TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Ema Klinec i Maren Lundby uzyskiwały najlepsze rezultaty podczas treningów przed zawodami Letniej Grand Prix w Courchevel. Z możliwo¶ci przetestowania skoczni zrezygnowało wiele pań, w¶ród nich Kinga Rajda.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W pierwszej serii najlepszy rezultat uzyskała Ema Klinec - startuj±ca z 23. belki, przy wietrze 0,56 m/s pod narty Słowenka poleciała na odległo¶ć 116,5 m. To dało jej 3,3 punktu przewagi nad Maren Lundby (119 m - najlepsza odległo¶ć rundy, ale przy silniejszym wietrze: 1,18 m/s, za to ze skróconego do dwudziestej belki rozbiegu). Kolejne rezultaty należały do Chiary Hoelzl (115 m), Anny Odine Stroem (114,5 m) i Ursy Bogataj (111,5 m).

Druga runda to popisy tych samych zawodniczek, jednak w nieco innej kolejno¶ci. Najwyższ± notę otrzymała Maren Lundby (130,5 m z 21. belki, przedni wiatr 1,42 m/s), która zdecydowanie wyprzedziła Emę Klinec (137 m z belki 24.; wiatr 1,64 m/s). Trzecia była Chiara Hoelzl (126,5 m), czwarta Anna Odine Stroem (119,5 m), a pi±ta - Lucile Morat (124 m).

W żadnej z serii treningowych nie wyst±piły Sara Takanashi, Yuki Ito, Katharina Althaus, Juliane Seyfarth, Yuka Seto, Irina Awwakumowa, Alieksandra Kustowa, Sofia Tichonowa, Kaori Iwabuchi i jedyna zgłoszona do rywalizacji Polka - Kinga Rajda.

Podczas treningów większo¶ć pań startowała z 23. (I runda) i 24. (II runda) belki. Wiatr wiał pod narty z prędko¶ci± do ok. 2 m/s.

Teraz przed paniami kilka godzin odpoczynku. Na 16:30 zaplanowano serię próbn±, natomiast o 18:00 rozpocznie się konkurs indywidualny.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Ema Klinec
Słowenia
116.5
37.6
2
Maren Lundby
Norwegia
119.0
34.3
3
Chiara Hoelzl
Austria
115.0
31.7
4
Anna Odine Stroem
Norwegia
114.5
29.3
5
Ursa Bogataj
Słowenia
111.5
29.0
6
Jerneja Brecl
Słowenia
111.0
25.5
7
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
109.0
24.3
8
Lucile Morat
Francja
109.0
22.1
9
Ramona Straub
Niemcy
110.5
19.8
10
Nika Kriznar
Słowenia
106.0
19.5
11
Julia Clair
Francja
109.5
14.8
12
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
101.0
8.0
13
Pauline Hessler
Niemcy
97.5
3.4
14
Gianina Ernst
Niemcy
94.0
0.0
 
Stepanka Ptackova
Czechy
91.0
0.0
 
Lara Malsiner
Włochy
88.0
0.0
 
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
79.5
0.0
 
Manuela Malsiner
Włochy
93.5
0.0
 
Selina Freitag
Niemcy
83.0
0.0
 
Barbora Blazkova
Czechy
80.0
0.0
 
Lea Lemare
Francja
91.0
0.0
 
Abigail Strate
Kanada
100.0
0.0
 
Silje Opseth
Norwegia
102.0
0.0
24
Sara Takanashi
Japonia
DNS
DNS
25
Yuki Ito
Japonia
DNS
DNS
26
Katharina Althaus
Niemcy
DNS
DNS
27
Juliane Seyfarth
Niemcy
DNS
DNS
28
Yuka Seto
Japonia
DNS
DNS
29
Irina Avvakumova
Rosja
DNS
DNS
30
Alexandra Kustova
Rosja
DNS
DNS
31
Sofia Tikhonova
Rosja
DNS
DNS
32
Kaori Iwabuchi
Japonia
DNS
DNS
33
Kinga Rajda
Polska
DNS
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Maren Lundby
Norwegia
130.5
68.6
2
Ema Klinec
Słowenia
137.0
60.9
3
Chiara Hoelzl
Austria
126.5
48.0
4
Anna Odine Stroem
Norwegia
119.5
41.2
5
Lucile Morat
Francja
124.0
40.1
6
Nika Kriznar
Słowenia
124.0
38.7
7
Ursa Bogataj
Słowenia
118.5
37.5
8
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
118.0
34.5
9
Silje Opseth
Norwegia
114.0
20.0
10
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
110.5
16.4
11
Pauline Hessler
Niemcy
107.5
14.4
12
Stepanka Ptackova
Czechy
110.0
11.7
13
Selina Freitag
Niemcy
104.0
11.6
14
Lara Malsiner
Włochy
101.5
7.0
15
Lea Lemare
Francja
102.5
3.2
16
Gianina Ernst
Niemcy
102.0
0.5
17
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
96.0
0.0
 
Manuela Malsiner
Włochy
96.0
0.0
 
Barbora Blazkova
Czechy
77.0
0.0
 
Abigail Strate
Kanada
100.0
0.0
21
Sara Takanashi
Japonia
DNS
DNS
22
Yuki Ito
Japonia
DNS
DNS
23
Ramona Straub
Niemcy
DNS
DNS
24
Katharina Althaus
Niemcy
DNS
DNS
25
Juliane Seyfarth
Niemcy
DNS
DNS
26
Yuka Seto
Japonia
DNS
DNS
27
Irina Avvakumova
Rosja
DNS
DNS
28
Alexandra Kustova
Rosja
DNS
DNS
29
Sofia Tikhonova
Rosja
DNS
DNS
30
Kaori Iwabuchi
Japonia
DNS
DNS
31
Jerneja Brecl
Słowenia
DNS
DNS
32
Kinga Rajda
Polska
DNS
DNS
33
Julia Clair
Francja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
placek09
oczywi¶cie że lundby pierwsza skoro wszystkie skoczkinie z japonii nie startowały :)
(10.08.2018, 11:28)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Courchevel: Klinec i Lundby najlepsze na treningach, Rajda nie startowała
LGP Courchevel: Klinec i Lundby najlepsze na treningach, Rajda nie startowała

LGP Courchevel: Klinec i Lundby najlepsze na treningach, Rajda nie startowała

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »