernest Prislic
Słowenia
122.0
52.1
17
Paweł W±sek
Polska
116.5
51.5
18
Tomasz Pilch
Polska
121.5
51.3
19
Markus Schiffner
Austria
118.5
50.4
20
Lovro Vodusek
Słowenia
119.0
50.1
21
Jan Bombek
Słowenia
114.5
49.5
22
Giovanni Bresadola
Włochy
123.0
49.0
23
Philipp Raimund
Niemcy
116.5
48.6
24
Aleksandr Bazhenov
Rosja
119.0
48.2
25
Luca Roth
Niemcy
114.5
47.5
26
Jesper Oedegaard
Norwegia
117.5
46.6
27
Thomas Lackner
Austria
112.5
46.3
28
Mikhail Maksimochkin
Rosja
118.0
46.0
29
Fabian Seidl
Niemcy
118.0
45.3
30
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
112.5
44.8
31
Andrzej Stękała
Polska
116.0
44.7
32
Julian Hahn
Niemcy
113.5
42.6
33
Ilmir Hazetdinov
Rosja
117.0
40.2
34
Vojtech Stursa
Czechy
112.5
39.8
35
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
112.5
39.2
36
Paul Brasme
Francja
116.0
39.1
37
Joachim Hauer
Norwegia
114.0
37.7
38
Marat Zhaparov
Kazachstan
115.0
35.7
39
Cedrik Weigel
Niemcy
113.0
34.0
40
Hunor Farkas
Rumunia
109.0
32.6
41
Niko Kytoesaho
Finlandia
113.0
31.5
42
Kilian Maerkl
Niemcy
111.0
31.0
 
Mathis Contamine
Francja
108.5
31.0
44
Maximilian Steiner
Austria
115.5
30.0
45
Vladislav Boyarintsev
Rosja
105.5
29.9
46
Nigel Lauchlan
Kanada
108.5
29.3
47
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
107.5
28.8
48
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
107.5
28.2
49
Martti Nomme
Estonia
104.5
26.4
50
Yevgen Marusyak
Ukraina
104.5
26.2
51
Dominik Peter
Szwajcaria
103.5
26.0
52
Jonathan Learoyd
Francja
103.5
25.1
53
Henri Kavilo
Finlandia
105.0
23.2
54
Bartosz Czyż
Polska
104.0
21.7
55
Andrii Vaskul
Ukraina
100.0
16.8
56
Andrei Feldorean
Rumunia
100.0
11.6
57
Gabriele Zambelli
Włochy
94.0
8.2
58
Alexey Korolev
Kazachstan
96.5
6.8
59
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
91.5
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Wisła: Aschenwald przed Nousiainenem i Zniszczołem w serii próbnej
CoC Wisła: Aschenwald przed Nousiainenem i Zniszczołem w serii próbnej

CoC Wisła: Aschenwald przed Nousiainenem i Zniszczołem w serii próbnej

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »